3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
metheny 2005. márc.. 22.  13:00 204
Sziasztok!!!!

Fergeteges volt a szombati ReACToR lemezbemutató Egerszegen!!!!
CSak így tovább!!!
Biztos vagyok benne, hogy április 2-án is ilyen tuti bulit fognak kreálni Budapesten a Marco Polo-ban!!!

Érdemes megnézni Õket!!!
   
magdi 2005. márc.. 21.  23:44 203
ReACToR
Szuper volt a szombati koncert! Köszönjük!
   
myMusic Admin 2005. márc.. 19.  13:38 202
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:61eb07f622="Stab Venom"]Szabad kérdeznem, hogy hol lehetne erre a témára válaszolni? mert zárt témának mutatja ki nekem ezt a topicot... Pedig lenne pár gondolatom/javaslatom...[/quote:61eb07f622]

Szinte minden hónap szavazásánál volt ezzel kapcsolatban hozzászólás, de a vélemények részben a "legyen-e TOP10?" témában szintén volt egy hosszabb vita ezzel kapcsolatban.

Az azért lett zárt és azért került külön témába, mert egy összefoglalónak szántam minden korábbi vitával kapcsolatban, amolyan "hol tartunk most". De ha lesz ezzel kapcsolatban újabb ötlet, akkor mindig kiegészítem.

A vita pedig mehet itt tovább, de akárki nyithat külön topicot is neki, mondjuk a vélemények az oldalról fórumban mert leginkább oda illik.


.
   
Stab Venom 2005. márc.. 19.  13:00 201
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:a3b12e1d4b="myMusic Admin"]
Nyitottam a témáról egy külön topikot összefoglalásképpen, mert már többször felmerült hasonló kérdés:

[link]
[/quote:a3b12e1d4b]
Szabad kérdeznem, hogy hol lehetne erre a témára válaszolni? mert zárt témának mutatja ki nekem ezt a topicot... Pedig lenne pár gondolatom/javaslatom...
   
Stab Venom 2005. márc.. 19.  12:49 200
Uff:)))
Na, asszem, "nyert a barátság" a vitánkban:)
Tényleg merész pillanatok után(az én oldalomról is, amiért szíves elnézést kérek tisztelt Vilkósbácsi kollegámtól) mégis kijöttünk békes, értelmes párbeszédre, aminek nagyon is örülök.
És két utolsó V.-bácsi beszolással együtt is értek.
Remélem, minden felbukkant félreértést letisztáztunk, a párbeszéd folytatásra igen is nyitott vagyok mindig, pláne, hogy alap pozicióban, ahogy kiderült, megegyezik a véleményem az opponensével!:)
Tisztelettel,
Tim
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 18.  23:50 199
Én nem akartam senki torkának ugrani, csak valahogy kikívánkoztak belõlem a leírt gondolatok, és szinte vártam, hogy fog-e valakibõl nem tetszést kiváltani.

Én is békepárti vagyok, csak néha elragadnak azok a fránya érzelmek.

Bocs, ha felbolygattam a topik alapmorálját, de szerintem nem feloldozhatatlan a "bûnöm".

;)
   
joesalty 2005. márc.. 18.  19:08 198
[quote:186903b260="Déxy"]No... ha lesz idõm, majd átolvasom, hogy mirõl megy/ment itt a nagy csetepaté.

Talán csak annyit, hogy nem kell egymás torkának ugrani...

[/quote:186903b260]

Nem hinném hogy csetepaté, vagy egymás torkának ugrás lenne. Egyszerüen intelligens emberek beszélgetnek, véleményeket, gondolatokat ütköztetnek. Az hogy be-be csúszik személyeskedésnek tûnö dolog, sztem belefér. Persze csak addig amíg a jóízlés határait nem lépi át.
A másik pedig az, hogy tulajdonképpen ezek nem személyeskedések voltak, csak félreértett gondolatok, szavak.

Béke mindenkivel!

Szeressétek a zenét!

Uff!

Salz(Inner Sea)
   
myMusic Admin 2005. márc.. 18.  14:52 197
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:08b3935b18="Vilkóbácsi"]Nyilván létezik olyan internetes szavazási formula, ami jobban megállja a helyét, mert itt egyértelmûen a regisztrált e-mailcímek mennyiségén van a hangsúly, az meg tökre nem mérvadó egy zenekar népszerûségét, és minõségét illetõen.[/quote:08b3935b18]


Hello!

Egyenlõre nincs tudomásunk jobb megoldásról, de már számtalanszor leírtam hogy minden ötletre nyitottak vagyunk amivel igazságosabbá lehet tenni a szavazást. Többször változtak már a szabályok, és a korábbiakhoz képest egyértelmû a javulás.

Máshol (akár origo, index) még egyszerûbben lehet manipulálni a szavazásokat, pedig nekik biztosan több lehetõségük volna komolyabb szoftvereket alkalmazni a többszöri szavazás kiszûrésére. Digitális aláírást vagy ügyfélazonosító rendszert használni ebben az esetben azt gondolom nem érdemes. (egy 20 ezer forintot érõ trabantba az ember nem vesz 30 ezer forintért riasztót...)

Nyitottam a témáról egy külön topikot összefoglalásképpen, mert már többször felmerült hasonló kérdés:

[link]




.
   
Déxy 2005. márc.. 18.  14:51 196
No... ha lesz idõm, majd átolvasom, hogy mirõl megy/ment itt a nagy csetepaté.

Most csak átpörgettem az irományokat és kiragattam néhány mondatot... szóval nem kívánok így hozzászólni semmihez.

Talán csak annyit, hogy nem kell egymás torkának ugrani...

Valami díjat vagy juttatást mindig jó nyerni, de azért nem mindegy, hogy milyen áron. Ez a versengés, ahogy látom sajna nem igazán hozza össze az embereket... ellenben, hogy pozitív dolgot is említsek, sok zenekar zenéjét, munkásságát hallgattam és ismertem meg mióta regisztrálva vagyok.

Peace' :o)

A lányoknak pussz, a srácoknak üdv:
Déxy a REACTORból
   
rokakoma 2005. márc.. 18.  14:00 195
Gyerünk RR!

Csövi
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky