3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
Kabó 2005. ápr.. 29.  08:08 280
Re: nekem ezek!
Szeretnék az Symbol ra szavazni, mert nagyon megfogott a zenéjük. A felvétel béna(bocs), de koncerten van az igazság pillanata, amikor megérti az ember, KIK IS ÕK!
Más zenekarok közül egyértelmûen az Tûzmadár: hihetetlenül jó ötleteik vannak! Igazi metál, amit nem is sejtettem otthon találni!
Inner Sea jó a zene, de valahogyan nem fogott meg. Az énekben meg néha nagyon klassz pillanatok vannak.
   
Nyiki 2005. ápr.. 29.  07:48 279
:-) :-)
   
liquor 2005. ápr.. 29.  01:30 278
Szavazás
Sziasztok!
Részemrõl az Inner Sea a befutó. Nagyon hangulatos zenét játszanak, a két énekesnek iszonyat jó hangja van, emellett hangszereken is rendkívûl képzettek, a ritmus és dallam nagyon egyben van. A rajongójuk lettem.

Emellett megemlíteném még az Opus Altera zenekart, akik nagyon igéretesek, és a Tûzmadár együttest, akik nagyon jó, igazi metált játszanak.
   
witchhunt 2005. ápr.. 29.  00:22 277
zenét!
Hali! részemrõl a black zenéket csípem, de nem szûk csövön át látom a világot. Sok kellemes zenével találkoztam. Legjobban az Opus Altera és az Inner Sea tetszett.
Az elõbbi zenekar hangzásában, nótáiban teljesen korrekt. Progresszív és mégis dallamos. Tetszik az énekhang (is). Erõteljes és tiszta. Valahogy az Inner Sea mégis közelebb áll hozzám. Nem (csak) azért, mert képzett hölgy énekel, hanem mert a dallamvilága 'passzol hozzám' (bár látszik, hogy régi demóról van szó) a van bennük spiritusz, látom, ha komolyan veszik, szép jövõjük lehet még. Kiváncsi vagyok újabb számokra.
   
leguana 2005. ápr.. 29.  00:03 276
nekem ezek!
Szeretnék az INNER SEAre szavazni, mert nagyon megfogott a zenéjük. A felvétel béna(bocs), de koncerten van az igazság pillanata, amikor megérti az ember, KIK IS ÕK!
Más zenekarok közül egyértelmûen az OPUS ALTERA: hihetetlenül jó ötleteik vannak! Igazi progresszív metál, amit nem is sejtettem otthon találni!
Tûzmadárnak jó a zene, de valahogyan nem fogott meg. Az énekben meg néha nagyon klassz pillanatok vannak.
   
_ME_ 2005. ápr.. 28.  23:43 275
jaj, béna vagyok! Bocsi… az elõbbibõl azt akartam idézni, hogy engem is idegesítettek az értelmetlen hozzászólások, még örülök, hogy idén nincs az az értelmetlen „hajrázás”… Még jó, hogy bõvebb kritikát (ami dicsérõ is lehet) kell írni.
Ámúgy én is az Inners.re szavazok, mert szerény véleményem szerint, nagyon is jók. Még az énekesnõ úgy tud énekelni, hogy bizsereg a szív az emberben:)
Opus megdöbbentett, ezzel is együttértek a „Péter 1524”-el. Ritka esett. Pozitív értelemben.
Hiszen, sexlight nekem nem jött be, néha túlzásba visznek a nyomasztást.
A symbol nem mondanék, hogy rossz. Elég összefogott a felvételük. Ezt fel kell ismernem, bár nem vagyok vevõ az ilyenekre.
   
_ME_ 2005. ápr.. 28.  23:27 274
Még egy hónapnak a vége közeledik, ismét izgalmassá fog válni a fórum? Örülök látni, mennyire csökkentett az értelmetlen beszólások száma (azok nagyon szoktak idegesíteni!)
Az új szabályok engem is ingereltek meghallgatni többi zenekart, felvállalom, lusta voltam Márciusban… Akkor csak vezetõ 4es zenébe belemerültem, azok itt is vannak jelen (RR kivéve). Na és tessék, itt az eredmény! Opus altera! Tûzmadár! Szexl.!
Ezek nagyon de nagyon jók! Opusnak a zene szerkezetileg minden dicséret felett áll! Mp3 minõsége kicsit ront a felvételnek a tisztaságát, de gyerekek: azok az arcokat ismerni kell!
Tûzmadár is profi zenekarnak tûnik -a felvételetek igazán remekül szól. Építõ jellegûnek ajánlanék a zenébe kicsit szélesebb ingadózásokat belevinni, tehetségesek vagytok, csak szépíteni fog rajta!
Szexkór, pedig, jól feldobta a hangulatomat. Érdekes, ahogy viccelve, bohóckodva játszanak, de mégis nemes hangszereés tudás hallható a háttérben.
Akire múltkor is szavaztam- Inner S. Nem csak azért, mert bejön a zene és ismerem a zenekar tagokat, de még jó felvételt is kívánok nekik. Ha Opus A-nak kicsivel kevésbé lenne hallható az anyag minõsége, akkor rájuk voksolnék, most pedig akiknek véleményem szerint szüksége van a jó felvételre-legyen az Inner Sea.
   
Péter 1524 2005. ápr.. 28.  21:51 273
inner seare adom
Még egy hónapnak a vége közeledik, ismét izgalmassá fog válni a fórum? Örülök látni, mennyire csökkentett az értelmetlen beszólások száma (azok nagyon szoktak idegesíteni!)
Az új szabályok engem is ingereltek meghallgatni többi zenekart, felvállalom, lusta voltam Márciusban… Akkor csak vezetõ 4es zenébe belemerültem, azok itt is vannak jelen (RR kivéve). Na és tessék, itt az eredmény! Opus altera! Tûzmadár! Szexl.!
Ezek nagyon de nagyon jók! Opusnak a zene szerkezetileg minden dicséret felett áll! Mp3 minõsége kicsit ront a felvételnek a tisztaságát, de gyerekek: azok az arcokat ismerni kell!
Tûzmadár is profi zenekarnak tûnik -a felvételetek igazán remekül szól. Építõ jellegûnek ajánlanék a zenébe kicsit szélesebb ingadózásokat belevinni, tehetségesek vagytok, csak szépíteni fog rajta!
Szexkór, pedig, jól feldobta a hangulatomat. Érdekes, ahogy viccelve, bohóckodva játszanak, de mégis nemes hangszereés tudás hallható a háttérben.
Akire múltkor is szavaztam- Inner S. Nem csak azért, mert bejön a zene és ismerem a zenekar tagokat, de még jó felvételt is kívánok nekik. Ha Opus A-nak kicsivel kevésbé lenne hallható az anyag minõsége, akkor rájuk voksolnék, most pedig akiknek véleményem szerint szüksége van a jó felvételre-legyen az Inner Sea.
   
gerõ 2005. ápr.. 28.  21:37 272
Én is a Symbolra voksolnék! Meg hallgattam az összes itt levõ zenekart és ez a jó kis rock zene tetszett meg a legjobban!
Az Tûzmadár nagyon jó még ha nem lenne itt a Symbol rájuk szavaznék!
Az Opus Altera számomra kicsit elvont úgy mint az Inner Sea!
a Teqila -tol nem tudam letölteni zenét nem tudom mi az oka!
   
Totya 2005. ápr.. 28.  21:32 271
A Symbolra szavazok mert nagyon profi a dobos dörögnek a témák tetszik a lábdob és imádom a cineket!
A többiek is nagyon fain zenét csinálnak!
Még az Inner Sea is tetszik és az Opus Altera!
Nagyon jó kis csapat állt itt össze Áprilisra !!
Üdv Totya
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky