3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
panczua01 2007. okt.. 17.  16:23 640
Zenekart keresünk!
Alakulni kívánó igényes rockbandához a következõ személyeket keressük:
-Gitárosok,
-Basszusgitáros,
-Dobos,
-Magas és tiszta hangú énekesnõ.

Elõnyök és feltételek:
-Kedv,
-Saját hangszer,
-Széles zenei érdeklõdési kör,
-Alkotási hajlandóság a rock mûfajain belül és kívül,
-Próbákra járni tudás a következõ magyarországi városok környezetében: Makó, Szeged.

Több jelentkezõ esetén a már meglévõ résztvevõkkel közösen döntünk a beilleszkedésrõl. Tehát jelentkezz minél elõbb, vagy ha egy ismerõsöd benne lenne, akkor tudasd vele, kérlek.

Alkossunk nagyot, egyedit és szenvedélyeset! : Attila és Péter.

Érdeklõdni a következõ címeken lehet:
aigaz86@vipmail.hu, diamonddust.h@lycos.com

Végül egy mintazene-részlet, amit számítógéppel csináltunk: [link]
   
Vampyyri 2007. okt.. 15.  12:15 639
Budapest környéki basszer keres 20 év körüli tagokat egy Sentenced tribute bandához. Idõvel saját számok is lehetnek. Nem kell, hogy profi légy, én se vagyok az. A lényeg, hogy legyen cuccod, és elkötelezettséged. vampyyri@citromail.hu
   
Kishölgy 2007. okt.. 14.  11:35 638
Fiatal, 15-16 éves lány keres Miskolc környéki zenekart... Szeretnék énekelni, bár még nem tudom ,hogy is hangzok egy mikrofonban...néha eléggé megjön a kedvem az énekelgetéshez. Dalírásról annyit, hogy biza azt még nemcsináltam, csak verseket gyártottam, de azok remekeltek mások szemében :) Pop, Rock zenekarok érdekelnének fõleg, de végülis bármilyen irányzattal ismerkednék. Remélem megkeres azért valaki :D

Elérhetõség:

Mobil: 0630/318-7748
E-mail: elenke@citromail.hu
MSN: elenke@citromail.hu

Üdve, Kishölgy
   
Reflexikon 2007. okt.. 9.  20:34 637
Dobost keresünk!
Budapesti zenekar keres dobost! Hard rock féle zenét játszanánk, a Csepel-mûvekben próbálunk, cucc van (dob is). 14-18 év közöttiek jelentkezését várjuk! email : reflexikon@hotmail.com
   
KissVeronika 2007. okt.. 5.  19:02 636
ÉNEKES
Énekes / vokalistaként keresek bp-i zenekart dallmos (pop)rock stílusban. Olyan zenébe szeretnék belefolyni, ahol jók a dallamok (szoktam én is dalt írni), lélegzik a nóta (van benne poén), és lehet rája táncolni. viraghalo@yahoo.com a címem, írjatok!
   
merseybeat 2007. okt.. 2.  22:28 635
Sziasztok!

Beat zenekarhoz keresek dobost és gitárost. A 60as évek angol beat számait vagy sajátot a beat, merseybeat, freakbeat jegyeiben.
én a liverpooli zenekarokat szeretem a 60as évek elsõ feléböl (rory storm, pacemakers, ian and zodiacs, searchers, billy j kramer stb), de játszhatunk blues beatet (animals, yardbirds, british birds, roadrunners).
Szóval a kinks-tõl a hollies-on át bármit a britt invázióbol.

zoltan_simon@msn.com
   
xkingx 2007. okt.. 1.  16:02 634
Halihopp!

Basszusgitarozom, es szivesen elhelyezkednek Pecs kornyeken egy zenekarban, elozetes egyeztetes utan. A mostani bandam elegge nyogvenyelos (sajnos) es volna szabadidom zenelni a tovabbiakban kello komolysaggal.
Altalam kedvelt mufajok: Machine Head, Biohazard :))) es...
no okee de amiket jatszottam is eddig mar eloben azok Rage Against The Machine, Limp Bizkit, KoRn, Faith No More, Linkin Park stb... szoval azert jartas vagyok valamennyire a temaban :) es ez az old's school vagy bay area trash es/vagy modern kozonsegugraltatos kisse hardcore elemekkel tarkitott iranyvonal azert kozel essen hozza... huhh most aztan jolmegaszondtam mi? :)) mind1 a bandakbol es nagyjabol lehet vagni mit akarok :))
csitk@freemail.hu az emailem ide varom esetleg a leveleket
thnx
   
KissVeronika 2007. szept.. 24.  18:01 633
vokalista
Sziasztok, keresek saját, dallamos, ötletes zenet játszó zenekart, ahol szivesen vokáloznék, és szállnék be a dalírásba. Sürgõs! érd.: viraghalo@yahoo.com
   
suieasy 2007. szept.. 24.  13:52 632
S.O.S.
The Raw Tribe zenekarra lehet szavazni a www.dalok.hu/abc oldalon. Tegyük meg, hogy kijussanak külföldi zenei megmérettetésre!
   
Dan 2007. szept.. 23.  21:41 631
Összeállt, haladó, klasszikus 5 tagú budapesti rockbanda keresi új basszerosát. Amit akarunk, mert az eddigi nem olyan:
-több éves tapasztalatod legyen
-ismerd a színpadot
-legyen saját cuccod
-legyél kreatív és bevállalós
-tudj énekelni

Amit kapsz: igényes rnr-t nagyszerûen játszó zenészektõl; sajátdal írásához együttmûködõ társakat; már több készen levõ dalt; ingyen próba termet; rendszeres fellépési lehetõséget; hírnevet.

Keress minket: yabberwocky@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky