3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
huri 2005. ápr.. 26.  20:58 240
Kedves Admin!
Kedves Admin!

Arra szeretnék rálérdezni, az én szavazatomat miért nem fogadtátok el, mikor elget tettem a leírt szabályoknak(úgy érzem),leírtam, hogy melyik zenekarra szavazok, és miért.
Na akkor még 1x ez a biztos nem így van!
Szeretnék az Inner Sea zenekarra szavazni, éspedig nagyon változatos, igényes zenét játszanak.A témáik (gitár, szinti, ének) jól kidolgozottak. A honlapjukról letöltöttem a dalaikat, és mindahány zseniális. Az ének Moonspell-re emlékeztet, a gitártémák De Facto-sak, nagyon fasza!!!
Azóta már Timmel felvettem a kapcsolatot emailben, és ha minden igaz és leérettségizik a billentyûsünk, akkor összehozunk egy koncertet valahol.
Remélem ez már elegendõ válasz volt.
Egynéhány zenekart sikerült meghallgatni, a Tûzmadár sem rossz, de nekem túl speed metal. Az Opus Altera is király, de nem teljesen az én világom.
Tisztelettel,
Harsányi Gábor
(Decadence)
   
Kapuwarrior 2005. ápr.. 26.  10:50 239
Kedves Fórumozók!

Csak nemrég értesültem e honlap létezésérõl, és azonnal kaptam az alkalmon, hogy pár szót szóljak az M-lék nevû formációról. Amióta elõször hallottam játszani õket, azóta lehetõség szerint minden koncertjükön ott voltam, így tanúja lehettem többek között egy új tag felvételének (billentyû), és egy doboscserének, valamint annak a nagy mértékû fejlõdésnek, mely a tagok egymásra találása óta eltelt kb. egy év alatt ment végbe. Zenéjük többféle stílust képvisel, minek köszönhetõen a koncertjeik egyre sikeresebbek. Legutóbbi koncertjük tanúsága alapján az összhang egyre nagyobb a zenekaron belül. Ha figyelembe vesszük, hogy mindezt mennyi idõ alatt érték el, nos... igazán ígéretes!!
Voksomat tehát az M-lék-re adom...
Sok szerencsét nekik....
   
auranala 2005. ápr.. 26.  10:10 238
Hoppá, hoppá..:)

Állítólag elfelejtettem a többi zenekarról bõvebb véleményt mondani, úgyhogy visszatértem néhány újabb sor erejéig..:) .. egyébként [b:6cbbbf3a47]Opus Alteráékra[/b:6cbbbf3a47] szavaztam, és tartom a korábban leírtakat..:)

Kiemelném továbbá a [b:6cbbbf3a47]Tûzmadár[/b:6cbbbf3a47], az [b:6cbbbf3a47]Inner Sea[/b:6cbbbf3a47], és a [b:6cbbbf3a47]Symbol[/b:6cbbbf3a47] zenekarokat is, mert a szavazatommal kiemelt banda után még õk hárman nyerték meg a tetszésemet..:) .. A Tûzmadárról már korábban is hallottam, de most, hogy új anyagba is bele lehetett hallgatni.. hát..:) .. kérem, fogadják gratulációimat, Uraim, ugyanis õrületesen jó, amit produkálnak..:) .. Az Inner Sea és a Symbol is képes volt arra, hogy lekösse a figyelmemet:), ami elég nehéz ilyen téren, de ez csak azt jelenti (legalábbis részemrõl biztosan), hogy nagyon jók, és tetszik, amit csinálnak, ezt fõleg az Inner Sea esetében tudom még inkább kihangsúlyozni..:)

[b:6cbbbf3a47]Sok sikert tehát mindenkinek:)[/b:6cbbbf3a47]
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 26.  08:20 237
Re: válaszok
[quote:7b06ad73c7="Nyiki"]Én úgy értelmeztem hogy írjam meg azt hogy kire szavazok és miért és azt is hogy kire miért nem szavazok!
Még egyszer elnézést mindenkitöl ![/quote:7b06ad73c7]

Nekem ez eszembe sem jutott, de ha rosszul érthetõen fogalmaztam akkor én is elnézést kérek!


[quote:7b06ad73c7="Nyiki"]Meg hallgattam én is az összes itt elérhetõ zenét és egyikre se mondhatom azt hogy gyorsan ki kelett volna kapcsolnom mert zavart! Volt olyan ami tetszett és volt olyan ami kevésbé tetszett![/quote:7b06ad73c7]

Egyébként én is sokszor rácsodálkozom egy-egy új zenekarra, amit itt ismerek meg, hogy miért nem játsza még õket a rádió...

.
   
Uff 2005. ápr.. 26.  06:30 236
szavazás
Szeretném letenni vosomat ebben a hónapban is, úgy mint a múltkor. De elõtte: 1. Nagyon tetszik a Tequila zenéje, voltam már koncertjükön is, és ott csak igazán jók. Hallatszik, hogy nem évi egy koncertet adnak. A zene, amit játszanak, az meg szuper.
2. A másik, aki nagyon tetszik, az az Extázis, mivel marha feeling-esen nyomják a rockzenét. Õket is láttam már élõben Miskolcon, ami mondjuk nem volt a legjobb fellépésük, de még így is jól szórakoztam. Beszélgettünk, iszogattunk is együtt egy kicsit.
3. Viszont akikre a voksomat adom, az a Cherokee zenekar, mivel ahogy már az elõttem levõk is leírták, tényleg ég és föld a régi és új számok közötti különbség. Az, ami a letölthetõ négy számban még csak bújkál, az az új számokban megvan teljesen. Nagyon jól sikerültek, érdemes megnézni õket koncerten. Csak így tovább...
4. Mindenkinek gratulálok a magas színvonalú produkciójáért!
   
Greek 2005. ápr.. 26.  01:29 235
ki legyen az áprilisban?
Üdvözlöm kedves fórumozókat és zenekarokat!
Két zenekar között választok: Re-G vagy Inner Sea? Hangulat alapján akartam dönteni, és inkább Re-G irányba hajoltam. De nekik van „a sárga busz”. Igen furcsán hangzik. Az innersea még metálosabb is (ergo, közelebb áll a lelkemhez). Legyen áprilisban IS, legközelebb ReG.
Az Innersea-nek a hangulata teljesen megfogta. A kedves fórumozók közül valaki írta, hogy „Marsra elviszi”. Ezzel együtt értek. De nem csak Marsra, hanem a mi (még)szép bolygónak különbözõ rejtélyes és gyönyörû tájakba is. A szöveg (egyrészt hónlapjukon találtam, másrészt Tim e-mailben küldte)csodálatos allegóriákkal van tele, a költészet szempontból figyeleem keltõ. Aki megfelelõ szinten tud az angolt, az rájön.
ReG-nek a szövege (amit hallottam, sárga busz kivételével) minimális, de ezzel is ügyesen alkotják a hangulatot, lazák és jók a zenei képzetségben.
Zeneileg egészen jó módon vicces és hangulatos Szexlightkór is. A szöveg olyan „sárga buszos”-nak tûnik, de sokkal nyomasztóbb az ének hangzása. Elõnyük az, h nem unalmas a hallgatás.
Tisztelettel,
Mikes Teodorakis
   
Nyiki 2005. ápr.. 26.  00:19 234
Re: válaszok
[quote:9cd8e1a85b="myMusic Admin"]

[quote:9cd8e1a85b="Nyiki"]Tényleg mitõl lesz hiteles egy hozzászólás?
... Melyik az érdemes hozzászólás?[/quote:9cd8e1a85b]

Nem hiteles vagy érdemes hozzászólások kellenek csak egy indoklás. Bármilyen indoklás. Sértegetés nem cél, sõt, az az elvárás, hogy pozitív kritikákat írjatok. De ezt kár mondanom, mert a legtöbb szavazó jót ír a másik két zenekarról is (nem idézek konkrétan, de a 'akire szavazok azon kívül tetszik még' típusú hozzászólás elég sokszor elõfordult). Az hogy valaki sérteget, az már nem rajtam vagy rajtunk múlik. Ilyenek az emberek (némelyik). Ennek tükrében egyébként nem is értem amit írtál:

[quote:9cd8e1a85b="Nyiki"]Miért kell véleményt írni más zenekarokról? Ezzel csak az õ kedvüket veszik el az egésztöl és akaratlanul is meg sértik egymást és szemben álló táborok képzõdnek szerintem nem ez a cél! [/quote:9cd8e1a85b]

A vélemény nálam nem egyenlõ a sértéssel. És szerintem másnál sem.

Azért kell más zenekarokról írni (de ezt is írtam már) hogy hallgassunk már bele a többiekbe is, és hadd kapjanak mások is (pozitív) kritikát. Volt egy hozzászólás, akinél lehetett látni hogy alig tud dönteni, meghallgatott szinte mindent (mindjárt idézem õt is mert neki tûnt fel elõször hogy egyik zenekartól nem lehet letölteni.)
[/quote:9cd8e1a85b]
Oké Oké!
Kicsit félre értettm a dolgot ! Ezért mindenkitöl elnézést kérek!
Én úgy értelmeztem hogy írjam meg azt hogy kire szavazok és miért és azt is hogy kire miért nem szavazok!
Még egyszer elnézést mindenkitöl !
Meg hallgattam én is az összes itt elérhetõ zenét és egyikre se mondhatom azt hogy gyorsan ki kelett volna kapcsolnom mert zavart! Volt olyan ami tetszett és volt olyan ami kevésbé tetszett!
   
Fort Zoli 2005. ápr.. 25.  23:52 233
Miért pont Symbol
Elnézést kérek de nem olvastam el a szvazás menetét!
Most írok egy pár sort remélem elég lesz!
Azért szavaztam a Symbol zenekarra mert az új gitárosnak teljesen egyedi a gitár játéka! Persze csak akkor jó az egész ha a banda egybe van! Sajnálatosan fogadtuk azt a hírt hogy Béd Balázs nevezetesen az énekes ki megy külföldre és szerintem ez az utolsó esélye a zenekarnak arra hogy meg örökítsék jelenlegi felállásukat!
A többi bandáról annyit hogy a Tûzmadár tetszik!
Az Inner Sea és az Opus Altera kicsit bonyolult számomra!
A Reg zene még a Ladánybenének se jött be!
Üdv Atléták és további jó szavazást!!!
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 25.  22:12 232
jelenlegi állás
Ahogy ígértem, a vége elõtt 10 nappal már nem írok eredményt, mert az alapján több esélye van hogy valaki megpróbál "hajrázni". Az eredmény ki fog derülni hónap végén. Felsorolom viszont hogy kinek a szavazatát fogadtuk el eddig, hogy lássátok ha esetleg valaki kimaradt, tudjon hozzátenni.

Eddig elfogadott szavazatok ABC-ben:

black, blacktree, bob marley, borcsa, chiquita007, corpus Christae, csilluci, csiribíícsiribáá, csordás anett, dagatt, darkangel#12, de_mizson, doomstear, dörmi, dunca, ferca, garat, greg1, HB, holló, horváth gábor, internetes felhasználó, jakab andi, joesalty, kovács krisztián, kristof, lacakollar, lightmyfire, liquidtension, loveMe, lyózsi, makrella, markus grosskopf, master of puppets, móni, nagy manitou, nordic, nyiki, perkele, postascsibi, rahel, régigatyané, regina, reteke, sofarsogood, solyaria, stab venom, steele, symbol, torok attila, tóth krisztina, zol, zoldhulla
   
gildi 2005. ápr.. 25.  22:08 231
Hola!
Elõször is a Tûzmadárral kezdeném, baromira megtetszettek, mikor meghallottam a zenéjüket, mert igényes és kidolgozott anyagot csináltak, akárcsak a Tequila, akik szintén! Mindkettõ csapat nagyon jó, de a legjobb: Cherokee!!!!!! Mindenki látogasson el legalább egy koncertjükre, ha az igazi Cherokee filinget akarja magáénak tudni, legalább másfél-két órára!!! Imádom õket!!! A srácok is nagyon aranyosak, igazi "õsrockerek"!
Áhh.. most olvastam! péntek, szombat vas. Cherokee koncert!, mindenkinet ott a helye!

pusszanat
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky