3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
Vilkóbácsi 2005. márc.. 10.  12:43 174
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:f1d1cc6df3="ipfighter"][quote:f1d1cc6df3="Vilkóbácsi"]
Kíváncsi vagyok, hogy mekkora rájuk a VALÓS érdeklõdés (nem önfényezés, istenõrízz!).[/quote:f1d1cc6df3]

Menj el bármelyik zenekar koncertjére, és ott megláthatod...
Ott a VALÓS dolgokkal fogsz találkozni...[/quote:f1d1cc6df3]

Ne bassz!
Ez most komoly?

Azt hittem már a koncertek is Mátrix alapelven mûködnek...

Szomorú, hogy nagyon sok tehetséges zenekar van Magyarországon, akik nem kapnak kellõ tiszteletet, odafigyelést, de még annál is szomorúbb, hogy tengernyi tehetségtelen, szemétre való van, akik meg "önhibájukon kívül" pottyannak bele a köztudatba.

Ocsmány kapitalista, malomtaposó ez az egész világ, ahol mindig is lesznek kinyalatlan seggek.

Mi (ReACToR) azért szívvel-lélekkel csináljuk azt, amit csinálunk, és nem hiszem, hogy olyan sok csalódást okoztunk idáig a drága publikumunknak.
Gyõzõdjetek meg róla ti is!
   
ipfighter 2005. márc.. 10.  12:23 173
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:cf2f5bf132="Vilkóbácsi"]
Kíváncsi vagyok, hogy mekkora rájuk a VALÓS érdeklõdés (nem önfényezés, istenõrízz!).[/quote:cf2f5bf132]

Menj el bármelyik zenekar koncertjére, és ott megláthatod...
Ott a VALÓS dolgokkal fogsz találkozni...
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 10.  12:14 172
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:339af24156="PiceSzint"]
..majd te fogsz, ha nem jön össze a RRnek :P[/quote:339af24156]

Igen, én is zokogni fogok, hogy nem nyertünk ezen a roppant barátságos, hiteles, értelmes szavazáson.

Amúgy esküszöm, hogy elkezdett érdekelni a többi zenekar munkássága, zenéje. Kíváncsi vagyok, hogy mekkora rájuk a VALÓS érdeklõdés (nem önfényezés, istenõrízz!).
   
hardrocker 2005. márc.. 10.  09:53 171
Cherokee
Úgy látom, egy kicsit le van maradva a kedvenc zenekarom, hát szavazok rá. Akit esetleg érdekel, annak elmondom, hogy szombaton játszanak a Josefinában Budapesten, az Örsnél. Ott találkozunk...
Szia Mindenkinek
   
PiceSzint 2005. márc.. 10.  06:52 170
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:1235f40280="Dwalker"]Nah nem kell variálni, a lényeg a lényeg, tiszta verseny eez, kinek a leglelkesebb a rajongótábora, és az én favóm, a ReACToR áll nyerésre, külön öröm:PPP És nem kell itt érwénytelenítgetni meg sírni, jó ez így ahogy wan[/quote:1235f40280]
..majd te fogsz, ha nem jön össze a RRnek :P
   
Ewing 2005. márc.. 9.  23:18 169
Re-G
Re-G nektek szurkolok srácok!
Zenileg nagyon ott vagytok, megérdemelnétek a stúdiózást
Sok sikert!
   
Dwalker 2005. márc.. 9.  16:36 168
ReACToR rulzik!!
Nah nem kell variálni, a lényeg a lényeg, tiszta verseny eez, kinek a leglelkesebb a rajongótábora, és az én favóm, a ReACToR áll nyerésre, külön öröm:PPP És nem kell itt érwénytelenítgetni meg sírni, jó ez így ahogy wan
   
Stab Venom 2005. márc.. 9.  06:35 167
[quote:808bb41613="Stab Venom"]
Azért, örülök, hogy 4. hely az stabilan megvan, és köszönöm mindenkit, aki ránk szavaz![/quote:808bb41613]
Mármint, jelenlegi aktivitással más(nem vezetõ) együttesek rajongóitõl lehetetlen lenne elveszteni azt is, de itt a sor egyenesség fenntartásáról gondoltam, hogy nem lógunk ki a sorból, hanem együttartunk, azaz még mindig a versenyben vagyunk...talán:)
   
Stab Venom 2005. márc.. 9.  06:27 166
[quote:b2c31db030="andiee"]Kíváncsi leszek, mennyi az érvénytelen szavazat...
Jelenleg 165 hozzászólás, és majdnem 380 szavazat... :(
Szerintem jobb lenne, ha kötelezõ lenne a hozzászólás...
Mert ennek így semmi értelme! Megint az nyer akinek több emailcíme van... :([/quote:b2c31db030]
Szia, andiee!
Ebben a hónapban, amennyire értettem, nincs érvénytelen szavazás, és valóban, együttértek Adminisztrátorral,-túl sokat kellene foglalkozni az ellenõrzéssel, pedig a szabály elkerülése fél percig tart. Szóval, ugyanolyan "viszonylag igazságos" a játék, de nem is az a lényege neki, hogy igazságos legyen. Hanem, hogy együttesek kiharapjanak egymástól a studióidõt;) Most tök mindegy, hogy több IP címmel (suliból, példáúl, jó lehet játszani, több százz számgéprõl), vagy több postafiokkal rendelkezõ nyer. Mivel az InnerSea már 3ik helyen se áll, ellazithatunk és bámulhatjük a játékot. Azért, örülök, hogy 4. hely az stabilan megvan, és köszönöm mindenkit, aki ránk szavaz!
PS: Hát egyenlõre 350körül szavazás van, és lényegesen kevesebb a hozzaszólás. De annak is döntõ többsége "Hajrá fiúk-lányok!!!" kifejezésbõl áll. Számitana ilyenkor a szavazás? Igen, mert hozzaszólása megvan. De néha azt sem tudjuk, hogy kinek "hajrázik" (hehe, szójáték Hajrázik=Headbangel(C)). Legyen inkább így ahogy most van, legalább több oldal értelmetlen mondásokból nem kell olvasni az embernek:)
   
andiee 2005. márc.. 8.  21:22 165
Kíváncsi leszek, mennyi az érvénytelen szavazat...
Jelenleg 165 hozzászólás, és majdnem 380 szavazat... :(
Szerintem jobb lenne, ha kötelezõ lenne a hozzászólás...

Mert ennek így semmi értelme! Megint az nyer akinek több emailcíme van... :(

Áhh, mindegy...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky