3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
Stab Venom 2005. márc.. 28.  01:24 214
reactor a rádióban
Reactor, gratulálok! :) Jól voltatok a Danubiuson! Bár számomra a mûsor maga nem felelt még a színteteknek,-komolyabb és igényesebb is lehetett volna, mint az a gusztustalan pop-jellegû beszámolás, amit hallgattam (most elõször és, esküszöm, utoljára radiót hallgattam) jó másfélóra keresztül mielõtt megjelentettek...
Nektek: CSAK ÍGY TOVÁBB!
Az egész Danubiusnak (IMHO): die silently...
Tisztelettel,
Tim "Stab Venom"

PS: A holnapit nem biztos, hogy meg fogok tudni nézni, de remélem, még sikeresebb lesz!:)
   
joesalty 2005. márc.. 27.  00:15 213
Boldog kótyagos Húsvétot mindenkinek!

salz

u.i.: Ne felejtsétek az órákat 1 órával elõbbre állítani... :)
   
nordic 2005. márc.. 26.  21:23 212
HUSVET
Arra kiváncsi vagyok én is! Csak sajna melózok mindkét nap azért a locsolás is elmarad:(!
Minden kedves Szavazó és Versenyzõnek Kellemes Húsvétot Kivánok!!!!!!
   
joesalty 2005. márc.. 24.  15:59 211
[quote:468c030464="Vilkóbácsi"]TV-nézõk, rádióhallgatók figyelem!!!

Vasárnap este 22.30-tól a Danubius rádió vedégei leszünk Abaházi Csaba mûsorában, ahol valószínüleg nagyon sok dal fog elhangzani a Hasad a mag-ról!!!
Ha valaki kíváncsi a nótákra, mert még sohasem hallott tõlünk semmit, az készítse be a rekordert.
Remélem a Húsvéti sündörgés ellenére azért bele tudtok majd kagylózni a mûsorba.

Másnap -azaz hétfõn- a VIVA televizsön Interaktív c. mûsorában fordulunk meg (vagy fel ), ahol a bájos Patrícia fogja feltenni nekünk izgi kérdéseit.

Mindkét mûsor élõ adásban kerül sugárzásra, vagyis ha netán kedvetek támad, akkor be lehet irogatni smseket, e-maileket, vagy meg lehet ereszteni egy telefont is felénk, amire egyenes adásbn érkezik a válasz.

Ha valakinek kételyei lennének a zenkart illetõen, az nézzen/hallgasson minket, aztán klikkeljen!

Lányok, srácok!
AKTIVITÁS[/quote:468c030464]

Grat!

Mindkettõt meghallgatom, végignézem!
Kíváncsi vagyok!

salz
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 24.  13:57 210
TV-nézõk, rádióhallgatók figyelem!!!

Vasárnap este 22.30-tól a Danubius rádió vedégei leszünk Abaházi Csaba mûsorában, ahol valószínüleg nagyon sok dal fog elhangzani a Hasad a mag-ról!!!
Ha valaki kíváncsi a nótákra, mert még sohasem hallott tõlünk semmit, az készítse be a rekordert.
Remélem a Húsvéti sündörgés ellenére azért bele tudtok majd kagylózni a mûsorba.

Másnap -azaz hétfõn- a VIVA televizsön Interaktív c. mûsorában fordulunk meg (vagy fel ), ahol a bájos Patrícia fogja feltenni nekünk izgi kérdéseit.

Mindkét mûsor élõ adásban kerül sugárzásra, vagyis ha netán kedvetek támad, akkor be lehet irogatni smseket, e-maileket, vagy meg lehet ereszteni egy telefont is felénk, amire egyenes adásbn érkezik a válasz.

Ha valakinek kételyei lennének a zenkart illetõen, az nézzen/hallgasson minket, aztán klikkeljen!

Lányok, srácok!
AKTIVITÁS
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 24.  13:56 209
Re: :)))
[quote:44ac33e7d7="nordic"]Visszaolvastam a fórumot....Hehe...Itt nem is zenérõl beszélgetnek...Szabályosan gyílkoln(t)ak egymást a vesenyzõk! Ez klafa!!!
Na megyek innét! Sziasztok![/quote:44ac33e7d7]

Látom tényleg figyelmesen olvastad el a hozzászólásokat...
   
nordic 2005. márc.. 23.  20:10 208
:)))
Visszaolvastam a fórumot....Hehe...Itt nem is zenérõl beszélgetnek...Szabályosan gyílkoln(t)ak egymást a vesenyzõk! Ez klafa!!!
Na megyek innét! Sziasztok!
   
nordic 2005. márc.. 23.  19:57 207
Inner Sea
Az Inner Sea a hónap együttese lehet??? Hát legyen!!!! Egyszer meghallgattam öket valamelyik Kupolás koncerten. Sajnos több alkalmam nem volt, de legközelebb is megyek majd!!! Azért tetszett nagyon a zene, mert változatos és érdekes megoldásokkal tele. Na meg a csajszinak ez éneklése is szép volt!
   
anesh 2005. márc.. 22.  13:09 206
REACTOR
Srácok!

CSak gratulálni tudok!!!

Nyomjátok sokáig!!!
   
metheny 2005. márc.. 22.  13:05 205
REACTOR
Hellóka!

CSatlakoznék az elõttem íróhoz, tényleg szuper volt a szombati konci!!!

Hajrá!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky