3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
solton 2007. aug.. 19.  07:30 620
üdv.
Saját szerzeményekkel ,kész mûsorral rendelkezõ dallamos pop-rock énekes Bp. zenekart keres. tel:0630/3985700
   
Flocke 2007. aug.. 17.  11:33 619
Sajnos még mindig keresek....
Sziasztok!

Rockzenekart keresek. A dallamos jól énekelhetõ és hallgatható rockos punkos zenéket szeretem (pl good charlotte, LP, Panic, Fall Out Boy, Rotkreis ez utóbbi mymusic-os underground zenekar HALLGASSÁTOK ÉRDEMES). Olyan zenekart keresek akik zenéje köze áll ehhez/ezekhez a stílus(ok)hoz! Zenei múlttal rendelkezem, színpadi rutinom valamennyi van, szövegírást még nem próbáltam de szivesen belevágnék...!

Üdv, Flo!
   
Dan 2007. aug.. 16.  12:40 618
Összeállt, haladó, klasszikus 5 tagú budapesti rockbanda keresi új basszerosát. Amit akarunk, mert az eddigi nem olyan:
-több éves tapasztalatod legyen
-ismerd a színpadot
-legyen saját cuccod
-legyél kreatív és bevállalós

Amit kapsz: igényes rnr-t nagyszerûen játszó zenészektõl; sajátdal írásához együttmûködõ társakat; már több készen levõ dalt; ingyen próba termet; rendszeres fellépési lehetõséget; hírnevet.

Keress minket: yabberwocky@gmail.com
   
majki 2007. aug.. 15.  14:52 617
basszusgitáros van eladó
Ritmusgitárosnak is alkalmas basszusgitáros keres alternatív vagy efféle zenekart Miskolc-Kazincbarcika környékén. Cucc, zenekari tapasztalat van, szövegírói gyakorlat is. Tel: 30-455-72-41 e-mail:birsalmasajt@freemail.hu.
   
emilien 2007. aug.. 10.  15:45 616
Hello!

Alakulófélben lévõ zenekarunkba keresünk basszusgitárost!

Gyõr környékérõl

Stílus: Rock
e-mail/msn: bali_mail@citromail.hu
   
X-rated 2007. aug.. 9.  17:53 615
keményfémet
20 éves,elszánt és színpadszeretõ,szövegek írásával aktívan foglalkozó budapesti énekeslány fiúkból álló bandához társulna/bandát alakítana.Profik ne írjanak,csak kezdõ vagy haladó zenészpalánták.Irány: nos...
kb a Slayer vagy a Mudvayne agresszivitásához és haláli laza szövegeihez hasonló,de szeressétek a picit lágyabb vonulatokat is mert miért ne,na meg a breakbeatet,hogy jól táncolható anyagokat is gyártsunk.Kb ennyi.
Gitárosok,basszusgitárosok,dobosok leveleit várom(naná:))

freeaak@msn.com
   
Flocke 2007. aug.. 5.  20:17 614
Zenekart keresek még mindig!
Sziasztok!

Rockzenekart keresek. A dallamos jól énekelhetõ és hallgatható rockos punkos zenéket szeretem (pl good charlotte, LP, Panic!, Rotkreis ez utóbbi mymusic-os underground zenekar HALLGASSÁTOK ÉRDEMES). Olyan zenekart keresek akik zenéje köze áll ehhez/ezekhez a stílus(ok)hoz! Zenei múlttal rendelkezem, színpadi rutinom valamennyi van, szövegírást még nem próbáltam de szivesen belevágnék...!

Üdv, Flo!
   
sQuirrel 2007. júl.. 29.  18:24 613
Helócsáó
16 éves miskolci lány vagyok és a banda amiben eddig énekeltem nagyon úgy tûnik, hogy nem tud tovább mûködni. Ezért most kéne mellém kábé egy komplett zenekar - basszer szólógityó dob minden, lehetõleg felszereléssel együtt. Stílusilag sokminden belefér punkrocktól kezdve indieig akármi. Egyébként lehet csajbanda meg vegyes is, nem lényeg, csak nem jó így, hogy sehol nem énekelek most. Az sem baj, ha kezdõ vagy, bár komolyabb terveim is lennének a zenéléssel a jövõre nézve, de én sem vagyok profi. Ha érdekel dobj egy mailt = > mardeny_nesta@hotmail.com ide kõõszkõõõsz
   
Mojo Risin 2007. júl.. 23.  01:32 612
Hello mindenkinek!
Zenészeket keresnék a: Leginkább Doors, Rolling Stones, The Who
vonalon elindulva bluesosabb beütésû rockbanda alapításához.
Jómagam énekléssel (amint megtanulok:szájharmonikázással)
próbálkoznék. Esetleg "primitivebb" hangszereken elzenélgetnék
(pl. csörgõdob, rumbatök...)
Jelenleg 17 vagyok. Pécs mellett lakok és (leginkább) baranyai
emberkék jelentkezését várnám. :)
Elérhetõségek:
msn: sdani90@hotmail.com
em@il: jimmorrison@vipmail.hu
Próbaterem és felszerelések még nincsenek.
De egy sörözés mellett szívesen megbeszélhetnénk a részleteket. :)
   
Flocke 2007. júl.. 19.  20:28 611
Zenekart keresek..!!!
Egy 24 éves kicsit exhibicionista srác keresi bandáját.. Kedvenc zenekarok Linkin park, Panic!, Good Charlotte legalábbis most ezeket hallgatok:D Egyébként elég vegyes az ízlésem. Budapesti zenekart szeretnék találni lehetõleg minnél közelebb Csepelhez.. Ja és hogy ki lennék én a zenekarban? Hát az énekes...:D Van zenei múltam...

üdv Csab!

u.i.: a bandák jelentkezését a flocke@freemail.hu-s címre várom vagy a 06/20/473-3636-os telefonszámra....!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky