3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
perbalu 2008. ápr.. 20.  13:42 700
Hi! Szegeden (egyetemen) tanuló,gitáros zenekart keres. 4éve játszom... Műfaj szabad (belezős-metál kivételével). Érd.: perbalu@freemail.hu.
   
sinstra 2008. ápr.. 18.  15:49 699
Elszánt Budapesti énekesnő keresi alternatív (vagy , és) rock bandáját. kedvelt zenekarok:Avril, Black-out, Zanzibár, Guano apes, Anouk, Salvus, Kowalsky meg a vega, Supernem, ...stb. De zenei(!) téren nyitott vagyok más műfajokra is.
Elérhetőség: ambrelle@freemail.hu
   
Gaby75 2008. ápr.. 14.  21:26 698
PROFI ÉNEKESNŐ SZÉLES REPERTOÁRRAL (nemzetközi és magyar) PARTY ÉS RENDEZVÉNYZENEKAROKNÁL ALKALMI
FELLÉPÉSEKET VÁLLAL.
REFERENCIÁM:BROADWAY BAND PARTYZENEKAR http://www.broadwayband.hu
NAGY FERÓ http://www.nagyfero.hu
20/568-12-93
   
szorasemerdemes 2008. ápr.. 14.  09:16 697
hello.

20as dobos keresi megfelelő zenekarát, ami úgy néz ki, hogy reménytelenül pesti, kicsit fiatalos, eléggé jó zenét játszik, elsősorban kooks, radiohead, muse, arctic monkeys(ilyet nem tudok dobolni hahaha), rhcp, kispál, heaven, kukázus, franz ferdinand, interpol, kasabian és a többi... ez azt jelenti hogy ilyesmik vannak előnyben... csak komoly hozzáállásúak keressenek, nem vagyok hajlandó megint egy fél hónapuig bukdácsoló aztán tökremenő zenekarba asszisztálni, rendese zenélni akarók jelentkezzenek... tudni tudok amit kell,ugyhogy. msn! szorasemerdemes@hotmail.com
or 06305413695
csőváz
   
pulp 2008. ápr.. 13.  18:24 696
székesfehérvári zenészhez vagy zenekarhoz csatlakoznék.
Gitáron, illetve basszusgitáron is játszok.
kedvenc stílusaim: punk, post-grunge
pulp@citromail.hu
   
Kaldor 2008. márc.. 12.  19:17 695
Budapesti gitáros keres komoly hozzáállású és nem kezdő:Doom/Death metal ,vagy dallamos (nem amerikai tipusú)Death metal zenekart.
Ha valakik C.O.C.Blind féle metalt játszanak,akkor az is jöhet
Borley@freemail.hu
   
lucsabi 2008. márc.. 10.  20:21 694
Hello!
Kezdő/haladó zenekar (dobos, gitáros, ritmusgitáros) keres bassszusgitárost, énekest!=ROCK N' ROLL!!!!
Lényeg hogy tudj játszani a hangszereden, vagy énekelni a hangszálaidon, a cél, hogy mindenki élvezze amit csinálunk, terveink közt fellépések és saját számok is szerepelnének.
Amilyen irányba hajlunk: AC/DC, Airbourne, Tankcsapda, Iron Maiden, stb stb, persze ha van jó szám amit TE szeretsz akkor simán bevállaljuk kivéve a hörgős metalt.
Mi 18-19 évesek vagyunk, ha úgy érzed, hogy zenélnél velünk ne habozz, jelentkezz!!!
Próbák heti rendszerességgel a Parlamentnél.
Elérhetőség: lucsabi@gmail.com
SZÓLJON A ROCK!!!!!!
   
Dobos 2008. márc.. 10.  12:23 693
Üdv Zenészek!

Több éve dobolok, és úgy vélem, egy zenekarban is megállnám a helyem!! Ha bárki szeretne csatlakozni, vagy éppen dobost keres, írjon nekem Budapestről, Székesfehérvárról és ezek környékéről. A TÁVOLSÁG NEM AKADÁLY!!! Többféle stílust kedvelek: Rock And Roll, Reggae, 60-as, 70-es évek zenéit, vmint AC/DC, Kiss, Green Day, Queen, és ezekhez hasonló zenéket. Kezdő, és haladó zenészek is bátran írjanak, de csakis olyanok, akik KOMOLYAN gondolják a zenélést.

E-mail:baterist@freemail.hu
   
AnnaMarie05 2008. márc.. 9.  23:36 692
Azt a zenekart keresem, aki engem keres!

Quimby, Kispál, 30Y, Arctic Monkeys, Moog, Radiohead, Emil Rulez, Kaukázus, Eleven Hold, Kimnowák, Amorf Ördögök, Erik Sumo Band stb...

ALTERNATÍV ZENÉT JÁTSZOL ÉS ÉNEKESNŐT KERESEL?

Akkor megtaláltál! annamarie05@freemail.hu
   
metal inc 2008. márc.. 1.  08:55 691
hi 21 éves gitáros vok 8 éves gitározom sok zkarban voltam már. cuccom van. KOMOLY hozzáállású budapesti zkart keresek
stílus:meshuggah chimaira pantera dagoba fear factory horda despised icon
06-70/361-03-02
rednoise@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky