3422 artistes 12339 MP3 á télécharger
Catégories
Hirdetés
Külföldi

2013. június 15. | Simi

Ed Sheerant is elvarázsolta Nashville

Copyright:

A zene városa még egy sztárt zsebelt be magának: Ed Sheerant. A brit szövegíró-énekesből lett popsztár azt nyilatkozta, hogy februárban Nashville külvárosába költözött. Sheeran elmondta, hogy mindig is egy olyan helyen szeretett volna élni, ahol jelen van a zene, egy kellemes, vidéki környéken.

„És Nashville tele van rendkívül kedves emberekkel” – mondta a 22 éves zenész.
 
Nashville lassan már a countryzenészek hazájának mondható, azonban sok más pop– és rocksztárt is elvarázsolt már a hely. Jack White és a The Black Keys az elmúlt években költözött Nashvillebe, Sheryl Crow már otthonának nevezi a várost. Ed Sheeran pedig így több időt tölthet régi jó barátjával, Taylor Swifttel is.
 
A legvonzóbb talán az a városban, hogy mint minden híresség, így Ed is zavartalanul végigsétálhat az utcán. Nem rejtőzködnek minden bokorban paparazzik, dokumentálva a sztárok minden lépését, ellenben Los Angeles-szel vagy New York-kal, így nyugodtan beülhetnek ebédelni egy étterembe anélkül, hogy bárki is megzavarná őket.
 
„Nem hiszem, hogy érdekeli az embereket, hogy sztárok élnek itt” – mondja Sheeran. „Még ha tudják is, hogy ki vagy, nem hiszem, hogy különösebben érdekelné őket, csak annyi lenne a kisvárosra a reakciójuk, hogy ’Eh.’”
A zenészt framlinghami otthonára emlékezteti a város, ahol Londonba költözése előtt élt. Sheeran szerint logikusnak tűnt az Amerikába való költözés, hiszen egyre nagyobb népszerűségnek örvend a tengerentúlon. Nemrégiben lépett fel a Grammy díjátadó gálán Elton Johnnal, megjelent egy közös videója Taylor Swifttel, az Everything Has Changed, valamint a CMT Music Awardson mutatta be múlt héten a 2006-ban Nashville-ben alakult Lady Antebellum-ot is.
 
„Szeretem Amerikát,” – nyilatkozta Sheeran a CMT vörös szőnyegén - „azonban már régóta itt vagyok, valamikor vissza szeretnék költözni Angliába. Már 2012 januárja óta itt lakom, azóta az időm 90%-át Amerikában töltöttem. Ez nagyon sok idő.”
 
Az USA-ban töltött napjai tehát korántsem telnek eseménytelenül. Nemrégiben Ed Sheeran Bob Dylan klasszikusát, a Masters of War-t dolgozta fel a ONE alapítvány számára. A U2 frontembere, Bono által alapított ONE az Afrikában uralkodó körülményekkel kívánja felvenni a harcot. A szervezet az emberek figyelmének felkeltésével és a politikai vezetők meggyőzésével próbálja elérni célját. A ONE a zenei színtéren is aktív: az agit8 nevet viselő album egy olyan gyűjteményük, amelyen különböző tiltakozási dalok és feldolgozások kapnak helyet olyan előadóktól, mint például Bruce Springsteen, The Specials, Elvis Costello, Manic Street Preachers és sokan mások, melyen Ed Sheeran is helyet kapott.
 
Egy hónapja még azzal viccelődött, hogy egy rap-metal albumot fog készíteni, amit majd online kiszivárogtat. Valójában Sheeran jelenleg a második stúdióalbumán dolgozik, követve a nagy népszerűségnek örvendő 2011-es lemezét. 
 
Forrás: Billboard.com, Gigwise.com
 
Simi
 

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2026. június 8.

Júniusban jelenik meg az új Muse

A Muse utoljára 2022-ben adott ki albumot: akkor a ’Will Of The People’ azonnal a rock-slágerlisták élén nyitott, és hosszú ideig nem is lehetett letaszítani onnan. A 2026. június 26-án érkező ’The Wow! Signal’ címre keresztelt lemez egy új korszak nyitányát jelenti a banda életében. Continuer

2026. június 5.

Cara Delevingne zenei karriert indított

Hivatalosan is elindította a zenei karrierjét a korábban divatmodellként és színésznőként is ismert szupersztár. Cara Delevingne két, egymáshoz szorosan kötődő dallal mutatkozik be. Az „I Forgot” és az „Out of my Head” kettősét egy hétperces kisfilm illusztrálja, amit tényleg csak tátott szájjal lehet végignézni. Continuer

2026. június 3.

A gyerekeket támogatja Shakira és Burna Boy a foci-vb hivatalos himnuszával

Megjelent a Grammy- és Latin-Grammy díjas Shakira és Burna Boy "Dai Dai" című felvétele, mely nemcsak a júniusban kezdődő 2026-os FIFA labdarúgó-világbajnokság himnusza, hanem egy üzenet is, ami arra bátorítja a gyermekeket, hogy merjenek nagyot álmodni. A futballindulókban jártas énekesnő a foci VB döntőjének valaha volt első félidei showjában is fellép majd július 19-én Madonna és a BTS mellett. Continuer

2026. május 25.

Egy energiákkal túlfűtött éjszaka emlékét adja át nekünk Dua Lipa

Dua Lipa nemrégiben hivatalosan is bejelentette a ’Live From Mexico’ című projektjét, ami az élőben rögzített albumon felül egy koncertfilmet is magában foglal. A koncertsorozat öt kontinensen keresztül zajlott és közel kétmillió jegyet adtak el rá világszerte, ezzel pedig az énekesnő örökre beleírta magát a zenei történelemkönyvekbe. Continuer

2026. május 22.

Folytatja a korábban megkezdett zúzását Charli XCX

A korábban kiadott „rock music” utódjaként látott napvilágot Charli XCX legújabb, a divatvilág sötét világa által inspirált dala, ami az „SS26” címet kapta. Az előző, megosztóra sikeredett „rockos” szerzemény és annak B-oldala, az „i keep on thinking bout you every single day and night” komoly vitákat váltott ki a kritikusok és a rajongók körében. Pedig Charli XCX elárulta, hogy a művészetében kizárólag a saját belső hangjára hallgat. Ennek alapján nem is lehetne önazonosabb a háromszoros Grammy-díjas angol dalszerző mostani korszaka. Continuer

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky