3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Tehetségvadászat

Témakörök
Hirdetés
Tehetségvadászat
huri 2005. máj.. 18.  13:17 14
Re: dalszöveg
[quote:8b5b67589e="Tvik"]"Itt jön a Yeti,
Nagy pöcse van neki,
Szájában kisgyerek integet

Itt jön a Yeti,
Nagy pöcse van neki,
Rettegnek az emberek"[/quote:8b5b67589e]

Ez mi?
   
Tvik 2005. máj.. 18.  11:10 13
dalszöveg
"Itt jön a Yeti,
Nagy pöcse van neki,
Szájában kisgyerek integet

Itt jön a Yeti,
Nagy pöcse van neki,
Rettegnek az emberek"
   
Tom Murphy Kondor 2005. máj.. 18.  02:40 12
Ez olvasható úton-útfélen:

"A verseny célja és lényege az, hogy lehetõséget adjon fiatal, amatõr zenekaroknak az érvényesülésre, illetve, hogy újrateremtse az élõ, hangszeres zene elismertségét."

Engem az utolsó tagmondat zavar. Mondhatnám: felháborít. Nem tudom, hogy sikerülhetett a kitûzött célhoz képest homlokegyenest ellenkezõ irányba indulni...
   
huri 2005. máj.. 17.  10:41 11
Tehetségvadászat
Nem feltétlenül csak metal zenének kellett volna tovább jutni, de legalább láttam volna a zsûriben az ez irányba való haljás szándékát, az már jó.
Rengeteg jó metal zenekar van magyarországon, és sokkal kevesebb teret kapnak az ilyen zenekarok a médiában, mint amennyien szeretik ezt a stílust.
Múltkor majdnem rosszul lettem, amikor a megawattban fürgerókalábak+macskanadrág volt.
Nesze nektek METAL!
   
Jani Liimatainen 2005. máj.. 17.  10:24 10
[quote:672b237529="pacska"]egyetértek én is, miért nem csak metál zenekarok jutottak be?? ez gáz!!! éljen a metál! pf[/quote:672b237529]

Nem feltétlen ez a lényeg. Csak kib. szánalmas, hogy még ki is hangsúlyozták, hogy nem az aktuális trendek meglovaglása a cél. Persze.
   
pacska 2005. máj.. 17.  10:12 9
egyetértek én is, miért nem csak metál zenekarok jutottak be?? ez gáz!!! éljen a metál! pf
   
Jani Liimatainen 2005. máj.. 17.  07:34 8
Re: Tehetségvadászat
[quote:bca6fd0997="huri"]Üdv mindenkienk!

Mi is indultunk.Eleinte nagy lelkesedéssel néztem a mûsort a viván.Ám amikor látam, hogy a jópofi punkoké, és a light poppereké a tér nagyot csalódtam.Ez igen Aljas Kúszóbab+Nefogazz.Ez aztán kultúra a javából.
A zsûribõl talán Lukács Laci az egyetlen normális arc,de õt egyszer láttam a válogatás során.Szerintem õ sem bírta a zsûrit. A legjobb negyvenbe is olyan metal zenekarok jutottak be, akik nem zenét játszanak, hanem valami zajt vagy nem tudom.
Nem vagyok United rajongó, és Pély Barnát sem kedvelem kifelyezetten, itt azonban mégis idézném õt: "Hova lett a fületek????????"
METAL!!!!!!!!!![/quote:bca6fd0997]

Egyetértek.
   
huri 2005. máj.. 16.  12:53 7
Tehetségvadászat
Üdv mindenkienk!

Mi is indultunk.Eleinte nagy lelkesedéssel néztem a mûsort a viván.Ám amikor látam, hogy a jópofi punkoké, és a light poppereké a tér nagyot csalódtam.Ez igen Aljas Kúszóbab+Nefogazz.Ez aztán kultúra a javából.
A zsûribõl talán Lukács Laci az egyetlen normális arc,de õt egyszer láttam a válogatás során.Szerintem õ sem bírta a zsûrit. A legjobb negyvenbe is olyan metal zenekarok jutottak be, akik nem zenét játszanak, hanem valami zajt vagy nem tudom.
Nem vagyok United rajongó, és Pély Barnát sem kedvelem kifelyezetten, itt azonban mégis idézném õt: "Hova lett a fületek????????"
METAL!!!!!!!!!!
   
toto 2005. máj.. 15.  23:17 6
tehetségvadászat
Mi a bajod testvér? Tán nem teszenek a kultúrált, igényes irodalmi szövegek? Vagy a teljesen új zenei hangzás idegen a fülednek?
Szívbõl üdvözöllek!
   
Hara-pok 2005. máj.. 15.  21:40 5
Na ne!
Megint egy "Tehetségkutató",ami elõre le van zsírozva!!!
Hallgassátok meg, a "legjobb" 8 zenekart... Ez tükrözné a magyarországi zenei életet? Akkor inkább abbahagyom a zenélést.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky