3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
Master of Puppets 2005. ápr.. 27.  22:18 260
Re: Helló
[quote:228e80a12c="hardrocker"]...A másik, aki tetszik nekem, az a Tequila, mert marhajó kis hangulatos zenét produkálnak, biztos, hogy megnézem õket koncerten...[/quote:228e80a12c]Ha nem koncerten, akkor hol kapható a zenéjük? Végig keresgéltem az Interneten, egy akkordot sem találtam…
   
Master of Puppets 2005. ápr.. 27.  22:13 259
mia vicces?
[quote:0e3c38cefb="Nyiki"]Ez már tényleg vicces!
Ügyes gyerekek vagytok![/quote:0e3c38cefb]
Nos, mi már megint a bajod? Szerinted, sivatagban ülnek és koncerteznek? 500fõs rajongó tábor talán még nincsen (egyelõre), de ez a 30 ember, akinek nem mindegy az a jó együttesnek a sorsa miért nem figyelheti, hogy Innersea vezessen? Én is akkor leadtam a voksomat, amikor láttam, hogy kezdenek kicsit visszamaradni, egyébké kedvesem is.
Ha megint valami nem tetszik a szavazás menetében, minden alkalommal, ahogy idelátogatod, elõször a márciusi szavazásra menjél, és bámulj az eredményt. És örülj, ha ilyen nem lesz.
   
garaboncia 2005. ápr.. 27.  15:17 258
Sziasztok!

A demo elég ramatyul szól, meglátszik a 2 év (ugye jól olvastam a 'hivatalos' honlapon?), de szeretem a gótikusabb, lassabb, doomosabb témákat. Itt van belõlük dögivel :) Képeiket nézve persze nálam biztos kevésbé elborultabbak...
   
Csend 2005. ápr.. 27.  13:43 257
hát mi? Az inner sI!
Sziasztok!
Én még otthon minden zenekartól elcsíptem 1-1 számot.
Jó, hogy mind különbözõ stílusú, így konkurencia nincs, hiszen gyûjtemény alakult ki!:)
Opusnak szerintem maga a zene a legjobb, igazán változatos, nemes zenei képzetség hallható.
Symbolt –esetleg- rádióban nem hallottam tán? Kicsit klisés nekem, semmi sajátosság.
Ugyanúgy, kevésbé egyéninek tartom Tûzmadárt, de nekik annyi erejuk van, annyi jó egészséges brutalitás és kemény munka, hogy leveszem a kalapom: jók vagytok!
Extázis: maga a zenével nincs bajom, bár ugyanúgy szerintem, ilyet már sokan megtettek, mind Hazánkban, mind külföldön.
Sz.l.kórt és Re-Gt nem tudom értékelni, úgy alakult, hogy rocker vagyok, nem igen értek se funkhoz, se reggihez. Majd, utánajárok.
Még van itt egy együttes, az Inner Sea. Elsõ látásra jellemzõnek tûnt, hogy teljesen kaotikusan ki vannak rakva a számrészletek, midi-fájlok, kis videó. Meg egészen alacsony minõségû a felvételek többsége. Hiszen, mikor hallgatni kezdtem a zenét közvetlenül, akkor rájöttem, mennyi minden van benne. Nagyon remekek az énekesek(a mostani kínálatból a legjobban tetszettek meg nekem) , klassz gitáros(ok),egyéni billentyû részek. Ütõsrõl nehezebb véleményt alkotnom, kevés helyen minõsítéshez elégendõ minõségben hallható. Nagyon gyenge felvételek ellenére pipát Inner Sea mellé teszem, azért is, mert díjként stúdióidõrõl van szó. Egy jó felvételt kívánok nektek, és folytassátok, amit eddig csináltok!
Sok sikert(sírkert)!
Stay Heavy!
Krisz.
   
hell bogár 2005. ápr.. 27.  13:36 256
Innersea...
Hell!

Ki kire, én az inner sea-re!=D
Nagyon aranyosak, meg jófejek! E mellett a zene is a csúcson van. Aki volt a koncin, az megérti! Nagyon remek muzsika! Még opus altera megfogta a szívemet, amúgy még nem ismertem õket,-hát így játszani! %) Titeket az iskolákban tanulmányozni kell! Tûzmadárnak kívánom hogy kicsit sajátosabb legyen, amúgy nagyon szilárd 5 nektek is!=D Nekem ezek bejöttek (jahh, inners. Már ismertem).
   
levi schulder 2005. ápr.. 27.  13:33 255
én is én is
Na, jöttem volna korábban is innerseare szavazni, de mondtak, hogy mik az új szabályok. Ehh, több idõt igényli, de ez így talán 1 fokra igazságosabb lesz.

Barátaimmal meghallgattunk rövidebb számrészleteket, ahol azok találhatóak.
Tûzmadárt úgy is ismerem, egészen jók a színpadon, lelkiismeretesen játszanak. Nekem több feeling hiányzik, hogy õk a a kedvenc együtteseim közé besorolhatóak legyenek, de nagyon profik, ez tény.
opus alteráról szeretnék mondani, hogy kellemes meglepetésben volt részem õket hallgatni,- igen bonyolult, figyelemkeltõ zeneanyag. Legközelebb rájuk szavazok (itt sincs feeling tengere, de megdicsérhetõek a zenefortélok=)).
A raggae zene hozzam nem áll túl közel, ezúton Re-Gt nem tudok értékelni, nincs elég tapasztalatom hozza. 2 szám a háromból megtetszett, de mi a mérce a raggaeben??
Inner Sea szerencsés esete, hogy a metálos alapra érzések épülnek, és az együttestagok ezeket figyelmesen kezelnek. Ami a doom-metál együttesek tömegében szépen elkülöníti õket -cseppet se morcosak, se maguk(a buli az bulis), se számuk. Max. melankóliás a frontember és komoly a maci-bõgõs=).

Hellóka mindenkinek!=)
   
morogva 2005. ápr.. 27.  13:31 254
én is is-re!
többszörös hallgatás után innerseare szavazok.
szerintem, tehetségesek, vannak ötleteik. bár a demóanyagotok(2003as aszhszem) egyáltalán nem példaképe a jó hangzásnak, (szerintem, átb@&#tt titeket a hangmérnõk.) de maga a zene!… szerintem, teljesen zseniális szóló van a thy starson : csodálatos dallam, méghozzá ütemváltással, egyszerre több oldalról mutatja magát. más számok is jól bejönnek (de stars vitatatlanul kedvencem lett).
más banda, ami megtetszett, az opus a. sajnálom, hogy angol nyelven szóló anyag tõlük egyelõre nem kapható, kíváncsi lennék, mennyire nemesítene a hangzáson? de nagyon ügyesen használnak azt, amibõl áll a prog-metál. tûzmad-nak igen jól sikerült a felvétele, igényes, még minden. ha több sajátosság lenne benne, talán jobban érintett volna. így pedig csak felismerem. tekillát láttam fellépni (aszhszem 3 órát nyomtak), igen ügyesek kézileg, még sokáig bírnak, de kár, hogy ez mind nem volt saját. na még tessék az alkohol fogyasztást korlátozni…
   
twelve erdõ 2005. ápr.. 27.  13:29 253
IS!!!
Szavazok az Inner Sea együttesre. Jó ötletesek, iszonyú jók a szolók, kellemes férfi hang(végre nem átlagos hörgés-üvöltés), és jellegzetes, szép nõi. Néhol elõfordul az akcentusa, amin, szerintem, még lehet dolgozni, de összképet nem rontja.
Más angol nyelven éneklõ együttest itt nem találtam, sõt, pár eléggé határozott beszólást is olvastam errõl…
Nos, Opusz Alteránál baromire megtetszett a zenének a struktúrája, profik vagytok, srácok.
Tûzmadárnak simán jól hangzik minden (maga a zenét viszonylag átlagosnak találom, de valakinek azért kell lenni a törzsnek, ügye?). Symbolt csak is a hozzászólásai miatt letöltöttem, de zeneileg sem valami meggyõzõ formáció. Re-Gnek többet kívánok a kiejtéssel foglalkozni, azonban jól bánnak a hangzással.
   
negativeke 2005. ápr.. 27.  13:28 252
Az innersea mégmindig a legjobb!
Ember, sokkal nagyobb a rajongó tábor, mint gondolnál...igaz, utolsó napokig vártunk, mert _most_ döntõ van!
Többen itt vagyunk a suliban, most szóltak nekem a többiek, hogy a mymusicon megint van szavazás, amelyben a kedvenc Inner Seam megint részt veszi.
Hát, elõször is, miért szeretem az Inner Seat? Számomra, óriási zenét játszanak, dallamaival megpótolnak az általam kedvelt zenevilágnak a hiányait. Egyéni a hangzásuk és a hozzáállásuk: Gothic Metal agressziómentes változatban, szomorú és egyszerre reményt adó számok. Egyszerre gitárcentrikus és énekdallamot hangsúlyozó témák(a szóló gitáros stílusáról külön cikket lehet írni!:D).
Ami hiányzik (egyelõre),- a sok frappáns billentyûszóló, mivel én is billentyûs vagyok. Szívesen hallanék akár prog változatban is (olyan dreamtheaterest).
Más zenekarokból szeretnék megdicsérni az Opus Alterát (most azért nem rájuk szavazok, mert Inner Seat 1.már élõben is láttam, 2.mégis Darkosak), aki nekem zenével Superior zenekart emlékezteti és a hozzáállás komolyságával Symphony Xt.
Tûzmadárnak kellemes a professzionalizmusnak a szintje, talán a true-heavy elemeknek köszönhetõen visszafogottabbak a progresszÍV elemekben, mint Opus Altera. De e mellet,-le a kalappal.
Üdv.
   
dave_gahan 2005. ápr.. 27.  12:45 251
Nos, leadom én is voksaomat.
4 zenekart emelnék ki:
Re-g: Nagyon jó reggaet játszanak. Egy koncertjükön volta(véletlenül) akkor fergeteges hangulatot csináltak!
Tûzmadár: Szememben õk profik! Ahogy azenéhez hozzáállnak azt követni kellene mindenkienk! Alázattal, jókedvel nyomják a koncerteket.
Opus Altera: A letölthetõ anyag alapján õk is jó úton vannak! Ha Szombathelyen járok tutira megnézem õket!
Inner Sea: Koncerten még nem voltam, a letölthetõ anyag minõsége felejthetõ. (Remélem lesz jobb is!) Viszont vannak benne ötletes megoldások!
Attól függetlenül hogy a letöltéhetõ zenék minõsége nem a legjobb, õk kapják a szavazatot. Pusztán önzésbõl! Kíváncsi vagyok mit tudnak összehozni egy profi stúdióban. Csak aztán ne csalatkozzak!

Dave
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky