3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
despedit 2007. jún.. 21.  20:19 590
Greecedance
Sziasztok! Veszprémi amatõr zenekart keresek, aki tudna vagy szeretne görög zenéket (magyar szöveggel) játszani egy kis dance-el keverve. Ilyen együttes tudtommal nincs. Én énekelnék, a hangom nem rúzsa, nem pavarotti, de jó (de nem jártam tanárhoz még). Tudok küldeni dalt is amin énekelek. Férfi vokál is kellene. Kedvenceim: Despina Vandi, Elli Kokkinou, Helena Paparizou E-mail: despedit@freemail.hu. Várom a jelentkezéseteket. "Ha mást csinálsz mint a többi, más leszel mint a többiek"
   
jómagam 2007. jún.. 19.  10:40 589
Keresem a zenekarom
Halihó zenészek!

28 éves szólógitáros vagyok, jelenleg zenekar nélkül. (:
Keresek egy húzós, lazulós, VÁLTOZATOS ROCKZENÉT játszó zenekart. Olyan emberekkel szeretnék zenélni, akikkel lehet jammelgetni, és örömüket lelik abban, ha másoknak zenélhetnek.
   
montana 2007. jún.. 16.  23:56 588
[quote:f1e16cb210="progbasser"]Budapesti 21 éves basszusgitáros mûködõképes zenekart keres.
Kicsit dallamos kicsit hörgõs kicsit progresszív zenét szeretek, de játszom épp egy hobbibluesbandában is.

Kedv: Dream Theater, Dark Tranquillity, Tûzmadár, Mindfields Factory

ElérhetSZEVASZ!
SZALÁDI KÁROLY VAGYOK A SYMPHONIUM ZENEKARBÓL NEKEM EGY BÖGÖSRE VOLNA SZÜKSÉGEM HA ÉRDEKEL DOBJ EGY MAILT ÉS MEGBESZÉLJÜK .
A STILUS NEO-KLASSZIKUS METAL
http://symphonium.tvn.hu

BARÁTI ÜDV
SZALÁDI KÁROLY
õség progbasser[kukac]gmail.com[/quote:f1e16cb210]
   
funkenstein 2007. jún.. 14.  17:46 587
BP-I ÉNEKES-SZÖVEGÍRÓT + BASSZERT IDE, NEKÜNK !!!
BP-I ÉNEKES-SZÖVEGÍRÓT + BASSZERT IDE, NEKÜNK !!!

--------------------------------------------------------------------------------

Hja, ez a kettõ kéne. Kell egy jó és/vagy markáns hang (üvöltözés menjen) kellõ véna a szövegekhez, jóarcság és a magamutogatási kényszer se hátrány. Meg egy húzós, grúvos basszer. A korosztály kb. 17-20 közt legyen kb. stíl:energikus fankipanki zúzás, néha elszállás, rock-os dög, kicsit metálos, de nem nagyon. Szeressük pl. az RHCP-t, a RATM-ot, a Kyuss-t, stb. Eddig csak ketten vagyunk, nem is kezdõk, de még messze nem profik, csepeli próbateremmel. E-mail: cs_dan@freemail.hu
   
october 2007. jún.. 13.  15:31 586
Budapesti 17 éves "énekes" (féléveéneklek-dekomolyanveszem. tudodhogyvanez.) keres tagokat "rock" bandába.
rengeteg saját dal.
kedvenc zenekarom a U2 ...
stílusból tudok engedni. csak semmi hc, metál. majd megdumáljuk.
msn october@freemail.hu
email october@freemail.hu
teló 06/70-254-1370
   
funkenstein 2007. jún.. 10.  11:30 585
BP-I ÉNEKES-SZÖVEGÍRÓT + BASSZERT IDE, NEKÜNK !!!
Hja, ez a kettõ kéne. Kell egy jó és/vagy markáns hang (üvöltözés menjen) kellõ véna a szövegekhez, jóarcság és a magamutogatási kényszer se hátrány. Meg egy húzós, grúvos basszer. A korosztály kb. 17-20 közt legyen kb. stíl:energikus fankipanki zúzás, néha elszállás, rock-os dög, kicsit metálos, de nem nagyon. Szeressük pl. az RHCP-t, a RATM-ot, a Kyuss-t, stb. Eddig csak ketten vagyunk, nem is kezdõk, de még messze nem profik, csepeli próbateremmel. E-mail: cs_dan@freemail.hu
   
csufika 2007. jún.. 8.  12:54 584
[ Tartalomjegyzék] -> Wanted! - zenészkeresõ
Az e-mailem majd elfelejtettem: csufika2@citromail.hu
   
csufika 2007. jún.. 8.  12:46 583
[ Tartalomjegyzék] -> Wanted! - zenészkeresõ
13-16 év között, fiúk, lányok, gitár, basszusgitár, dob jöhet, mert én hegedûs vagyok szóval eléggé ellehetetlenítek egy zenekart. Bp-i légyszi és VIII. ker környékén ha lehet.
Stílus csak ha megválasztottuk. Majd küldök msn-címet, légyszi jelentkezzetek!
És lehetõleg olyan akinek van: ihlete, jól tud zenét szerezni, már legalább 4 éve zenél. Én 5 éve tanulok zenét.
Na írjatoooook! De jó lenne ha lányok jelentkeznének, de ha fiú vagy és jól tudsz zenélni és nem vagy idegesítõ akkor jöhet!!!
   
progbasser 2007. jún.. 4.  22:40 582
Budapesti 21 éves basszusgitáros mûködõképes zenekart keres.
Kicsit dallamos kicsit hörgõs kicsit progresszív zenét szeretek, de játszom épp egy hobbibluesbandában is.

Kedv: Dream Theater, Dark Tranquillity, Tûzmadár, Mindfields Factory

Elérhetõség progbasser[kukac]gmail.com
   
earcaraxe 2007. jún.. 4.  13:22 581
punkrock gitáros zenekart
Bp-i (esetleg alakulófélben lévõ) zenekart keresek (vagy zenésztársakat), ahol egy év szünet után ismét kitombolhatnám magam. 8 éve gitározom, viszont sohasem zeneiskolában. Szívesen vokálozom is, mostanában kezdek énekórákra járni. Az elõzõ együtteseimmel grunge-ot, hardcore-t illetve industrial metalt játszottunk, de most végre szeretnék punkrockot nyomni. (nagy kedvencem pl az offspring), és saját számokat írni, lehetõleg közösen. Olyan csapatot keresek, akikkel jól kijövünk személyesen.


Zoli (simon@math.bme.hu)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky