3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
kedu 2007. nov.. 13.  08:03 650
Ritmusgitáros zenekart keres Érd és környékén komoly hozzáállással. 06 70 945 0087 kedu@erd.hu
Előzmény:   crow666    2007. nov.. 12.  18:07  
crow666 2007. nov.. 12.  18:07 649
zenekar alapításához keresek bp-i tagokat: bass, dob, perka
Stílus: Kb Pat Metheny (jazz) és sok improvizáció
crow001@t-online.hu
   
VisegrádiMotoros 2007. nov.. 4.  19:58 648
15éves visegrádi énekes srác rock/metal zenekart keres!Tanultam énekelni, nem félek a színpadtól!erre írjatok: hetfield15@freemail.hu
   
october 2007. nov.. 3.  18:46 647
billentyûst szintetizátorost vagy ehhez hasonló dolgokon játszótagot keresek, fõirány Kasabian Coldplay Oasis Bloc Party
néhol electro néhol drumandbass-es futurisztikus dolgok.. nemvagyokbenne otthon de asszem keverõpult is kell akkor...
remek dalok vannak, kizárólag angolul...fontos a megfelelõhozzállás
egyéb hangszeren játszók is írhatnak...de nem ígérek nekik semmit..meglátjuk mi lesz;)
én éneklek amúgy...
erre a címre írjatok : october@freemail.hu
csáó
   
violatamas 2007. nov.. 2.  16:08 646
kísérletezõ kedvû gitáros
19 éves, bpi sz.gityós vagyok,4 éve gitározok. leginkább rockzenét szeretek játszani,de nyitott vagyok másra is(blues,jazz). olyan zenészeket keresek,akik egy nem vérre menõ zenélést szeretnének csapni. tehát,ebben a bandában bármit ki lehetne próbálni,következmények nélkül.:)
email: tamas0323@freemail.hu
   
violatamas 2007. nov.. 2.  16:06 645
kísérletezõ kedvû gitáros
19 éves, bpi sz.gityós vagyok,4 éve gitározok. leginkább rockzenét szeretek játszani,de nyitott vagyok másra is(blues,jazz). olyan zenészeket keresek,akik egy nem vérre menõ zenélést szeretnének csapni. tehát,ebben a bandában bármit ki lehetne próbálni,következmények nélkül.:)
   
TheDro 2007. okt.. 27.  19:42 644
hello,zenekart keresek! 16 éves vok, de már sokkal idõsebbekkel is zenéltem, szal ez ne riasszon vissza.2 és fél éve jáccomBASSZUSGITÁRON, saját koncertképes cuccom van, eddig 2 zenekarom volt.bármien zenei stílusra nyitott vok.:) email: johnny13@citromail.hu
üdv
   
steve_ 2007. okt.. 26.  12:48 643
zenekart keres
Üdv mindenkinek! Egy 9évet zeneiskolában lehúzott, 8éves fúvós zenekari tapasztalattal rendelkezõ trombitás zenekart keres, Gyál, Ócsa, Budapest környékén. Ha lehet inkább Lagzis zenekart.
   
mersant 2007. okt.. 25.  15:17 642
Dobost keresünk
Szevasztok. Egy Dombóvári zenekar dobost keres
életkor mindegy csak szeres és tudj játszani. Stilus az Rock zene lene. Érdeklödni lehet a 06/30 512 9805-ös számon vagy a mersant@freemail.hu cimen. Mindenkit szivesen látunk.
Szevasztok
   
Effeta 2007. okt.. 24.  13:47 641
Tehetségkutató
KEZDÕ-HANG II.

__________________________

zenei tehetségkutató verseny a Benczúr klubban



A tehetségkutató verseny célja, bemutatkozási lehetõséget biztosítani élõ hangszeres, saját szerzeményeket játszó együttesek részére.

A versenyben indulhat minden olyan zenekar, aki saját szerzeményekkel rendelkezik, mások által megszólaltatott, korábban ismert vagy átdolgozott dal nem vehet részt a versenyben, továbbá az a zenekar sem, akinek lemezszerzõdése vagy kiadott, kereskedelmi forgalomban terjesztett albuma van.



A verseny további célja, hogy a benevezõ együttesek megmérettethessék magukat, szakértõ zsûriktõl kaphassanak értékelést, jellemzést és iránymutatást, valamint segítséget zenei fejlõdésükhöz.

A nyertesek stúdióórákat nyernek, ahol profi felvétel készülhet zenei anyagukból, s ez segítheti õket a további fellépéseik szervezésénél.

Lehetõségeinkhez képest szeretnénk az induló zenekarok további sorsát is segíteni. Egyrészt klubunkban fellépési lehetõséget nyújtunk számukra, másrészt ismertetõt készítünk róluk, és azt eljuttatjuk a társintézményeinkhez is.



A tehetségkutató verseny idõpontjai:

Meghirdetés: 2007. szeptember 1.

Nevezési határidõ: 2007. október 27. 24 óra.

Elõválogatások: 2007. november 4-ig folyamatosan

Elõdöntõk: 2007. november 9-én és 10-én, 16-án és 17-én.

Döntõ: 2007. december 1-jén a Díszteremben.



A tehetségkutató verseny kategóriái:

Az alábbi kategóriákba a zenekarok önmagukat sorolják be.

Soft kategória (ajánlott mûfajok: pop, folk, reggae, funky világzene, egyéb)

Hard kategória (ajánlott mûfajok: alternatív, rock, blues, metal, egyéb)



Nevezési feltételek:

A nevezési adatlap határidõre történõ beküldése, fénykép az együttesrõl.

Nevezési lap letöltés

Nevezési díj befizetése. Nevezési díj - 700 Ft/tag.

Maximum 15 perces (minimum 3 dalt tartalmazó) hangzóanyag beküldése.

A beküldött zenei anyaghoz kérjük az elhangzó szövegek leírását is mellékelni.

Nevezni a Benczúr klub pénteki és szombati klubnapjain lehet Horváth Attila és Szele Szabolcs klubvezetõknél.

Nyitvatartási idõ pénteken: 19-23 óráig, szombaton: 19-24 óráig.



A tehetségkutató verseny menete:

A beérkezett pályázatok alapján elõzetesen kiválasztjuk azokat az együtteseket, akik az elõdöntõben indulhatnak. A tehetségkutató verseny kétfordulós, elõválogatás után 15 perces fellépésen mutatkozik be egy-egy csapat az elõdöntõben. A 3 fõs zsûri döntése alapján az elõdöntõkrõl egy-egy kategóriában 4-4 együttes jut a döntõbe. A döntõben mindkét kategória elsõ három helyezettjét díjazzuk. A döntõben maximum 20 perces koncerttel mutatkozik be a zenekar.



Díjak:

2 elsõ díj: 20-20 óra stúdió idõ a City Sound stúdióban,

valamint 1-1 interjú a HírTv-ben

2 második díj: 4 számos demofelvétel a Benczúr Házban

2 harmadik díj: 3 számos demofelvétel a Benczúr Házban

Továbbá egy-egy külön díjjal jutalmazzuk a legjobb énekest, hangszeres szólistát, dobost, zeneszerzõt.



A nevezési lapok szeptember 1-jétõl letölthetõk a Benczúr Ház honlapjáról, vagy személyesen beszerezhetõk az intézmény portáján hétfõtõl szombatig

8 órától 22 óráig, vasárnap 8 órától 16 óráig.

Cím: 1068 Budapest, Benczúr u. 27.

Telefon: 321-7334.



A sorozat támogatója a PANKKK program + logo,

a Citysound Stúdió és a Tajti Hangszerüzlet

[ Vissza ]
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky