3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
morfus 2007. febr.. 16.  11:20 540
zenekart keresek
hell! 11 éve gitározom, szólózok, cuccom van, megfelelõ hozzáállsású embereket keresek. irány:pantera, slipknot, horda, slayer, fear factory leginkább de sok mindenben benne vok ami durva és üt.
email:rednoise@freemail.hu
tel.:06-70/576-0095
   
majki 2007. febr.. 15.  23:32 539
basszusgitáros van eladó
Vicces zenekart keres basszusgitáros, metált kivéve bármilyen mûfajban. Idióták elõnyben. Miskolc környékérõl, amúgy. Tel: 30-455-7241, emil: birsalmasajt@freemail.hu.
   
steve_ 2007. febr.. 10.  09:08 538
Zenekart keresek
Hello mindenkinek! Én egy 8 év tapasztalattal rendelkezõ trombitás vagyok, aki esküvõi, és egyébb rendezvényeken szereplõ zenekart keres. Ha lehet Budapesten és Gyál környékérõl keresek.
   
gróf 2007. febr.. 8.  13:30 537
ÉNEKEST KERES a SZEGEDI CODE zenekar. HARDés HEAVY zenéket játszunk magyart és külhonit egyaránt , valamint néhány saját számot,De ha van tehetséged és ambíciód a szövegíráshoz új müsort is csinálhatunk.Próbaterem, cucc, jó csapat adott. Mindenki évtizedes zenei múltal revdelkezik . Ha Te kezdõ vagy az sem probléma ,amennyiben az adottságaid (hang hallás,ritmusérzék) megfelelóek. Kontact : (70)3817578 Gavar.
   
Nóri 2007. febr.. 5.  21:39 536
Sziasztok!

Most alakuló vagy esetleg már meglévõ zenekarban szeretnék énekelni. Több éve énekelek, habár még nincs zenekari tapasztalatom, de úgy érzem, hogyha az ember nagyon szeretne valamit, akkor azt meg is tudja valósítani. Imádok énekelni. 4 évig jártam énekkarra, + még 2 évig besegítettem. Emellett 6 évig jártam zongorázni, tehát van zenei érzékem, habár a zongorát egyáltalán nem szeretem. :P Voltam már népdaléneklési versenyeken is. 17 éves, dabasi lány vagyok.
Dabas vagy ennek környékén lévõ esetleg Budapest közeli zenekaroknak örülnék.
Kedvenc együttesem a KORMORÁN és a többi folk-rockot játszó zenekar.(TransylMania, Szkítia)
Szeretem ezt a zenei stílust, tehát inkább ilyen bandában tudnám elképzelni magamat.
Annak külön örülnék, ha KORMORÁN dalokat énekelhetnék.

Ha valakinek szüksége lenne rám, akkor írjon a következõ címen:
nozy@citromail.hu

Puszi Mindenkinek!

Nóri
   
Gregthebeast 2007. febr.. 2.  20:30 535
Banda alapítás
Banda keres basszerost, dobost, netán énekest :P Az irányvonalat a Greenday, Liquido, RHCP, Fratellis, Dandy Warhols és még sok más, fõként lightos témákat produkáló banda adná. Én, személy szerint gitározok immáron 5 éve (életem 1/4-e tehát erre ment el), van együttesbeli tapasztalatom és amint azt a fentiekbõl sejteni lehet a könnyed, dinamikus, esetenlént elvaduló stílust kedvelem. Olyanok jelentkezését várom akiknek már van kellõ zenei gyakorlata és nem jelent problémát netán hallás után megtanulni új dolgokat. Ha budapesti és/vagy Záhony "vonzáskörzetébe" tartozol és az elõzõ rizsa mélyebb gondolatokat szántott benned, akkor írj nekem a gregthebeast@c2.hu -ra.
   
Spuri 2007. febr.. 2.  20:26 534
Hello,
15 éves sorokásri gitáros ( ritmusgitáros ) keres alakulóban lévõ együttest. Kedvenceim a Guns N Roses , Velvet Revolver , Aerosmith és az ilyesféle zenék. 1 éve gitározom napi 3-4 órát , és szoktam gitártanárhoz is járni ( nem zenesuli ). Nem vagyok nagyon profi , de kezdõ sem. E-mailem és msnem: Spuri007@hotmail.com
   
mr.mark 2007. jan.. 29.  18:17 533
indie gitáros
Indie zenkar gitárost keres. Irány: Hives, Scisor Sisters. Próbaterem adott.
06204687479
mark@estmail.hu
   
Hacklone 2007. jan.. 29.  16:42 532
zenekar
Hello, Budapesti 16 éves szólógitáros vagyok, zeneileg képzett. Keresek egy bandát, körübelül, guns n' roses vagy esetleg metallica stílusban, de legalábbis igényes dallamos rockot szeretnék játszani, persze elõször mehet a tribute, de aztán saját számokat, amikhez vannak 5leteim. Halálmetálosok, és 3 akkordot játszó punkok, ha lehet ne nagyon írjanak, felszerelés van. Valami komolyabb bandát kéresek, akik tényleg szeretnének valamit elérni, a kor nem számít.

toakak@freemail.hu
   
Custom 2007. jan.. 27.  00:19 531
DOBOS VAGYOK!!!
23 éves dobos vagyok, jó cuccal, stúdió- és koncert-tapasztalattal! ZENEKART, zenésztársakat KERESEK alábbi stílusú zenéhez.

Valami olyan kell, az popcore, emo, emocore vagy tökmindegy, csak lájtos és zúzós is legyen,esetlegolyat, mint a Fall Out Boy, Incubus, Papa Roach, Linkin Park, Rasmus, 3 Doors Down, Lostprophets, Deftones, Ill Nino...
Elõny, ha van saját próbaterem! Budapesten...

Heavy metal, trash metal,buta-punk nem érdekel!

Mél: custom@inbox.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky