3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
suieasy 2007. szept.. 8.  23:42 630
The Raw Tribe zenekarba
The Raw Tribe zenekar keres gitárost. Belehallgass: therawtribe.zajlik.hu vagy myspace.com/therawtribe 06705278325
   
nagyapunk 2007. szept.. 2.  18:03 629
Re: Sajnos még mindig keresek....
[quote:0e0f5200f2="Flocke"]Sziasztok!

Rockzenekart keresek. A dallamos jól énekelhetõ és hallgatható rockos punkos zenéket szeretem (pl good charlotte, LP, Panic, Fall Out Boy, Rotkreis ez utóbbi mymusic-os underground zenekar HALLGASSÁTOK ÉRDEMES). Olyan zenekart keresek akik zenéje köze áll ehhez/ezekhez a stílus(ok)hoz! Zenei múlttal rendelkezem, színpadi rutinom valamennyi van, szövegírást még nem próbáltam de szivesen belevágnék...!

Üdv, Flo![/quote:0e0f5200f2]


Szia Flo!
Ha gondolod, nézd meg a www.nagyapunk.hu weboldalt, aztán ha érdekel, jelentkezz az info@nagyapunk.hu-n!
   
ordibator 2007. aug.. 28.  13:04 628
Gitárost keresünk
„Rockzenekar keresi becsavarodott gitárosát saját zenéhez! Érj rá, és legyen fellépéshez alkalmas felszerelésed! Hallgass bele: therawtribe.zajlik.hu vagy myspace.com/therawtribe Válasz: rock_n_roll@freemail.hu 06202132174”
   
metallik 2007. aug.. 28.  11:40 627
Budapesti metal banda szólógitárost keres
Budapesti heavy/thrash metal banda ügyes, RUTINOS és megbízható szólógitárost keres. Kezdõk kíméljenek.
Kontakt: metallik[kukac]freemail[pont]hu
Tel: 06-30-519-8414
   
Dennis 2007. aug.. 27.  13:21 626
zenekart keresek
Hello mindenkinek!!!
Veszprém megyei vagy Zalaegerszeg,Keszthely környéki zenekart keresek. 16 és fél éves jó hangú srác,aki már énekel egy amatõr musical csoportban. A stílusirányzat legyen:Rock,Jazz-Rock,Jazz,Pop és egyéb meghatározó mûfajok. e-mail címem: d.denisz@t-online.hu várom a zenekarok jelentkezését
   
srose 2007. aug.. 27.  12:46 625
dobos keres zenekart
pécsi kezdõ dobos zenekart keres. stílus: leginkább rock/metal.
elérhetõség: dobos666@gmail.com
   
Hátén 2007. aug.. 25.  16:48 624
Zenekar
Énekes csaj Veszprém környéki dallamos és pörgõs zenét játszó zenekart keres.

Írjatok!

recsneleg@freemail.hu
   
Kishölgy 2007. aug.. 24.  21:15 623
Fiatal, 15-16 éves lány keres Miskolc környéki zenekart... Szeretnék énekelni, bár még nem tudom ,hogy is hangzok egy mikrofonban...néha eléggé megjön a kedvem az énekelgetéshez. Dalírásról annyit, hogy biza azt még nemcsináltam, csak verseket gyártottam, de azok remekeltek mások szemében :) Pop, Rock zenekarok érdekelnének fõleg, de végülis bármilyen irányzattal ismerkednék. Remélem megkeres azért valaki :D

Elérhetõség:

Mobil: Most épp nincs...majd szeptembertõl.
E-mail: elenke@citromail.hu
MSN: elenke@citromail.hu

Üdve, Kishölgy
   
Gitármann 2007. aug.. 23.  20:58 622
Zenekart keresek
30-as budapesti gitáros vagyok. Egyéni dolgokkal operáló, rockos hangzású zenekart keresek, akik nem riadnak vissza némi kísérletezéstõl sem. A stílust túlzottan nem szûkíteném, de azért Steve Vait vagy más tekerõmestert, kõkemény headbangert ne keressetek bennem, Frusciante közelebb áll a szívemhez…Ja, és a mai british vonal (Franz Ferdinand és tsai) sem az én utam. Játszottam már zenekarban, színpadi tapasztalatom van. Heti 1, max. 2 próbát tudok bevállalni egyéb prózai jellegû elfoglaltságaim mellett. Hívjatok, mert játszanék!

e-mail: ad7500@freemail.hu
   
solton 2007. aug.. 19.  07:31 621
üdv.
Saját szerzeményekkel ,kész mûsorral rendelkezõ dallamos pop-rock énekes Bp. zenekart keres. tel:0630/3985700 MSN: soltonms100@hotmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky