3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Cukibea 2007. jún.. 30.  22:41 600
Szintis, Zongorista PÉCSETT
Pécsi szintis keresi igényes(!!) zenekarát Pécsett.
Ennyi.

Érd.: nálam, vagy a cukibea@gmail.com-on.
   
Cukibea 2007. jún.. 30.  22:41 599
Szintis, Zongorista PÉCSETT
Pécsi szintis keresi igényes(!!) zenekarát Pécsett.
Ennyi.

Érd.: nálam, vagy a cukibea@gmail.com-on.
   
Zzzzzz 2007. jún.. 29.  19:57 598
Basszer bandát keres
Basszusgitárosként zenekarba társulnék. 8 éve nyomom, bp-i vagyok és kurvajó. Kizáró okok : punk/hc/metál/hard rock. Jelszó : igényesség. reneeartois@freemail.hu
   
marty 2007. jún.. 28.  03:48 597
msn címem így utólag is maarty91@hotmail.com
   
marty 2007. jún.. 28.  03:33 596
Budapesti 16 éves gitáros keresi bandáját.
3 évig tanultam gitáriskolában akkusztikus gitározni, kisebb kihagyás után pedig szólótechnikákat tanultam. Kis ideig voltam együtt egy zenekarral. Budapestrõl keresem hozzám illõ bandámat. Ritmus vagy szólógitárosként is játszanék, ének is belefér. Saját oktatás továbbra is folyamatban van. Olyan zenekart keresek akik zeneileg változatosak, nõi énekes elõnyben. Vonzat együttesek: Enter shikari, From first to last, Paramore, Iron maiden, Led zeppelin, Refused.. szoval szélesskálájú. Várom bandák jelzését, ha eltérõ is a leírtaktól akkor is!!
   
Effeta 2007. jún.. 27.  13:19 595
PRÓBAHELY KIADÓ
MUSICBOX – próbahely
BUDAPEST – ÚJPEST
(IV. (külsõ) Váci út 40. Újpest városközponttól 96 vagy 104 busz)
A három kulcsszó: - profi környezet, - minõség, - korrekt ár
Akik zenével foglakoznak, tudják milyen fontos a fent említett három kategória. A MusicBox csapata elhatározta, hogy mindhárom elvárásnak maximálisan kíván megfelelni. Olyan próbahelyet, zenekari próba lehetõség megteremtését tûztük ki célul, amely nyugodt körülményeket, kiszámítható szolgáltatást és mindezt elérhetõ áron kínálja.
Magunk is zenével foglalkozunk, sokéves tapasztalat alapján - számtalan próbahelyet kipróbáltunk - és az volt a végkövetkeztetés, hogy valamelyik tényezõ mindig hiányzott.
Ezen szerettünk volna változtatni. Olyan helyszínt teremtettünk, ahol a zenekarok stúdió körülmények között próbálhatnak. Profi módon tudnak megszólalni.
Nézz körül és meglátod - meghallod -, hogy minden azért történik, hogy jól érezd magad és igazi barátságos környezetben gyakorolhass, készülhess fel a koncertekre, stúdió munkára.
Üdvözlettel: A MusicBox csapata
INFÓ: 06 20 44 30 341
E-mail: music.box@freemail.hu
http://musicbox.mindenkilapja.hu/
   
*Annis* 2007. jún.. 25.  23:46 594
Énekesnõ zenekart, zenészeket keres!
Üdv Mindenkinek!

Úgy érzem elérkezett az ideje annak, hogy végre megvalósítsam sajátos elképzeléseimnek tárházát egy zenekarban való teljes kiteljesedésnek eredményeként! Leginkább a következõ együttesek stílusötvözeteibõl merítettem 10-11 esztendõs, sajátos énektanulásom alatt: Blackmore's Night, Lacuna Coil, Dalriada, Nightwish, Atargatis, Imperia, Haggard, Therion és még sokan mások! Kérem, hogy minél elõbb jelentkezzen, akinek esetlegesen hasonlóak volnának az elképzelései, és szeretne egy ténylegesen egyediséget magába foglaló, különleges hangzást létrehozni!

További információkért keress fel a legközelebbi elérhetõségemen keresztül az e-mail címemen! :)
   
emilien 2007. jún.. 24.  16:40 593
Hello!

Alakulófélben lévõ zenekarunkba keresünk 15-17 éves korig [b:b618f2f590]énekest![/b:b618f2f590]

Gyõr környékérõl

Stílus: Rock
Érdeklõdni: e-mail/msn: bali_mail@citromail.hu
   
morfus 2007. jún.. 22.  13:47 592
hell! 11 éve gitározom, és zenekart alapítanék vagy beszállnék vhova. cucc hozzáállás tudás megvan. szólógitáros vagyok, tehát a szólózás megy. mûfaj; extreme/thrash/death/black metal pl: pantera, slipknot, slayer, kreator, destruction, sodom, mayhem, fear factory, white zombie, meshuggah, horda, dope stb. budapest és környékén jó, amúgy 20 éves vagyok.
tel: +36-70/361-03-02 /csak hívás/
email:rednoise@freemail.hu
   
celluxx 2007. jún.. 22.  09:52 591
Zenekart ill. zenészeket keresek!!
Hello! Kerepesi (budapesthez közel!) 30 éves ritmusgitáros (15 éve amatõr de nem kezdõ!)(szinpadi rutin van) keresi zenekarát esetleg tagokat zenekar összehozásához.Fõ irányvonal: rock,blues,alter + ami jó Rengeteg saját ötlet van csak bele kéne húzni.Saját cucc van.Ha érdekel a dolog Írj: celluxx@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky