3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
reka_h 2006. szept.. 16.  14:50 470
ÉNEKESLÁNYOK FIGYELEM!!!
ÉNEKESLÁNYOK FIGYELEM!!!

20 év feletti, karizmatikus énekeslányt keresünk budapesti nõi rockzenekarba.

-saját próbaterem
-producer
-németországi koncert- és stúdiólehetõség
jelentkezz!!

contact: 0630/3823455 avgy 0630/3355919
   
DELETED 2006. szept.. 14.  18:33 469
SEGÍTSÉG!!!!
DELETED
   
fakey 2006. szept.. 5.  15:12 468
bassert ide
Basszerost keresünk dögös felvállalható saját zenéhez! irány korai gnr ac/dc. Elõny ha énekelsz. Haladó zenészeket keresünk, akik ismerük hangszerüket, és írtak már pár nótát! 06705278325
   
Dobos 2006. szept.. 5.  12:46 467
Keresek minden olyan arcot, hangszerest, aki úgy gondolja, hogy hangszerével, hozzáadhat valamit a zenéhez... (gitárosok, énekesek, énekesnõk, sampleresek, billentyûsök stb). Ja dobos nem kell, mert az én lennék!
A zene, amit csinálnánk:
1. Elborultabb és néhol könnyebben emészthetõbb elektronikus zene (massive attack, neo, colorstar, carbonfools).
2. Kicsit bonyolultabb, funkysabb rock(metálos) zene, ami nem csak eszetlen zúzásból és nem csak sima 4/4-edbõl áll(NEM dream theatre és tsaira gondolok itt, mert olyat NEM akarok csinálni...)
3. Lightosabb, groove-os, funkys, jazzes zene (John Scofield, Sting).

Ez a 3 irány van, még nem döntöttem el, hogy melyiket csináljam. Mindegyikre lehet jelentkezni... Próbaterem van.

mitch.lx23@gmail.com
06-70/278-2717
   
boglar 2006. szept.. 4.  17:23 466
énekesnõ
Helló!
20 éves képzett énekesnõ vagyok, és keresek egy jókis jazz/funky/rock és ehhez hasonló zenekart! Akár vokálosnak is!
bogylarka@gmail.com
   
egycsaj 2006. aug.. 31.  16:31 465
zenekart keresünk
Az Ikon nevû csaj duó keres zenészeket. Lehet, hogy pont téged! Ha tudsz dobolni, gitározni, vagy basszerozni, te vagy a mi emberünk!
Mind1, hogy fiú vagy lány vagy, csak ne legyél kezdõ és 18 alatt legyél! (mi is csak 14 évesek vagyunk)

E-mail/MSN: tasmankisordog@msn.com
üdv: Mia&Kenny(én)
   
laca_gitáros 2006. aug.. 30.  23:12 464
modern metál
hali!

elég régóta gitározom, ami pontosan 12 évet takar. most 20 vagyok, Budapesten keresek vagy alapítanék egy zenekart, ami új stílusú metál zenét játszik/játszana. nem szeretnék feldolgozásokat játszani, viszont nem lenne baj, ha angolul énekelnétek... a lényeg, hogy a szokásos felállás kéne: dob, bassz, 1/2 gitár + ének
nem vagyok kezdõ, kérem kíméljen mindenki, aki õzkergetõs metált óhajt nyomni, valamint aki magasabban énekel, mint én, mikor markolásszák a tökömet... ja és persze a komolytalan hozzáállással rendelkezõk is kerüljenek el + akik nagyon kezdõk...
köszi

u.i.: ammalaci@freemail.hu címen érhettek el
mindenkitõl szívesen fogadom a leveleket, akik fontolóra vették az elõbb leírtakat!

Laca
   
Anonymous 2006. aug.. 30.  17:07 463
[quote:9120105fbf="Bass Player"]Ahoj!

Fiatal, tapasztalt BASSZUSGITÁROS bandát keres. Link arcok és metálhalállovagok kíméljenek, a többiek pedig írjanak bátran, és megdumáljuk a dolgot.

imabassplayer(kukac)freemail.hu[/quote:9120105fbf]
SZEVASZ.
NEKEM PONT BÖGÖSRE VOLNA SZÜKSÉGEM.A ZENÉBE A KÖV.OLDALON LEHET BELEFÜLENI.http://symphonium.tvn.hu.
HA ÉRDEKEL A www.devil@hdsnet.hu cimen tudsz
baráti üdv.
KARESZ
   
Anonymous 2006. aug.. 30.  17:01 462
Re: billentyûs keres/alapítana metal bandát
[quote:2bcc2b103b="s.r."]Bp-i billentyûs keres, vagy alapítana metal bandát. Több mint tíz éves zenei képzetség, és komoly cucc adott. (dalszövegírás is szóba jöhet).
Stílus: a metalon belül, a letisztult hangzásvilágtól, az elborult effektekkel tûzdelt zenéig minden érdekel. + tiszta nõi ének (nem hörgés).
Valami új, valami nagyon ütõs zene, vegyítve a klasszikuszenei elemeket a könnyûzenével. A bassz, gitár, dob, ének, billen kívül még hegedû, cselló, fuvola, vagy esetleg rézfúvósok is szóba jöhetnek.
Fontos a kreativitás, a hozáállás, és nem utolsó sorban persze legalább pár éves hangszeres tudás.
Korosztály 18-25 között.
Jelentkezni mailben.[/quote:2bcc2b103b]

SZEVASZ MINKET ÉRDEKELNE EGY JÓ BILLENÕS.A ZENÉNKBE A http://symphonium.tvn.hu oldalon tudsz.HA ÉRDEKEL JELENTKEZZ A
www.devil@hdsnet.hu címen
baráti üdv:
karesz
   
Dan 2006. aug.. 30.  09:49 461
Két gitáros és egy dobos keres 20-25 év körüli fiú tagokat, Buda és környékérõl:

-ének
-bassz

Jó ha van: saját cucc, hangszer legalább középszintû ismerete, legalább klubkoncert-tapasztalat és bevállalós-típus. Próbahely van.

Irány vonal: dallamos rockon belüli kedvencek minden évtizedbõl. Késõbbiekben saját dalok is. Nem ebbõl fogsz megélni, de komoly és eltökélt hobbiként játszanánk, ameddig tetszik.

Már van készen több dal is. Csak Te kellesz, hogy tökéletesek legyenek!


dnrmails@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky