3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
october 2007. júl.. 19.  18:32 610
BP/U2.COLDPLAY.PFLOYD
Bpen rockzenekart alapítanék.
17 vagyok éneklek. igaz nemrég.de a késõbbiekben is ezzel szeretnék foglalkozni.folyamatosan képzem magam.
rengeteg saját dalszövegem van. jó írónak tartom magam.
haladó szinten gitározom és egy pöppet zongorázni is tudok.
megfelelõ hozzáállású mentalitású igényes tagokat keresek
stílus: U2 Coldplay PFloyd Stones Lennon JimMorrison Oasis LedZep
newwave/prog/alter/psychedelic/beat hatásokkal
semmi metál semmi hardrock
semmi: acdc, rhcp , deeppurple, green day
nem féléves együtt zenélésre gondoltam.
msn : october@freemail.hu
email: ugyanez
Norbi
   
Zero84 2007. júl.. 16.  01:22 609
zenekar
Helo.
3 és fél - 4 éve játszó, 23 éves basszer beszállna, lehetõleg hc/punk, melodycore, punk, vagy valami pörgõsebb zenét játszó bandába. Lehetõleg Budapest, vagy vonzáskörzetén belül.
emailem: zero84@citromail.hu
Üdv
   
Penge-Sinathrop 2007. júl.. 12.  21:50 608
Haladószintû dobosok figyelem!!!
A budapesti SINATHROP metál zenekar keresi új dobosát!

Csak abban az esetben jelentkezz, ha minden feltételnek megfelelsz az alábbiak közül!!!
1. Nincs plusz X db bandád!
2. Haladó szinten kezeled a duplázódat IS!!!
3. Kreatív vagy és gyorsan tanulsz!
4. Lakhelyed Bp, ill. környéke!
5. Saját keresettel rendelkezel!
6. Vállalni tudod a heti 2 hétköznap esti próbát!

Cserébe saját havidíjas próbaterem, jó társaság, saját zenék, fellépési lehetõségek, haladó szintû hangszeres tudás és igényes metálmuzsika vár!

Jelentkezz az alábbi e-mail címen :
sinathrop@yahoo.com

Üdv!
Penge
   
Darkshark 2007. júl.. 10.  19:28 607
Dalszövegíró
Saját számokat jáccó zenekar tagja vagy? Nem vagytok megelégedve a dalszövegeitekkel?
Dalszövegírást vállalok zenekarok számára.
Mail: ndarkshark@freemail.hu
MSN: darkshark-@hotmail.com
   
Geri bé 2007. júl.. 6.  23:12 606
let's funk n roll
Legmélyebb tiszteletem a kedves olvasóknak.
(20 elõtt egy picivel)Basszusgitáros belépne/alapítana funkos, rockos együttesbe/t (pölö chili).
Mögöttem sok koncert, meg tapasztalat áll másik bandámmal (rhcp tribute: green chillerz http://greenchillerz.atw.hu).
együttes célja saját számok!!!
az én célom: egy cseppett basszusabb alapú dolog összehozása, ami alatt néholi basszuskiállásokat, ill huzósaabb témákat értek. nem azt jelenti, hogy a többiek le lennének nyomva. csak hogy én se legyek. mindenhagszer szóló belefér

lényeg:

összességében:
jófejség, lazaság, de komolyág, és komolyan gondolás (létezik ilyen kifejezés?:D)
énekesekre vonatkozóan:
legyél kreatív szövegíró, jóénekes, nem árt, ha van cuccod, AKARAT ERÕ!!!

dobos: pontosság, kreativítás, töredezettségmentesség

gitáros van.

szóval ha érdekel, vagy van egy iyle negyüttesed, ahol pont ilyesmi az elvárás, és pont egy basszeros hiányzik, esetéleg egy gitáros, akkor tudod hol találsz meg! itt:

ironfist@citromail.hu

msn: kneifgeri@hotmail.com

(msn esetében elõbb dobj rám egy ímélt, hogy ki és mi, hogy tujdma, hogy ezzel kapcoslatban veszed fel velem a kontaktust)


legmélyebb tiszteletem:

Geri
   
Serike 2007. júl.. 6.  17:58 605
Zenélnék
Sziasztok!

Ritmusgitárosként Bp.-i vagy környéki zenekart keresek.
Ritmusus, húzós funky, R&R, funk-rock amit szeretek.
De szívesen játszom bluest is :)
Zenekarban játszottam, de egy éve megszûnt :(
És hiányzik a zenélés :)
Van cuccom: Fender Strato, ROLANDCUBE 60, pedálok, kábelek, iesmi...
Nem vagyok profi! ( de van színpadi és koncerttapasztalatom)
Hátkb ennyi egyelõre.
serike@citromail.hu
   
DKrisztian 2007. júl.. 6.  16:34 604
BASSZUSGITÁROST
Alakuló Móri alternatív zenekarba keresünk basszusgitárost sürgõsen!
Részletek e-mailben: domenykrisztian@freemail.hu
   
va 2007. júl.. 4.  20:50 603
Hello!

Fiatal, profi (gyerekkorom ota ezt csinalom es ebbol elek) enekesno vagyok es zenekart, vagy zenekar alapitashoz tagokat (dob, basszus, billentyu, gitarok) keresek. Legyel kreativ, elhivatott, elvakult abban, amit csinalsz, menstrualo pasikra nem vagyok kivancsi :D Erj ra hetente akar tobb napot probalni. Aki nem gondolja komolyan a zenelest, az ne keressen, nem hobbibol csinalom.
Fo iranyvonal: eklektikus, igenyes Anastacia-fele rockfunkysoul, helyenkent blues-os, jazz-es kiterokkel.

Tel.: (30) 929-6117
email: mrlbrmn@hotmail.com
   
Zenélnék 2007. júl.. 2.  18:12 602
Hello,

Partnereket keresek zenélgetéshez, Budapesten. Már bõ 4 éve gitározom kitartóan, ez nem igazán látszik rajtam, de azért nem is vagyok teljesen kezdõ :) Tanárhoz eddig nem jártam, elvileg nemsokára fogok. Zenekarban még nem játszottam. Sokféle stílust szeretek, fõleg bluest és rockot játszanék, de sok mindenre nyitott vagyok, néha-néha szívesen belekóstolnék pl. a funky, dallamosabb metal és a jazz világába is. Leginkább õket hallgatom: Deep Purple, Led Zeppelin, AC/DC, Eric Clapton, Guns N' Roses, Joe Satriani, Jimi Hendrix, Metallica, Spyro Gyra, Dire Straits, Beatles, Gary Moore, Szekeres Tamás, Tátrai Tibor, stb stb.
Olyasvalakiket keresek, akik a leginkább maguk szórakoztatására zenélnének, lehetne velük a magunk amatõr módján jammelgetni, feldolgozásokat játszani fõleg a fenti elõadóktól (de mástól sem zárkózom el), vagy ha épp úgy tartja kedvünk számokat írni, és jókat hülyülni :) Persze mindezt nem komolytalanul. Szívesen betársulok meglévõ, hasonló felfogású zenekarba, de új banda alapításban is benne vagyok. A célom elsõsorban élvezni az együtt zenélést, de ha belejövünk felõlem koncertezhetünk is, meghódíthatjuk a világot, meg hasonlók.

Egyébként a 22. évemet taposom, 44-es cipõt hordok és szeretem az eperfagyit, de ezek nem olyan fontos dolgok.

Mail: jovolnazenelni@freemail.hu
   
jómagam 2007. júl.. 2.  13:55 601
Keresem a zenekarom
Keresek fehérvár környékérõl, de akár távolabról is rockzenekart, amibe szólógitárosként beszállhatnék. stilus: hardrock egyéb stíluselemekkel (funk, blues, akár folk) átszõve.
Sokféle zenét szeretek, újat-régit, lassút-pörgõset egyaránt.
Azért van egy két nagy kedvenc: Lynyrd Skynyrd, Guns, Hendrix, meg még sok más elõadó, aki nem akkora kedvenc, de szívesen meghallgatom õket, ill. eljátszom (eljátszanám:) egy két dalukat, pl. Pearl Jam, ACDC, U2, Dire Straits, Bad Company...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky