3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
Junkie 2005. ápr.. 30.  17:25 340
Cherokee
Nagyon jó volt a koncert a Fetterben! Ezért a Cherokee-ra szavazok :D
   
SlipKnoT 2005. ápr.. 30.  17:19 339
Cherokee
Cherokee 4ever!
   
Webcam666 2005. ápr.. 30.  17:15 338
Cherokee
Cherokee az egyik legjobb magyar együttes! Szerintem Õk érdemlik meg a legjobban hogy most nyerjenek! Ezért szavazok rájuk!
Hajrá Cherokee
   
Ehe 2005. ápr.. 30.  17:10 337
Üdv!
Üdvözlöm az Inner Sea zenekart és többi itt szereplõ zenészeket!
Mindenkinek gratulálok a zenéjükhez, nem minden tetszett meg, de ez az ízlésnek a kérdése. Ami tetszik, hogy mindannyian lelkiismeretesen nyomtok, és ez a lényeg: a zene.
Én az Inner Sea-nek kíváno ezt a nyereményt („nyerményt”(C)Stab:), szerintem nagyot jelentene nekik (amúgy mindenkinek, ezt sejtem, de IS-tagokat személyesen ismerem).
A zenéjük meg csodálatos! Böbének tényleg képzett hangja van, azzal senkinek ne legyen kétségewt. Klasszikus éneket tanul a hölgy, már évek óta. A felvétel valóban szegényes, de ott is hallani.
Meg minden elismerésem megy az Opus Altera nevû csapatnak! Szerintem, nagyon az út elején vannak, egyértelmûen sikerük var rájuk, idáig kemény munka, és ízletes zene tõlük hallható.
Cherokee, bocsánat, de felvétel alapján nem mondanék, hogy ez képzett nõi hang lenne. Meg a billentyûbõl sem hallani (talán azért mert nincs). Inner Seaben, pedig nagyon is ott van. Ugyanúgy, mint az Opus Alterában. Ajánlom meghallgatni legalább 1-1 számot az együttestõl, mielõtt valamit is ír róla, tisztelt Gejzír úr. Amúgy Cherokeet nem tartom rossznak. Kicsit durva nekem az ének, bocs, egyáltalán nem nõies(Legyen Napfény nóta alapján). Szerintem jobb felvétel és több szólamú refrének esetében egészen bejönne is a zene.
Szóval én ISre szavaztam.
   
Cherokee 4ever! 2005. ápr.. 30.  17:02 336
Cherokee
Azért a Cherokee-ra szavazok mert szerintem nagyon megérdemlik... Eddig az összes koncerten próbáltam ott lenni mert nagyon tehetségesek!
Hajrá Cherokee
   
Chazz 2005. ápr.. 30.  16:57 335
Cherokee
Azért a Cherokee-ra szavaztam mert sztem naon yook! :)
Cherokee 4ever!!!! :)
   
Cherokeefan 2005. ápr.. 30.  16:53 334
Cherokee
Cherokee 4ever!
   
CheGuererro 2005. ápr.. 30.  16:31 333
Az inner seare szavaztam.
A zenétek nekem lightos, mégis korrekt muzsika.
Remélem egyszer jártok majd Kecskeméten is, hogy meghallgathassalak benneteket!
Más együttesekbõl szerintem tûzmadár, aki nagyobb felismerésre számíthat, még, szerintem az altera opus. Letöltések alapján hallani, hogy nem amatõr zenekar.
Symbol: gyerekek, rádióra miért még nem jelentkeztetek? Szerintem, nagyon passzolnátok oda.
   
bagzi 2005. ápr.. 30.  16:25 332
Csá!
Én is szeretnék szavazni,innersea zenekarra,pár koncertjükön ott voltam,ott ismerkedtem meg velük , a zenéjükkel és örömmel látom,hogy elég sokan szeretik õket(egyre nagyobb a rajongó táboruk az utóbbi Vörös Yukas koncertet nézve).Tudom,itt nagyon kevés és minõségileg is elég gagyi letölthetõ anyaguk van(pont azért ,mert egy rendes stúdió felvételük sincs),de a koncerteken nagyon ott vannak.Olvastam,valaki azt írta,hogy az énekesnõ hangján lenne mit fejleszteni:nos erre válaszolva csak annyit fûznék hozzá,hogy jöjjön el egy koncertre,és akkor mondjon róla véleményt(ne a 2 éve készült egyértelmûen sz@r minõségû demó alapján vonjon le következtetéseket-és ez a zenére is vonatkozik),akármennyire nem jön be neki az ilyen stílusú hang,100%,hogy azt biztos nem mondja mégegyszer,hogy lenne mit fejleszteni!Nos pont ez a másik ok,amiért az is-re szavazok,hogy legyen végre legalább 1 olyan igazi minõségi számuk felvéve,ahol ország-világnak bemutathatják,milyen jók!
Habár én a metál zenét szeretem meghallgattam a Cherokke-tól pár számot,és tetszett!!!
Pusztán kiváncsiságból a re-g-be is belehallgattam(egyáltalán nem csípem a regi zenét),hm,aranyos-ez a legjobb kifejezés rá!
Symbol is érdekelt,annyit tudok csak mondani róla,hogy nem rossz!
   
Titkos ÜgyNÕK 2005. ápr.. 30.  16:04 331
Sziasztok! Az Inner Seare szavazok, mert láttam õket a Kék Lyukban és azt is láttam, hogy megmozgattak a tömeget, pedig õk voltak az elsõ fellépõk! Azon a napon szinte csak is az övék volt a hangulat(Na persze volt más jó zene is, sajnos azok nem szerepelnek a szavazásban)!!! Zenéjük dallamos és könnyû, persze kemény riffelések is ott vannak. Letöltöttem innen a számukat. Nem Finnvox az biztos. Pont ezért jó lesz nekik az a felvétel! Az ilyen emberek megérdemlik az elismerést.

Letöltöttem Opusz Altera-t. Náluk minden a helyén van!!! Nagyon profi munka. A Hiénák c. számuk fél napig a fülemben csengett. Nagyon tetszett!Amolyan Dream Theater magyar testvére! Legközelebb rájuk szavazok, annak ellenére, hogy nem igazán az én világom a zenéjük.

A Tûzmadár is tetszett, de folyton az az érzés kísért, hogy ezt már hallottam valahol. Olyan volt mintha a régi nótákat a 21. századhoz igazítottak volna. Mielõtt egy paradicsommal megdobnának a tisztelt zeneszerzõk, elmondom egy titkot: Ez csak a saját szerény véleményem!
Egy plusz - jobban tetszik mint a Pokolgép és társai!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky