3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
kekgab 2006. nov.. 12.  15:15 490
Pécsi basszusgitáros vagyok! Szeretem az brittpopot, indiet, funkot, beatet, még még miegymást. Hõsrockot nem akarok játszani! :) Akinek kellek szóljon: kekgab@gmail.com
   
sro 2006. nov.. 10.  00:56 489
Dalszerzõ gitáros
Dalszerzõ gitáros keres bp-i, fõként a keményebb vonalon mozgó rock zenekart, 18-20 év körül.
Ami van: nagyon sok saját dal, elszántság, sok éves zenei tapasztalat.
Ami kéne: kreatív zenészekbõl álló banda (dob-bassz-ének-gitár), akik szintén komolyan gondolják a zenélést, és akik szeretnének túllépni azon, hogy feldolgozásokat játszanak.
Érdeklõdni: crtyd@freemail.hu
   
Zolika 2006. nov.. 7.  21:36 488
Sziasztok!
isaszegi basszusgitáros keres környékben rock bandát! Szinpadi tapasztalatal, 5 húros hangszer! rhcp blink128 greenday magyar rock stb!

palinkaszoltan@freemail.hu
   
ew999 2006. nov.. 5.  14:44 487
Basszer bandát keres (bp). Mûfaj: alapvetõen mindenben benne vagyok, punk, hc, trúmetál, ilyesmit azért ne:D ew999@citromail.hu
   
BelvárosiPróbaterem 2006. nov.. 3.  23:47 486
Belvárosi Próbaterem
hi,bocs,OFF,de

Megnyitottunk!
A Corvin Mozitól 2 percre vadonatúj Fender erõsítõkkel (FM 100, Bassman 250), Sonor (Force 1005) és Mapex dobokkal, T-Amp 802 & T-Box énekcuccokkal, és hideg sörrel (Arany Ászok,Dreher) várunk Titeket.
Az elsõ próba ingyenes!

Bp.VIII.Mária u. 54.
06203 394 375
www.aprobaterem.hu
www.belvarosiprobaterem.hu

ON
   
Angel of Music 2006. nov.. 3.  20:01 485
Énekes keres zenekart!
Sziasztok!!

Énekesként debreceni, vagy Debrecen környéki zenekart keresek, én debreceni lány vagyok, 5 éve énekelek. Szinte minden mûfajban énekelek, ha kell, de kedvenceim a Nightwish, Sonata Arctica tipusú zenét játszó zenekarok!
Elõre is köszi!

e-mail: gy.zsofi@freemail.hu
   
thunderbird 2006. szept.. 28.  10:13 484
Énekesnõ (kezdõ) keres zenekart!!!!!!! 18éves, hangom leginkább Amy Lee-éhez hasonló.

Irány: Evanescence, Nightwish, Lullacry
   
bluevoodoo 2006. szept.. 27.  16:23 483
Frissen,de rutinos zenészekbõl alakult modern power/thrash zenekarba keresünk basszusgitárost.Cucc és rutin feltétel,5 húr és vokáltudás elõny (Nevermore,Testament,Control Denied hatású komplex muzsikát nyomnánk többszólamú énekkel és helyenként héthúros gitárokkal).Komoly a szándék,heti 2-3 próba és sok koncertezés a kitûzött cél,koncertlehetõségek,akár turnézás lehetõsége is biztosítható.Ami még különösen fontos:KREATIVITÁS!Ugyanis feldolgozásokkal csak az összeszokás erejéig foglalkozunk,máris vannak kidolgozott dalötletek,témák,szóval lazsálás kizárva!

Ha érdekel a dolog,dobj egy mélt ide: denii84@gmail.com
   
crayd 2006. szept.. 27.  14:33 482
gitáros+szövegíró
Bp-i gitáros+szövegíró keres tagokat ütõs, kemény rock zenéhez.
Aki kéne: még egy gitáros a hangzás miatt (esetleg aki tud szólózni is), dob, bassz, és egy jó hangú énekes.
A szövegvilág kissé lázadó, néhol ironikus, gunyoros, odamondogató, mindenképp tartalmas, és mély mondanivalójú.
A zenét közösen alakítanánk - persze az adott kereteken belül.
Életkor 18-20 év körül.
Csak olyan írjon aki komolyan gondolja a dolgot, aki szeret zenélni és próbákra járni, valamint aki még nem itta el teljesen az agyát. Akinek ez csak egy korszak, valamint ennek a stílusnak a szeretete csak a külsõségekben jelenik meg, az inkább ne fáradjon.
Mail: roland-s@freemail.hu
   
babar 2006. szept.. 27.  13:52 481
zenekar
Heló minden kedves zenésztársnak! Gitáros vagyok és szertenék összehozni egy fasza kis rockbandát. Szükségem lenne egy dobosra, egy basszusgityósra, egy billentyûsre és egy énekesre(persze ha már létezik ilyen együttes vagy épp alakulóban van és kell egy gitáros akkor szívesen beszállnék!). Az irány kb.: Deep Purple, Billy Idol, Pearl Jam, Led Zeppelin, Bad Company, meg hasonlók. Írjatok minél hamarabb: purplebox@vipmail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky