3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Anonymous 2006. júl.. 3.  00:30 410
Van egy zenakarod? Keresel egy

basszusgitárost,

aki fiatal, képzett, kreatív és szereti az igényes zenét, mint például a jazz, a funk, a jófajta alternatív gitárzene, az elektronikával megbolondított dolgok, meg úgy mindent, ami jó? Budapesti vagy? Akkor ne habozz, írj a reneeartois@freemail.hu címre! 14 napos pénzvisszafizetési garancia! :-D
   
eMBé 2006. júl.. 2.  22:35 409
zenekar
Sziasztok!
23 éves gitáros vagyok.
Beszállnék egy Gyöngyösi zenekarba.Stílus: Eddától-Guns-ig bármi jöhet!

tel:0670-2726478
   
rastadrummmer 2006. jún.. 28.  22:23 408
dobos keres zenekart!!!!!!!!!!!!!!4
bocs ezt elírtam rendesen!!!!!!!!!!!!!!!!44
   
rastadrummer 2006. jún.. 28.  22:20 407
dobos keres zenekart!!!!!!!!!!!!!!!
Hello!Én Keleti Pu. környékérõl bandát ill. zenészeket keresek!zenei irányzat:Eredetileg alternatív rock(Placebo,The Cure),de én bírom a hip-hop-ot(Cypress Hill) és a reggae-s stílust is,ha érdekel vagy írjatok: sasli@freemail.hu
   
Anonymous 2006. jún.. 28.  15:37 406
Hello! Basszusgitáros zenekart keres (Bp.), mûfaji megkötés általánosságban nincsen (dzsidzsimetál, 30 éves rock, ilyesmi azért inkább ne) 3 éve zenélek. Írj, a többit emailben.

ew999@citromail.hu
   
Énekes! 2006. jún.. 28.  11:19 405
Énekes vagyok!
Sziasztok!!
ÉNekelni szeretnék agy zenekarban!!17 éves vagyok és imádok énekelni! A hangomnak van népies beütése mivel a népzenében is jártas vagyok! Évek óta énekelek!! FQleg Pest megyében lenne a legalkalmasabb mivel Budakeszihez közel lakom!! Remélem vkinek szüksége lesz rám!
e-mail cím: bomsgirl@citromail.hu
tel:06/20 560-09-87
   
Énekesnek 2006. jún.. 27.  12:46 404
Énekest (lány/fiú) keres koncertképes, komoly zenekarunk!
Budapesti, saját számokat játszó, koncertképes, nem kezdõ zenekar keresi jó hangú, komoly hozzáállású és megbízható énekesét. Színpadi tapasztalat, szövegíróképesség elõny, illetve ajánlott. Együttesünk 20 év körüliekbõl áll és leginkább kellemes rock zenét játszik kisebb alternatív érdekeségekkel.
Kedvenceink: Jamie Winchester és Hrutka Róber, Cranberries, Guns N' Roses, Muse..
Sokfelé nyitottak vagyunk, de fontos hogy tényleg tehetséges legyél! Elérhetõségünk: enekesnek@vipmail.hu
   
-Zero- 2006. jún.. 27.  11:21 403
Basszgitáros zenekart keres
Helo Emberek!
22 éves Budapest környéki basszgitáros vagyok, és komoly hozzáállású hardcore/punk bandát keresnék Bp-n illetve környékérõl!
(Fellépéseket tudok intézni)
Elérhetõségem: zero84@citromail.hu
   
egy zenekar 2006. jún.. 26.  23:27 402
énekes kerestetik
Énekest keresünk! Egy pécsi 1 évé mûködõ zenekar vagyunk akik alternatív zenét játszanak illetve állitólag punkot. Lényeg légy fiú és ne légy hozzánk képest olyan idõs tehát mi 16 évesek vagyunk. Üdv és jelentkezzetek!! írjatok erre a címre szabi4432@citromail.hu
   
sui 2006. jún.. 26.  14:42 401
nem
Keresünk egy pofátlan basszert, aki lejátsza nekünk az eget is! Kész kb. 50perc saját anyag, a basszus téma a kreatív jelentkezõkre bízva. Saját próbaterem van a Keletitõl 25percre. Punkos beütés nem baj! Ha valaki érti pontosan, hogy mirõl beszélek, akkor az hívjon: 06705278325. Fellépések kilátásban itthon és külföldön is! Ha ez nem gyõz meg, akkor nem téged keresünk!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky