3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
joesalty 2005. ápr.. 29.  10:24 290
Senki nevével nem szeretnék viccelni!
Torok Attila!
Elírtam a neved! Nem volt szándékos. Bocs!
   
Dunca 2005. ápr.. 29.  10:21 289
Az iménti üzenetemet Hollónak Írtam!!!
   
joesalty 2005. ápr.. 29.  10:20 288
Mega-giga-ultra-hiper LOL! Tényleg!
Le a kalappal elõttetek!

postascsibi, Török Attila, Holló. Nem emlékeztek mikor szavaztatok? Érdekes...
Felelevenítem Nektek a dolgot:
postascsibi:7-én 2x;8;9;10;14;15;21;26;29.
Török Attila: 20;25;29.
Holló: 21;25;29.

Ezzel nem akarok semmit sem mondani. Csak jeleztem a tényt, hogy valaki feledékeny egy kicsit...
   
csibecsaba 2005. ápr.. 29.  10:18 287
A Symbolra szavazok mert nagyon tetszik a zenéjük és nagyon profi zenészeknek tartom öket. A gitár témák nagyon ötletesek és jól szólnak együtt a szintivel a bass nagyon dögösen szól a dobos meg fergeteges, hogy mit alkot ott a hátérben az ének is sokat fejlõdöt csak igy tovább. Sok sikert kívánok nekik az életben és sok nagy koncertet.
A Sexlightkor nem tetszik mert nem az én világom és ahogy hallgatam öket ugy voltam vele, hogy kapcsoljuk ki mert nem jó hallgatni milyen pontatlanok a srácok.
Az Extazis valami fergetegesen rossz zenét játszik legalább is az én fülemnek nekem nem jön be nem szól jól és amit jól kilehet venni belõle az a pontatlanság.
   
Dunca 2005. ápr.. 29.  10:17 286
Az Opus Alterra nem az én világom és nem is tetszik, de egyszer azért meg lehet hallgatni kicsit pontatlannak tünt nekem.

Pontatlan? Hol? Kerested az egyeket Öreg? Ha még nem tûnt volna fel, ez progresszív zene!(nem Lord!!!) Lehet fikázni, de hülyeségeket ne írogassunk már!
   
HB Csabi 2005. ápr.. 29.  10:07 285
Szasztok szeretnék szavazni Fehérvár egyik legjobb amatör zenekarára a Symbolra szerintem nagyon jó zenét játszanak a haverom csalt el egyszer egy koncertjükre és tényleg nagyon megérte mert szuper az amit játszanak és az ahogy ezt csinálják profi zenészek és nagyon jó emberek. Sokat találkozom velük mert törzsvendégek a kocsmámban.
A többi zenekart is meghallgattam de nem igazán fogtak meg.
Az Inner Sea nem is zene az már amit játszanak legalább is az én fülemnek. Nem az én világom ez a mûfaj és pontatlan is nagyon.
A Cheeroke zenéje se igazán jött be nekem pedig ezt a stilust szeretem, de nem sikerült megfogniuk nem tudom mért.
   
T. Eszti 2005. ápr.. 29.  09:44 284
Szavazatom a Symbolra adnám mert nagyon jó zenét játszik ami nekem a kedvencem és nagyon pontosan emberileg is nagyon jók a srácok nagyon össze tartanak és ez látszik is a koncerteken és a zenéjükön is a demo ami a honlapon van nem a legjobb igaz az még a régi felállással van az új felállás nagyon jó és a dalok is sokkal szebben szólalnak meg igy.
A Tequila zenekar nem tetszik szerintem nagyon elcsépelt amit csinál és mindezt még pontatlanúl is teszik.
A Sexlightkor is igen kemény elcsuszásokat produkál, de egy kis fejlõdés után talán még hallgatható is lesz a zenéjük.
   
Holló 2005. ápr.. 29.  09:31 283
A Symbolra szavazok mert nagyon megfogott amikor elõször hallotam a sogoromnál és azota koncerten is voltam és mondhatom felejthetetlen volt a zene nagyon jól szólt és a srácok pedig nagyon közvetlenk és tényleg látszik rajtuk, hogy a közönségért játszanak és nem a pénzért!!!
Az Opus Alterra nem az én világom és nem is tetszik, de egyszer azért meg lehet hallgatni kicsit pontatlannak tünt nekem.
A Sexlightkor szerintem nem rosz probálkozás csak még nagyott kell fejlõdniük mert nagyon pontatlanul játszanak csak igy tovább a fejlõdés utján.
   
Torok Attila 2005. ápr.. 29.  09:25 282
Szeretnék dobni egy szavazatot a Symbol zenekar részére mert nagyon tetszik a zenéjük és a hozzá állásuk a zene világáhóz. Nagyon ötletes témákat és persze nagyon jó számokat tudnak csinálni és ezt profin elõ is tudják addni.
Az Inner Sea zenekar nem tetszik mert nagyon eröltetetnek érzem és nem szívbõl szólónak a témák már nagyon elcsépeltek és pontatlanok.
A Tequila zenekar is igen pontatlan, de azért hallgatható a témák igéretesek és talán elõbb vagy utóbb Õk is felvehetik majd a versenyt.
   
postascsibi 2005. ápr.. 29.  09:12 281
Sziasztok szeretnék szavazni a Symbol zenekarra mert nagyon megfogott a zenéjük és az ahogy azt a koncertjeiken elõadják nagyon profi zenészek és nagyon jó emberek.
Az Inner Sea zenéje nem tetszik nem az én világom és különben is nagyon pontatlanok.
A Tûzmadár nagyon jó zenét játszik ötletes és van benne fantázia a gitárban néha lehet hallani egy kis elcsuszást de hallgatható a zene.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky