3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Anonymous 2006. aug.. 18.  01:36 450
Re: bandát keresek
[quote:559e51478d="Varg"]Sziasztok !

Énekesként keresek komoly hozzáállású zenekart. Nem túlzok, black , death, folk téren amit szertek azt mind eltudom énekelni. Nem vagyok kezdõ , kb 5 éve utazom ezekben a stílusokban. Elég sok fellépésen túl vagyok már. Olyan bandába szertnék énekelni aki már nem kezdõ, és nem most alakult, hanem koncertképes. Rendelkezek némi finn nyelvtudással, bár angol jobban megy :) Igaz Salgótarjánba élek, de engem a távolság sosem érdekelt, Budapestig megy a dolog , ha jó a banda !!!
Irány együttesek: Dark Funeral, Burzum, Nattefrost, Finntroll, Korpiklaani, Amon Amarth, Children of Bodom, Skyforger, Mayhem, Immortal, Bathory.
Nemcsak hörgõs, hanem rendes ének hangal is rendelkezek. Ha nektek is tetszik a dolog, fõleg az irány együttesek akkor írjatok !

Üdv: Varg[/quote:559e51478d]

Szia!
Mi a Voice of Majesty zenekar vagyunk. 3 éve vagyunk együtt, de mindenki elõtte is zenélt. Mi ugyankoncertképesek vagyunk, de énekes keresünk. (jelenleg a ritmusgitáros énekel)
Nem tudom, neked bejönne e mert az irány nem a fekete hanem a fehér... Replika, mantra, black-out....
Amugy metallica-fan a zenekar 3/4-e. Ha érzed irj mi budapestiek vagyiunk elvileg egy héten 2 próbánk van saját teremben.
Zoli:06-70-227-18-21 Tomi:06-70-9-444-755
   
Anonymous 2006. aug.. 14.  00:58 449
Hello!

Tatai szólógitáros vagyok!
Zenekart alapítanék, vagy csatlakoznék egy már mûködõ együtteshez,
vagy dobost keresek alakuló zenekarba!
Stílus: blues, rock, vagy ami jön
Környékbeliek jelentkezését várom (Komárom-Esztergom megye)!

Részletekért dobj egy mailt ide: holtag@citromail.hu
   
Aduser 2006. aug.. 12.  11:20 448
próbaterem
Szevasztok!

Hamarosan megnyílik egy új próbaterem Újpesten a Külsõ Váci úton.
nagyon jó közlekedés, zárt parkoló.
3 terem, 2 db 30 nm + egy 20 nm-s süketszoba - felvételek készítésére, feljátszásra alkalmas profi stúdió szoba.

Kiváló felszereltséggel, profi dobokkal, alapokkal.
Minden teremben: ének cucc + 3 mikrofon szet,
2 gitár alap, basszus láda, dobfelszerelés
billentyû alap illetve line hamarosan a neten is
fent lesz a felszerelés leírása, képek, rider

Extrák:
24 h - õrzött parkoló, extra kívánságok teljesítése,
különleges idõben is lehetõség van a próbákra,
demo rögzítése, cd-írás, grafikai munkák, borító, sokszorosítás
ha elõre lekötöd az idõpontokat 20 % kedvezmény

900 Ft / óra - hosszútávra, vagy rendszeres próbákra 700 Ft. / óra

ha érdekel írj:
soundproof@freemail.hu
   
Anonymous 2006. aug.. 8.  01:10 447
Basszusgitáros / basszgityós / basszer / bõgõs / stb... keresi zenekarát. Olyan csapatba társulnék szívesen, akik keresik az újat a zenében, kisérletezõ kedvûek. Ez nálam azt jelenti, hogy nyitottak az új hangzások felé (elektronika és akusztikus hangszerek vegyítése) és/vagy nem elégszenek meg a régi sablonokkal, DE még véletlenül sem azt, hogy hány torzítót tudunk sorba kötni. Én (még) hiszek a hangokban, a dallamban, a ritmusban, a dinamikában, a zenei alázatban, meg ilyesmikben, szóval koncert után ne kelljen magyarázni, hogy "De, ez zene volt!", meg "Te ezt nem értheted!". Mûfajilag jazz, acid jazz, funk, alternatív (van ilyen?), stbstb, nem szeretem a zenét korlátok közé szorítani. Mail : z.salamon@gmail.com . Egyébiránt pesti vagyok.
   
Anonymous 2006. aug.. 7.  19:50 446
Re: billentyûs keres/alapítana metal bandát
roland-s@freemail.hu
   
s.r. 2006. aug.. 7.  19:47 445
billentyûs keres/alapítana metal bandát
Bp-i billentyûs keres, vagy alapítana metal bandát. Több mint tíz éves zenei képzetség, és komoly cucc adott. (dalszövegírás is szóba jöhet).
Stílus: a metalon belül, a letisztult hangzásvilágtól, az elborult effektekkel tûzdelt zenéig minden érdekel. + tiszta nõi ének (nem hörgés).
Valami új, valami nagyon ütõs zene, vegyítve a klasszikuszenei elemeket a könnyûzenével. A bassz, gitár, dob, ének, billen kívül még hegedû, cselló, fuvola, vagy esetleg rézfúvósok is szóba jöhetnek.
Fontos a kreativitás, a hozáállás, és nem utolsó sorban persze legalább pár éves hangszeres tudás.
Korosztály 18-25 között.
Jelentkezni mailben.
   
Dr. Melancholia 2006. aug.. 2.  00:04 444
Zenekar keresi gitárosát
Gitárosát keresi a budapesti Dr. Melancholia zenekar. Fõleg ritmusozni kellene, de azért nem árt, ha jól tudsz szólózni. Fõbb elvárások, hogy vedd komolyan a zenélést, ne riadj el a sminkeléstõl, és persze tudj bánni a hangszereddel. Stílusilag leginkább Marilyn Manson-Nine Inch Nails vonalon mozgunk, de nevezzük egyszerûen modern rocknak. A jövõre nézve, demó rögzítése és koncertek sora van betervezve. Ha felkeltettük érdeklõdésed, írj, a részleteket megbeszéljük! Honlapunk: www.drmelancholia.atw.hu. Elérhetõségeink: drmelancholia@index.hu, vagy 06/30 651-39-38.
   
w55 2006. aug.. 1.  21:36 443
Gyõri basszer, több éves tapasztalattal, gyõri vagy Gyõr környéki zenekart keres. zusk@freemail.hu
   
Szasza/Nelly 2006. aug.. 1.  17:14 442
2 lány keres
Hello!
Alakulófélben lévõ zenekarunkba keresünk 13-16 éves korig basszert és dobost. Lehetsz kezdõ, még mi is azok vagyunk. Pécsrõl/környékérõl v. Kecskemét/környékérõl. Menedzser szeptembertõl van. Jelentkezz ha komolyan gondolod és van idõd. Egy kis kreativitás nem árt ha van. :-)
Érdeklõdni: schwarzangels@citromail.hu
   
efká 2006. júl.. 30.  19:40 441
alámfestõ zenét szeretnék szerválni, ráadásul élõcuccot ezé keresek magammellé egy punk-rock mind1 milyen zenekart, gitáros-basszgitáros-dobost,
fuggokvota@citromail.hu
mail vagy msn-akit érdekel csekk csekk
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky