3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
Redy 2005. máj.. 25.  14:14 74
ja, még ezt kihagytam :)
Bocsi, még egy mondat amit fontosnak tartok, csak kifelejtettem :)

Ha netán, a Ne fogazz vagy hasonló banda ( nem akarok nevesíteni ), nyeri meg a tehetségvadászatot, akkor akik tényleg tehetségesek és méltók lennének a " legjon rock zenekar " jelzõre, azok ezek után nem igazán fognak indulni soha, ilyen hasonló tehetségktatókon, mert ezt látják amit látnak. És ez érthetõ is!
No Comment.

Remélem nem így lesz, és tényleg a felszinre kerülnek az igazi tehetségek. ( tudom, ez is szubjektiv ), már elöttem a válasz..! :))

A trabant is a világ legjobb kocsija és igazam van, mert ez is szubjektív, hogy kinek mi a jó, nem igaz? :)))

Na, szerintem befejeztem errõl a témát!

Mindenkitõl elnézést kérünk, ha megsértettünk bárkit is!

Nem állt szándékunkban, igazán!

Sok sikert a bejutott 8 zenekarnak!

Gyözzön a legjobb, vagy a legügyesebb, legszebb, legcsúnyább, leghumorosabb, leghumortalanabb, legtrágárabb, legszebb beszédübb, legnagyobbat büfögõbb, vagy akárhogy is fogalmazzuk... !:)

Lehet választani!

Valamelyik csak megnyeri, és akkor biztos nyitott lesz európa a mi rock zenekarainkra is :))

Ez lenne a cél, de hogy sikerülni fog....?

Azt csak az Isten tudja :))

Üdv.
   
Redy 2005. máj.. 25.  13:45 73
Én us csak viccelek!
Elküldve: Szer. Máj. 25, 2005 12:35 pm Hozzászólás témája: Én is csak viccelek :)

--------------------------------------------------------------------------------

Én is csak viccelek! :)

Nem mondom, hogy neked illetve a " másik oldalnak" nincs igaza néhány dologban.

Minden tiszteletem a tiétek ( szervezõknek )még így is, de azért remélem ezeket a " fikázásokat" nem bántásnak veszitek, hanem olyan véleményeknek, amibõl tanulni kell és nem megsértõdni.
Ha ezekbõl tanul minden szervezõ és belátja az alapigazságokat, akkor tényleg az tényleg tisztelni való!
Tudjuk, nem egyszerü ez.
Kívánom, hogy így legyen és tényleg a magyar élõ rock zene elõre jutását szolgálja!
Mert ugyebár, ez a tehetségvadászat, a rockzenének akart teret adni, tudtommal.
És valljuk be, voltak nem igazán rockzenekarok a 40-ben, de ez már szõrszál hasogatás, amibe nem is akarok bele menni.
Igaz, errõl még szó sem esett, de hagyjuk!

Mindenkinek érdeke, hogy most már ne csak itthon, hanem ha már európa részéhez tartozunk, akkor ott is helyt álljunk.

De most tényleg, és semmi fika nélkül, egy Ne fogazzal és hasonló zenekarokkal, nem fogjuk ezt a célt elérni, csak a szinvonalat csökkenteni, még akkor is, ha arra a " szinvonalra " is szüksége van egy bizonyos körnek, de ne erre haladjunk, szerintem.
Legyen ilyen is, de ha közönség megnyereti akár poénból is velük a tehetségvadászatot, akkor jövõre szerintem a Benedek bácsinak is indulnia kellene, hisz õt is nagy sztárrá emelte néhány éve a közönség a szigeten :) ( poénból? Ki tudja... :)( és nem áll szerzõdésben vagy tárgyalás alatt egy kiadóval sem :)))) hihihi, csak magán kiadása van, tudtommal :)))))

De akkor, ne az ország legjobb rock zenekar és tehetségvadászat nevet adjunk, hanem, mondjuk: " ki a legnagyobb bohóc a rockzenében " nevet, ha javasolhatok... :)))

Mert, az, hogy " a legjobb rockzenekar " azt elég nevetségesnek tartanám, bár ez is szubjektív, mint szinte minden,belátom :)
Ezt szinte mindenre rá lehet mondani és mentegetõzve kijelenteni.:)
De azért, álljon már meg a menet!

Nem akartam topicot csinálni az elõbb, az véletlen volt :)
Ide akartam írni, csak mellé klikkeltem :)
Bocsánat!
Biztos az isten így akarta :)))

Üdv.
   
Tvik 2005. máj.. 25.  13:35 72
[quote="RFM"]Kit tartanál jónak?

A sorszámos dolgon viszont azért nem hiszem, h változtatnék, mert mind pozitív, mind negatív irányba is el tud tolódni a zene kárára egy egy fotó, ráadásul elég kevesen küldtek.[/quote]

Konkrét neveket inkább nem mondanék, de pl. olyanokra gondolok, akik zenei szaklapokban (nem zenei divatlapokban) szoktak publikálni vagy neves zenészek, neves sessionzenészek, esetleg tanítanak is.

A mostani zsûriben mindenki frontember a saját mûfajában, még ha mûsorvezetésrõl vagy újságírásról is van szó. Senkit sem ismerni a kimagasló hangszeres tudásáról vagy a zenei kreativitásáról. Ilyen ember is kellett volna egy-kettõ.

Sorszámozás: ez tényleg kétesélyes kérdés, de azt nem is értem hogy miért küldtek kevesen képet. Kép és normális bemutatkozás nélküli jelentkezéseket el sem kéne fogadni. Ha véletlenül továbbjut függöny mögött akar játszani a színpadon?
   
AL 2005. máj.. 25.  13:10 71
Hella!

Hát akkor kezdjük el.

Persze, mert Te vagy a szervezõk haverja, biztos azért van benn a legjobbak között a zenekarod. Bunda az egész!

Csak viccelek! :-)
Sok sikert!
   
Redy 2005. máj.. 25.  13:02 70
Oké, megcsináljuk! :)))
Szia! :)

"Csináljatok egy hasonló jellegû zenekari banzájt, ahol Ti mondjátok meg milyen jellegû zenekarok jelentkezhetnek, milyen feltételekkel. És tudjátok mit fogtok tapasztalni?! Egy csomóan elkezdik a baszogatást és a fikázódást, hogy miért így és miért úgy? Biztos le van zsírozva és az egész egy kalap szar. Ja és találjatok egy olyan szponzort, aki támogatja az egészet. Sok sikert hozzá! "

Oké, megcsináljuk, de abban hiba nem lesz! :))))ppp

Köszi az ötletet! :)))

Üdv :)
   
csusz 2005. máj.. 25.  12:36 69
ja
Jogos. R.E.S.P.E.C.T.

És most, hogy így elrendezõdtek a dolgok, mindenki jól le lett büntetve, be is lehetne fejezni az ügyet. Kicsit unalmas már az állandó fogvicsorgatás a kritizálók részérõl. Próbáljatok inkárbb építõ jelleggel hozzászólni.

8)
   
AL 2005. máj.. 25.  12:04 68
Hella Mindenkinek!

Hát akkor hozzászólnék Én is, mint érintett. :-)

Van egy hatalmas problémája ennek az országnak. Tulképpen az itt élõk toleranciája és a más vélemények, ízlések elfogadására való hajlam hiányzik. Valaki a kakaóra, valaki a tejre, valaki a teára, míg mások a jim beam-re esküsznek. :-)
De az már eszükbe sem jut, hogy mindenkiben más rúgók mozognak. "Csak az én igazam a hiteles, minden más szar." Mindig ez van. Miért nem mûködik itt, hogy örülünk a másik sikerének és nem teszünk a hátába kést. " Ha Nekem szar, legyen a másiknak is!" Bárhol is néztek körbe, mindenhol így mûködik.

Tudod mi a probléma Kedves Redy és mindenki, aki éríntve érzi Magát?!

Csináljatok egy hasonló jellegû zenekari banzájt, ahol Ti mondjátok meg milyen jellegû zenekarok jelentkezhetnek, milyen feltételekkel. És tudjátok mit fogtok tapasztalni?! Egy csomóan elkezdik a baszogatást és a fikázódást, hogy miért így és miért úgy? Biztos le van zsírozva és az egész egy kalap szar. Ja és találjatok egy olyan szponzort, aki támogatja az egészet. Sok sikert hozzá!

Van egy Tehetségvadászat nevû valami. Ilyen-olyan feltételeknek megfelelõ zenekarok jelentkeztek, a legjobb 8 csinál egy kellemes, remélem hatalmas partit, és a végén lesz egy, aki mindent visz. A bejutott zenekarok léteznek, mûködnek, van aki szereti õket, van aki nem. Ennyi. Élvezzétek az egészet, legközelebb Nektek sikerül. Kívánom.

RFM!

Kösz mindent. A tapasztalatok alapján gondolom úgyis tudod, mit csinálnál másképpen. Ne foglalkozz azokkal, akik csak fröcsögnek és a saját véleményükön kívül semmit nem fogadnak el. Csak így tovább!
A döntõre sok-sok-sok-sok whiskey-t! :-))))

Píclávjunit

ROKK!!!!
   
Redy 2005. máj.. 25.  11:01 67
Ilyen áron ne!
Szia!

Ilyen áron, ne legyen 1 tehetség kutató sem, mert ez többet árt a zenészeknek és a közönségnek, mint használ!

Igaz, egy valaki jól jár, akárhogy is beszélünk errõl, mert ez reklám neki.
Jelen esetben a Jim Bim :)
Errõl van szó itt, igazán!
Õk lexarnak mindent, amin mi vitázunk, és csak röhögnek a markukban, mi hülyéken, hogy ilyenen vitatkozunk :)
Lehet, hogy be is fejezem a vitát, mert már az álláspontomat kifejtettem és vagy elfogadja valaki vagy nem :)
Nekem mindkettõ jó :pp

Talán, jobb is lenne, ha el menne a kedvük az ilyen " tehetségkuatóknak ", azzal többet nyernénk mindannyian!

Az hogy van ilyen és letérdelünk elöttük és istennek adunk hálát, hogy van ilyen, attól az még nem biztos hogy jó.

Ha csak trabant és volga autó lenne magyarországon, akkor annak is örülnénk, ha nincs más helyette, nem igaz?:))

Ezt nem így kell felfogni!

Van egy tehetség kutató, ami többet árt mint használ korábban felsorolt okok miatt és kész! P


Üdv.
   
RFM 2005. máj.. 25.  10:30 66
Köszi Tvik. Ez egy korrekt kritika volt. A zsûri kérdést valahogy jobban kell megoldani. És bár azt hittem a jelnlegi zsûri zenei múltja elég, elgondolkodtató a véleményed. Jövõre talán tényleg egy zenei csatornán szavazást teszünk fel. bár nem biztos, hogy elvállalják a megszavazottak, mert ebbe idén is belefutottunk párszor. Igaz lehet, hogy ezzel akkor a zenekarokat is jobban kiszolgálnánk, nem csak a bejutókat. Kit tartanál jónak?

A sorszámos dolgon viszont azért nem hiszem, h változtatnék, mert mind pozitív, mind negatív irányba is el tud tolódni a zene kárára egy egy fotó, ráadásul elég kevesen küldtek.
   
Tvik 2005. máj.. 25.  10:10 65
Szerintem -bár a mostani tagokat is jó arcoknak tartom- nem reprezentatív hanem inkább zenei körökben elismertebb emberekre lenne szükség a zsûriben. Nekik talán komolyabban tudnák venni a véleményüket / nekik talán komolyabb véleményük lenne.

500 anyag végighallgatása fárasztó dolog lehet. Könnyen el tudom képzelni hogy amelyik zene befogadásához több idõ kellett annak abszolút nem volt esélye. Nem tudom, talán a zsûrihez eleve már kevesebb anyagnak kellett volna eljutnia.

A sorszámozást sem tartottam jó ötletnek, mert egy zenekarhoz egyrészt hozzátartozik annak az arculata is, másrészt pedig akit ismernek azt úgyis felismerik zenérõl is.

Az élõzene tv felvétellel kapcsolatban már hallottam hogy kemény dió, fõleg hogy a tévések általában mostohagyerekként kezelik a hangot, nekik a kép a lényeg. Ugye ezért is szokott gyakran playbackelés lenni kereskedelmi tévékben, mert technikailag rizikós. Viszont a fix.tv-n nemrégiben kiváló minõségû élõ felvételeket láttam...

Egyébként gratula a bejutóknak, van amelyik bejön.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky