3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
cm 2006. aug.. 28.  21:31 460
Basszusgitáros fiatal, jazz/jazzrock/funk/ilyesmi stílusú zenét játszó csapathoz társulna. A lényeg : kreativitás és igényesség!(bp)

cookie_monster(kukacc)freemail.hu
   
Anonymous 2006. aug.. 25.  22:47 459
Unplugged
Beszállnék unpugged jelegû gitáros bandába. 16 éves vagyok, 7 éve gitározom.
   
cm 2006. aug.. 25.  21:59 458
Haver azt mondta, hogy itt biztos sikerrel járok, nosza:

Basszer (azaz én) bandát keres(ek). Íme néhány zenekar : Tankcsapda, Depresszió, Hooligans, Metallica, Linkin Park, Limp Bizkit System

of a Down, Blink 182, AC/DC, Guns 'n' Roses, Nirvana, Black Sabbath, Pokolgép, Ossian, Edda, Bikini, stb ...akiktõl

semmilyen körülmények között sem szeretnék semmit se játszani. A többiek írjanak bátran, bp-i vagyok. cookie_monster@freemail.hu
   
Rkkg 2006. aug.. 25.  21:10 457
Dobos keresetik
Dobost keresünk egy ujjáalakuló rock bandába. Jopár koncert van már a hátunk mögött de mopst a dobosunk kilépett és stilust szeretnénk váltani.
Legyél gyakorlott, (legalább 1-2éve jácc a hangszeren) a stílus még alakulóban van. Próbahely adott. A banda tagjai 19-22év körüliek szal nemárt ha teis kb 20 éves vagy, de ha nem az se kizáró ok.
A felállás eddig 2 énekes, 1 basszer, 2 gitár. Lesz még billentyûs vagy sampleres. Koncertlehetõség van ez már csak rajtunk múlik.
Ha érdekel írj erre a mail címre: rage84@freemail.hu
vagy telefonálj: 0630-2737059
   
valamilyen 2006. aug.. 25.  10:27 456
HC/SCREAMO
"Énekes" keres screamo/hc bandába gitárost basszusgitárost, vagy esteleg beszállnék ilyesmi zenekarba...
valamilyen@freemail.hu
   
papirfecni24 2006. aug.. 24.  23:27 455
Budapesti énekesnõ metal zenekart keres
Sziasztok Zenész társak,

klasszikus éneket tanulok, 4 oktávos hangterjedelmem van, de amúgy koloratúr szoprán énekesnõ vagyok. Metal zenekarban szeretnék énekelni.
NEM akarok kezdõ zenekarokkal foglalkozni, olyan banda érdekel, ahol a cél, eltökéltség, próbahely, hangszerek adottak, már csak egy nõi énekhangra és karakteres frontemberre van szükség.
Email: zenekartkeresek@yahoo.com
Minden emailre válaszolok, nem árulok zsákbamacskát.
   
FeroxX 2006. aug.. 24.  19:51 454
KoRn Tribute
Hy all ! KoRn Tribute zenekarhoz keresnék elhivatott KoRn-t szeretõ/játsszó tagokat ! Egyelõre a semmibõl kezdenénk, illetve van egy fasza mikrofonom és ennyi ! Ahogy az elõzõ
mondatból kiderült, igen, Jon Davis posztját én vállalnám el. Ha minden igaz akkor egy igen jó basszeros barátom is elvileg már lenne , de õ még egyáltalán nem 100% ezért basszerosok se keseredjenek el !!!

Ha érdekel milyen szinten tudnám énekelni a cuccot akkor nézzétek meg ezeket ->

[link]


Ha érdekel a dolog akkor keress fel MSN-en -> feroxx_gosu@msn.com vagy emailen -> feroxx@freestart.hu
   
Simonyi 2006. aug.. 24.  12:06 453
basszer zenekart keres
Budapesti 30 éves basszer keres zenekart vagy tagokat súlyos, riffelõs dallamos rockra kb.: Audioslave, Pearl Jam, Nickelback, Soundgarden, RATM stb. Ha meglévõ zenekar mellett projekt jelleggel, az is jó. Tribute band is érdekel a fentiek közül. 06-20-3775386
   
St. Elmo's Fire 2006. aug.. 23.  23:31 452
Énekest keresünk !
Halihó!

Énekest keresünk !!!
17-23 év között ! Irány: Subscribe, Solution ...
Saját próbahely: Monoron. (a zenekar fele budapesti!)
A lényeg, hogy komolyan gondold, és legyen hangod! :)
Írj bátran !

les.p@freemail.hu
   
synthdani 2006. aug.. 18.  12:38 451
Re: bandát keresek
[quote:c19f84be34="Varg"]Sziasztok !

Énekesként keresek komoly hozzáállású zenekart. Nem túlzok, black , death, folk téren amit szertek azt mind eltudom énekelni. Nem vagyok kezdõ , kb 5 éve utazom ezekben a stílusokban. Elég sok fellépésen túl vagyok már. Olyan bandába szertnék énekelni aki már nem kezdõ, és nem most alakult, hanem koncertképes. Rendelkezek némi finn nyelvtudással, bár angol jobban megy :) Igaz Salgótarjánba élek, de engem a távolság sosem érdekelt, Budapestig megy a dolog , ha jó a banda !!!
Irány együttesek: Dark Funeral, Burzum, Nattefrost, Finntroll, Korpiklaani, Amon Amarth, Children of Bodom, Skyforger, Mayhem, Immortal, Bathory.
Nemcsak hörgõs, hanem rendes ének hangal is rendelkezek. Ha nektek is tetszik a dolog, fõleg az irány együttesek akkor írjatok !

Üdv: Varg[/quote:c19f84be34]
Folk metalt játsszunk(Ensiferum, Korpiklaani, Dalriada, kis Bal Shagotos beütés) Ha érdekel írj: heloween@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky