3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
muku 2006. nov.. 25.  19:42 500
[quote:e57feb5ab1="Gabman"]15 éves budapesti dobos vagyok, 2 és fél éve dobolok, de nem zöldfülõ szinten, napi 2-4 órákat gyakorlok. Keresek zenekart ilyesmi korosztályban (14-18 év), akiket tényleg érdekel a zene, van valami elképzelésük a zenekar jövõjével kapcsolatban. Cuccom van, próbatermem is, ha felkeltettem az érdeklõdéseteket, írjatok![/quote:e57feb5ab1]




Hi! minket érdekelnél ha téged is tényleg komolyan érdekel a zene!
Nirvanát játszunk de saját számoökon is dolgozunk ( amugy a nirvana megrendelésre készül, nem akadtunk meg 4 akkordnál ne félJ)
PL z valamioylen elérhetõséget adj!

Email/MSN em pickup@mailbox.hu
Amugy 18 gitáros vagyo kminden zenét szeretek (elelktromoss zarokon kivül) a basserosom meg 16 és õ sem zöldfülü rhcp riffeket játszik + jár tanéárhoz
ha érdekel irj.
Üdv Dani
   
Gabman 2006. nov.. 24.  23:49 499
15 éves budapesti dobos vagyok, 2 és fél éve dobolok, de nem zöldfülõ szinten, napi 2-4 órákat gyakorlok. Keresek zenekart ilyesmi korosztályban (14-18 év), akiket tényleg érdekel a zene, van valami elképzelésük a zenekar jövõjével kapcsolatban. Cuccom van, próbatermem is, ha felkeltettem az érdeklõdéseteket, írjatok!
   
DELETED 2006. nov.. 24.  20:23 498
DELETED
   
suieasy 2006. nov.. 23.  13:21 497
valaki
Megbízható dögös rockgitárost keresünk, szólózósokat is várunk! Pest. Saját próbaterem. Mindenki hívjon, aki csak érdekelt lehet! 06705278325 rock_n_roll@freemail.hu
   
Mitch 2006. nov.. 22.  13:07 496
Még mindig keresek vagy bandát vagy arcokat zenekarhoz... Vagy modern rock az ami érdekel, vagy elektro, trip-hop.
mitch.lx23@gmail.com
06-70/278-2717
   
funkenstein 2006. nov.. 21.  20:54 495
Gitáros (18) keres bandát vagy társulna
Összetákolnék egy bandát vagy akár társulnék is.
A lényeg: 2 éve lantozom, és sokféle zenét szeretek: funk-rock, grúvos (RHCP, RATM), elszállós (QOTSA, Kyuss, Jane's Addiction, Deftones), Sabbath, grunge (Soundgarden, Nirvana), punk-rock (Black Flag, NOFX), meg a metálosabb dolgokat is, de azokat nem játszom.
Blues, jazz kizárva.

Szóval ilyesmi zenét kedvelõket keresek, Budapestrõl.
Kezdõk és kõprofik kíméljenek, közepes szintû tudás az megfelelõ.

Itt érhettek el: cs_dan@freemail.hu
   
Kenny13 2006. nov.. 17.  20:11 494
ÉNEKESCSAJOK
Hello!
Két 14 éves csaj keres bp-i rockbandát!
Dalszövegeink vannak, fellépés lehetséges.
email/msn: tasmankisordog@msn.com

ha érdekel kérlek írj!
   
bandobandi 2006. nov.. 16.  19:34 493
keres
Tatai gitáros vagyok!
Zenekart alapítanék, vagy csatlakoznék egy már mûködõ együtteshez!
Stílus: rock, blues
Környékbeliek jelentkezését várom (Komárom-Esztergom megye)!
Ha érdekel dobj egy mailt ide: holtag@citromail.hu
   
Dan 2006. nov.. 16.  15:58 492
A Silence Breakers zenekar keresi fiú(20-25) énekesét!

Jó ha van: saját cucc, legalább klubkoncert-tapasztalat és bevállalós-típus. Próbahely van.

Irány vonal: dallamos rockon belüli kedvencek minden évtizedbõl. Késõbbiekben saját dalok is. Nem ebbõl fogsz megélni, de komoly és eltökélt hobbiként játszanánk, ameddig tetszik.

Már van készen több dal is. Csak Te kellesz, hogy tökéletesek legyenek!

Bp. a székhelyünk.


dnrmails@freemail.hu
   
aether 2006. nov.. 14.  17:07 491
Hali mindenkinek!
Úgy látom gitárosként nincs könnyû dolga az embernek mer mindehol cs dobost keresnek leginkább, de hátha...mégis:)
szal szívesen játszanék vmi bandában v bárkivel csinálnék projectet budapest környékén. jómagam 18 vagyok de nincs zenei tapasztalatom [késõn érõ típus vok elõfordul az ien, na:)]
irányvonal zeneileg: It Dies Today, As I Lay Dying, Escape The Fate...stb tehát metalcore ami inkább
ather_@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky