3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
tandras1977 2008. máj.. 18.  18:17 710
SZOLÓGITÁROST és tehetséges Billentyűst keresünk újonnan alakuló zenekarunkba!!
Írány: Ötletes, "igényes" rockzene, funky-s, blues-os, enyhén pop-os beütéssel,...
Jelenlegi tagok kor eloszlása: 29-30-31
Cél: saját számok, fellépések, ha beüt: lemez is
Jelentkezés:
e-mail:
tandras1977@yahoo.co.uk
tel.:
06 20 3975308
   
MrScary 2008. máj.. 18.  09:27 709
Hali!
17 éves budapesti tanult szóló gitáros bandát keres, Heavy- Glam metal, Blues, Rock n roll stílusban (AC\DC, Dokken, Van Halen, Kiss, Judas Priest, Rolling Stones, és még végtelenségig)
Mail: somask8@hotmail.com
   
Jucc 2008. máj.. 13.  14:41 708
Dallamos rockzenéhez szokott énekesnő keresi budapesti zenekarát.
gyarlo@vipmail.hu
   
tergu 2008. máj.. 9.  16:26 707
27 éves dobos vagyok több éves zenekari tapasztalattal. Keresek alternativos jellegű vagy erősebb hangzású rockzenekart.
email cimem: jeriend@citromail.hu
   
Izebigyo 2008. máj.. 8.  21:36 706
Adott egy énekes és egy gitáros-szövegíró-zeneszerző, akik valami gondolkodósérzősszöveges alter-indie-izébigyót játszanának, de annak inkább a kicsit bulisabb, mint a bealvósabb fajtáját. Amatőrök vagyunk, de nem tegnap találtuk ki, hogy zenélni fogunk, ennek érdekében tanulunk/tanultunk, gyakorlunk. Életkor az 20+20, összesen 40.
Hiányzik: mindenki más, aki egy zenekarhoz kell. Legfőképpen dob + basszus, esetleg szinti, és/vagy még egy gitár. Ha meg tudsz győzni arról, hogy a tilinkó márpedig szervesen illeszkedik a hangzásba, akkor is szívesen látunk.
Követelmények: hangszer birtoklása, azon való játék elfogaható szintű ismerete, megbízhatóság, hisztériamentesség, annyi anyagi háttér, hogy ne kelljen folyton helyetted fizetni a próbatermet, pesti/pest környéki lakóhely, vagy szándék arra, hogy utazz. Akármin játszol, nagyon örülnénk annak, ha tudnál vokálozni, de ez nem előírás. Ha mindezeket birtoklod, aktív tagként tudsz műkdöni, és még kreatív is vagy, akkor bálványt öntünk belőled, és naponta ötször elrebegjük neki, hogy sárgabögregörbebögre.

mjuzison[kukatz]vipmail[apöttyösazigazi]hu
   
Bob 2008. máj.. 7.  17:09 705
Sziasztok

21 éves gitáros vagyok, nem vagyok kezdő, de egy virtuóznak sem mondanám magam. Arra gondoltam, hogy mások segítségével létrehoznék egy zenekart, ezért is gondoltam hogy ide írok, mivel nem egy már működő zenekarba szeretnék beszállni. Az irányvonal a következő: Lenny Kravitz, RHCP, cake, Black keys, White stripes meg hasonló őrültségek.
Mindenképpen komoly hozzáállású emberkéket keresek, de elsősorban örömzenélésről lenne szó, ami akár komolyabbra is fordulhat idővel. Persze én is nyitott vagyok mindenféle ötletre.

Érdeklődőknek itt az emailcímem: bobby866@freemail.hu

Üdv
   
nagyimre86 2008. máj.. 5.  14:59 704
Sziasztok!
Godsmack,Disturbed,Rage Against The Machine,KoRn,Machine Head,Linkin Park,Limp Bizkit,Clawfinger,Biohazard, incubus stílusú zenéket szeretnék játszani. Ehhez keresem a megfelelő társakat. Személy szerényem dobos volnék tehát a hiányzó posztokra keresnék embereket. Szeretem a komoly hozzáállású zenészeket. Mind emelett nem akarok világotmegváltani csak szeretném jólérezni magam az álltalam szeretett zenék játszásával. Azért lehetőségek vannak de kezdetnek elég ha hobbiként funkcionál.
Ha valakit érdekel elérhet a nagyimre86@citromail.hu emailen. Nem lényeg hányéves vagy, fiú-e vagy lány csak ismerd a hangszeredet és ne csak verekedéshez tudd használni.
üdv...
   
Létraa 2008. máj.. 4.  15:52 703
MISKOLCI, cuccal rendelkező, képzett (és képzés alatt lévő), fiatal dobos keres jazz zenekart, vagy tagokat ilyen stílusú együtteshez. Érdeklődni emailben ironmaiden44@freemail.hu vagy telefonon: 0630 4949954 Czakó Dániel
   
candlelight 2008. ápr.. 21.  12:05 702
8 éves tapasztalattal/rutinnal rendelkező énekesnő működő zenekart keres Budapest v. környékén. Eddig metal zenében énekeltem, de érdekel más stílus is illetve vokál is szóba jöhet. candlelight@vipmail.hu
   
mezeyzs 2008. ápr.. 20.  18:17 701
15 éves színpadi tapasztalattal rendelkező gitáros zenekart keres. Partyzenekarok előnyben. Önmegvalósító, ingyen zenélő bandák kíméljenek. Referenciák: In-Team, Feke Pál Band, Csepregi Éva&Végvári Ádám, Gergely Robi.
Mail: mezeyzs@citromail.hu Telefon:0620-3915155
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky