3422 bands 12339 MP3 to download
News par
Hirdetés
Külföldi

2016. október 27. | Stewie

Linkin Park és a Blink-182 is a Nova Rock-on

Copyright:

Újabb nevek jöttek ki a Nova Rock fesztivál 2017-es line-upjára. Burgenladba látogat idén a Linkin Park, és a Blink-182 is többek között. A jegyek pedig még olcsón kaphatóak!

Minden évben megörvendeztetnek minket az osztrák kollégák, hisz olyan line-upokat hoznak a határ közelébe, amire nehéz nemet mindenki. Nos, ez idén sem lesz másképp, ezt már 200 nappal a fesztivál előtt lehet tudni a nagyobb neveket, akikért bizony érdemes kimenni.

Az eddigi System, Green Day, Prophets of Rage trió mellé megérkezett még két igen erős headliner. Az egyik az amerikai székhelyű Linkin Park. A fiúk most dolgoznak új, hetedik stúdióalbumokon, ami remélhetőleg legalább annyira ütős lesz, mint a Hunting Party.

A másik nagy név a kalapban, az idén új lemezzel turnézó Blink182. Az új felállásban játszó pop-punk banda először fog a közelünkben játszani új énekesükkel, Matt Skiba-val, úgyhogy mindenképpen érdemes lesz megnézni.

A június 14 és 17-e között zajló fesztiválra már javában fogynak a jegyek, így aki ki akar jutni, az gyorsan vegye meg a jegyeit. Annál is inkább, hisz a Linkin Parkra nagyon kicsi, a Sytem of A Down-ra pedig pontosan 0% az esély, hogy eljöjjenek kicsiny hhazánkba.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. április 22.

Érkezik az idei Szigeten is fellépő Isabel LaRosa debütáló albuma

A máris platinalemezes alt-pop szenzáció, Isabel LaRosa bejelentette debütáló albuma megjelenési dátumát: a "Raven" címre keresztelt lemez 2025. április 18-án jelent meg, és rögtön befutott róla egy vadonatúj ízelítő "Cry For You" címmel. More

2025. április 21.

Blur - Újra előkerült a The Magic Whip

Szinte napra pontosan a tizedik évfordulón, azaz 2025. április 25-én újra kiadásra kerül a Blur ’The Magic Whip’ című, nyolcadik stúdióalbuma, ezúttal limitált, félsebességű maszterelt LP-n 12 éves csend után ez volt a banda első korongja a ’Think Tank’ (2003) óta, ami a leghosszabb szünetet jelentette az albumok között a Blur pályafutása során. További érdekesség, hogy ismét az eredeti felállásban szerepeltek – vagyis Damon Albarn énekes, Graham Coxon gitáros, Alex James basszusgitáros és Dave Rowntree dobos – valamint a zenekar régi producere, Stephen Street is újra csatlakozott hozzájuk. More

2025. április 20.

Megjelent a Linkin Park epikus új száma

A várva várt visszatérésük utáni izgalom még mindig nem múlt el teljesen, de a Linkin Park máris egy új fergeteges dallal és albumhírrel jelentkezett. Az „Up From The Bottom” című szám méltó előhírnöke a 2025. május 16-án megjelenő ‘From Zero’ című lemezük deluxe változatának, mely három új szerzeménnyel bővül majd. More

2025. április 19.

Miley Cyrus új albuma egyesíti a zene, a divat és a film világait

2025. május 30-án érkezik Miley Cyrus vadonatúj stúdióalbuma, a "Something Beautiful", melyről máris megjelent a címadó dal, a "Prelude" című bevezető szerzemény, illetve ma debütált az "End of the World", így izgalmas betekintést nyerhetünk a közelgő korongba. A lemez produceri munkálatait maga az énekesnő és Shawn Everett végezték. A 13 dalos anyagot egy film kíséri majd, mely júniusban lát napvilágot. Az alkotást Miley Cyrus, Jacob Bixenman és Brendan Walter rendezték. More

2025. április 18.

Ki az a PinkPantheress? És mit hozott?

PinkPantheress 2025 első önálló dalával, a „Tonight”-tal droppol, mely a Panic! At The Disco „Do You Know What I’m Seeing?” című, 2008-as felvételt mintázza. Ez az új track ráerősít az énekesnő intim klubhangzására, melyet rajongók milliói ünnepelnek világszerte. More

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky