3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
huri 2005. ápr.. 6.  14:14 10
Inner Sea
Sziasztok!

Szeretnék az Inner Sea zenekarra szavazni, mert szerintem nasgyon jó zneét játszanak.Sajna csak egy két részletet hallottam,de az meggõzött.
Kellemes dallamos fülbemászó zene.Lágy nõi ének, és a férfi ének Moonselles behatású, egyszóval nagyon kellemes kis goth metal!!!
Én is gitározom a Decadence zenekarban.A stílus hasonló a mienkhez, szeretném velük felvenni a kapcsolatot egy esetleges közös fellépés érdekében.
Üdvözlettel
Harsányi Gábor
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 6.  08:51 9
részeredmény
Ahogy ígértem idõnként lesz részeredmény. Eddig mindössze 3 érvényes szavazat van, az elsõ három hozzászóláshoz tartozó. A harmadikat azonban csak és kizárólag azért fogadtam el, mert látszik hogy olvasta a szabályokat. Jelenlegi állás:

Inner Sea 2 szavazat
Cherokee 1 szavazat

A többi szavazat a szabályok alapján (még) nem érvényes. De aki szavazott már és úgy gondolja hogy tud indokolni is, az még érvényesítheti szavazatát.

Üdv, Admin
   
Zalue 2005. ápr.. 6.  08:29 8
Cherokee
Szavazzatok a Cherokeera!!! Nagyon megérdemlik, mert iszonyú jó zenét játszanak!!!
   
Rastalos 2005. ápr.. 5.  17:13 7
Re-G to all
Üdv Mindenkinek!

Rastalos vagyok, a Re-G dobosa. Ezúton szeretném megköszönni a zenekar nevében a sok bíztatást és szavazatot, amivel támogattatok bennünket és azt, amit képviselünk.

Gratulálunk a ReACTor-nak, csak 1 kevéskével nyertek elõttünk. De majd most!

Szavazzatok továbbra is ránk, ha tehetitek, hallgassátok a zenénket, élvezzétek, érezzétek a reggae-t, s nem utolsó sorban: GYERTEK EL A KONCERTJEINKRE!!! Az idõpontok a honlapunkon (www.re-g.hu).

Sok sikert kívánunk a szavazásban résztvevõ összes zenekarnak!

Peace&Love

Rastalos(Re-G)
   
Vilkóbácsi 2005. ápr.. 5.  14:11 6
A Re-G-re szavaztam, mert a múlt hónapban derekasan helytálltak ellenünk. :)
   
Strati 2005. ápr.. 5.  11:39 5
Szavazzatok az Extazisra!
Aki még nem ismeri, letölthetõ innen, a mymusic.hu-ról a most elkészült kétszámos demo, és régi szerzemények is.
Május 6-án fõzenekarként a Wigwamban! Gyertek el!!!
   
Nagy Manitou 2005. ápr.. 5.  08:17 4
Cherokee
Sziasztok!
A Cherokee basszusgitárosa vagyok, és most azért szavazok magunkra, hogy nekünk is legyen már egy szavazatunk, amit természetesen meg is érdemlünk. Aki ezt nem hiszi el, az látogasson le egy koncertünkre. A másik kedvencem az Extázis zenekar, tetszik a zenéjük, és jó fejek. A harmadik zenekar, aki a szívembe lopta magát, az a Tequila. Mindkettõjüknek sok sikert kívánok. Ez természetesen áll a másik hét bandára is, úgyhogy hajrá, mindent bele.
Sziasztok
Zoli
   
Stab Venom 2005. ápr.. 4.  01:19 3
Újból verseny!:D
Na, én is üdvözlöm a volt szavazás alapján már ismerõs zenekarokat, és az új szavazás társunkat is!:)))
Kedves Fórum Admin, az új szabályok nagyon jónak tünnek,-pont ami kell, egyszerû és hatékonyan megfelelõ, remélem beválnak és sok szavazás mellett sok(ugyanannyi;)) értékes véleményt is kapjük meg(mindannyian)! Ezzel a fórum érdekes is lesz az olvasásra!

Nos, szeretnék elsõsorban saját magamra (mármint Inner Sea-re) szavazni, és egy kis bemutatkozást leírni rólunk, de nem olyan hivatalost, mint a mymusicos bemutatkozó oldalan szerepel, hanem inkább megelemezni a zenei és filozófiái világunkat.

Nagyon szeretem, amit csinálunk, igyekszünk zenében nyújtani a hallgató Egyénnek azt, amire neki mélyen a lelkében szüksége van, ami a vágya. Nem hiába Inner Sea a nevünk (" a belsõ tengere"). Doomos-darkos-gotikus alapra (ami, szerintem, legjobban tud megelemezni az Ember belsõ világat) ráhelyezzük dallamokat, tempó és ritmus váltások, behozzunk lendületét, és vóila: Atmospheric Dark Light stílus alakúl.
A szövegénk a természetrõl, az embernek az érzéseirõl és azoknak a viszonyitásairõl, egymásra hatásáiról, szól. Még nagy hangsúlyt kap az Egyensúly elmélet, amely szerint sötétség nélkül nem lehet fény, és naplemete nélkülözhetetlen feltétel a napkeltének. Ebben is kapott tükrözödést a stílusunk neve.

Még igen megtetszett az általam itt megismerkedett Re-G zenekarnak az anyaga, valahogyan, érínti engem az, amit csinálnak.
És örülök itt találkozni a Tûzmadárral, hisz ez a zenekar az Alhanának(akikkel 2szer "majdnem koncerteztünk" Kupolában 2004 összel) volt a "szülõje".
Többi együttes még annyira nem ismerõs, de mindenképen meghallgatok, és ha meg fog tetszeni,-nem maradok csendben:)

Tisztelettel,
Tim "Stab Venom"
   
joesalty 2005. ápr.. 3.  23:20 2
Inner Sea
Az Inner Sea-ra szavazok, azért mert én vagyok a dobos, és a világ legjobb zenéjét csináljuk. Gyertek el a koncertjeinkre és meggyõzõdhettek, hogy ez tényleg így van.

Re-g még a kedven innem, jó zenét nyomnak, meg a reggaet is kedvelem
A másik a lightkór, meghallgattam a zenéjüket, jónak tûnik, csak így tovább!

Ez így jó lesz? :)
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 3.  13:59 1
2005. április
Ebben a hónapban ismét változott egy szabály!!!

[b:35405173c1]Csak azok a szavazatok számítanak, amelyekhez az adott havi fórumban részletes kommentárt fûzött a szavazó.[/b:35405173c1] A szavazathoz egy hozzászólás szükséges melyben a szavazó kifejti hogy miért szavazott arra a zenekarra, és [b:35405173c1]legalább még két szavazásban részt vevõ zenekarról ír érdemleges véleményt.[/b:35405173c1] Nem fogadjuk el a "mert tetszik" típusú hozzászólásokat, legalább 4-5 sorban ki kell fejteni az indokokat. Nagyon fontos hogy a hozzászólásból egyértelmû legyen hogy melyik zenekarra szavazott az illetõ.

A hozzászólásokkal kapcsolatban hónap közben idõnként jelezzük, hogy melyikeket fogadtuk el, hogy legyen lehetõség "javítani".

-------------

Márciusban egyébként 1863 szavazat érkezett összesen 243 zenekarra, a legtöbb szavazatot a Symbol kapta, a többiek sorrendben következnek. Az elsõ 10 közül azokra lehet szavazni akik az elmúlt hónapban beléptek az oldalra, és rendelkeznek letölthetõ számokkal.

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky