3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
Vilkóbácsi 2005. márc.. 18.  12:11 194
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:5a6c0195d8="Stab Venom"]Én zenével idáig azt tettem, amire képes voltam, amit jól esik és boldogit; odaig jutottam, ahova idaig megérdemeltem. Ellenem senki nem teszi semmit, legfejlebb, nem szeretik azt, amit csinálok(unk), de sok támogatásról és segétségrõl igen van élményem. Furcsa, hogy Veled ez máshogyan van,-nincs is baráti kör, rajongó tábor?
Asszem, az a baj, hogy te tiszta underground próbálsz lenni, és kényszert érzed valami ellen tiltakozni gyulladásosan. Én, pedig, mûveszet szempontból igyekszem nézni a világot és zenélni. [/quote:5a6c0195d8]

Hát, drága, én csak reménykedni tudok benne, hogy a mai zenekari dömpingben mindenki azt kapja, amit érdemel, de szerintem ez az elkövetkezendõ években csak merõ fikció lesz, és nem zenekari szemmel látott, és bõrön érzett realitás.

Egy szóval sem írtam, hogy nem kapunk támogatást, sõt talán pont errõl akartam írni, hogy nincs annál fontosabb, mintha valaki mögé áll egy embercsoport.

Én hálás vagyok a sorsnak azokért a sikerekért, amikkel megajándékozott, és másoknak is csak hasonlókat tudok kívánni, de senkinek sem kívánok olyan élményeket, amik nem egyszer húzták le a szám szélét. Nem létezik olyan karrier, ahol nincsenek buktatók, és nem létezik siker kudarc nélkül.

Hogy underground vagyok-e a tiltakozásommal?
Igen, még õrzöm magamban a sok emberbõl idõ elõtt kihaló tinédzser érzést, hogy a nem tetszõ dolgokat felsorolom, összegezem, és keresek magamnak olyan embereket, akikkel ezeket meg tudom osztani. Jelen esetben te vagy az, akivel errõl diskurálok, és hidd el, hogy mindenbõl tanulok, amit leírsz. Attól szép a világ, hogy baromira különbözünk egymástól, és nem vagyok ugyanolyanok. Senki nem élheti le egy az egyben mások életét, ergo nem érezhet ugyanúgy egyes helyzetekben.
Ez nekem tetszik, és mások hozzáállásából inkább tanulni lehet, mint butulni.

[quote:5a6c0195d8="Stab Venom"]-Reactor "megvételre" játszik a zenét? [/quote:5a6c0195d8]

Igen, fülek a vásárlók, szájak a kritikusok, a kezek a döntõbírák. :)

[quote:5a6c0195d8="Stab Venom"]-Ty, hren lysyj, pidaras grébannyj, k mojemu vengerskomu ne pridirajsja, huj tebe v hlebalo. Ja posmotrju kak ty na drugih jazykah razgovarivajesh, mudila.[/quote:5a6c0195d8]

Ne haragudj, nem állt módomban bilingvis személy magyarosságát kritizálni. Ezért tényleg bocsi, nincsen bennem semmilyen szélsõjobbos érzelem, de mentségemül szolgáljon, hogy tudatlanságom volt az okozója.


[quote:5a6c0195d8="Stab Venom"]-Hát ezt ki nem szereti, ha az ember ide bemegy, majd ellátogatja weboldalt, letõlti zenéket, összehasonlíti, szavazz arra, aki megtetszett neki? Alapvetõen, így szándékoztak a szervezõk. Az, hogy hogyan zajlik,-az más kérdés, mert kifogástalan szabályok sehol sem léteznek. De nem hiszem, hogy tisztelt Adminisztrátor itt tölti éjszakákat, kattint-kattint az õ által kiválasztott együttesre...
Nevezhetõ e "Hajra Reactor!Hajra Reactor!Hajra Reactor!" a "banális szavazatmultiplikátornak"?[/quote:5a6c0195d8]

Én sem feltételezem, hogy az Adminisztrátor szavazgat a kedvencére, én inkább kritikát szerettem volna gyakorolni a szavazás lebonyolítására, mert ez így nagyon nem jó. Nyilván létezik olyan internetes szavazási formula, ami jobban megállja a helyét, mert itt egyértelmûen a regisztrált e-mailcímek mennyiségén van a hangsúly, az meg tökre nem mérvadó egy zenekar népszerûségét, és minõségét illetõen.
Persze, hogy nevezhetõ banálisnak az általad kiemelt hozzászólás szövege, viszont a kaméleon elv (vagyis légy mindig olyan, mint a környezeted) itt tökéletesen alkalmazható. Azért mordultam fel, mert ennek így egyáltalán nincs értelme, és továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ez az egész nem a zenekarokról szól, hanem az "egyéb lehetõségek" felkutatásáról.

[quote:5a6c0195d8="Stab Venom"]-Azt tényleg ne tegyél! Ne felejts, hogy ez csak játék, ráadásúl, még tart következõ hónapban.
A gyöztesrõl már is mondom (még egy szer): a legtöbb szavazat cserébe egy szám felvétel lehetõséget fog kapni CitySoundban. :)
Don't worry, be happy and relax a bit!
tisztelettel
Tim[/quote:5a6c0195d8]

Jó, tényleg nem fosztom meg magamtól az élet élvezetét. Nem szándékoztam felbolygatni ezt a fórumot, és már annak örülök, hogy egyáltalán valaki foglalkozott a "problémámmal".
   
Stab Venom 2005. márc.. 17.  21:02 193
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:ee652dc528="Vilkóbácsi"]Miért nincsen köze a kapitalizmusnak ehhez a szavazáshoz?!
Nézd meg, hogy mit miért kapunk, mit kell tenni azért, hogy valahová eljuss a zenéddel, és nézd meg azt, hogy idáig mit tettél, és hogy mások mit tesznek ellened! Elég nyilvánvaló, nem? Ha ezekkel a kérdésekkel, ne adj' isten a válaszokkal nem vagy tisztában, akkor bocsi, nem állt szándékomban kárt tenni egy ember belsõ világában. [/quote:ee652dc528]

-Itt valóban ingyen felvételi lehetõségrõl van szó. Maximum, amit kell tenni az együttesnek érte:szólni a rajongónak, hogy támagassanak. Szerintem, ezt szívesen tesznek kedvenc zenekarnak.
Én zenével idáig azt tettem, amire képes voltam, amit jól esik és boldogit; odaig jutottam, ahova idaig megérdemeltem. Ellenem senki nem teszi semmit, legfejlebb, nem szeretik azt, amit csinálok(unk), de sok támogatásról és segétségrõl igen van élményem. Furcsa, hogy Veled ez máshogyan van,-nincs is baráti kör, rajongó tábor?
Asszem, az a baj, hogy te tiszta underground próbálsz lenni, és kényszert érzed valami ellen tiltakozni gyulladásosan. Én, pedig, mûveszet szempontból igyekszem nézni a világot és zenélni.

[quote:ee652dc528="Vilkóbácsi"]Nem szándékoztam politikát idekeverni, csak az a nagy sár, hogy manapság a zene is ugyanolyan förtelmes árucikké vált, mint bármi más körülöttünk, és mindenhol csak a sulykot lehet az ember feje fölött látni, ahogy éppen orbitális vigyorral kísérve bíztat egy adott kézzelfogható cikk "megvételére". [/quote:ee652dc528]

-Reactor "megvételre" játszik a zenét? Ha nem, de mégis van sikeretek (azért sok és pozitiv visszajelzés van itt), akkor miért aggodod a rosszizlésü egyénekrõl(bár valóban nem Egyének). Annyira érintenek a plázacicák & Ko.?

[quote:ee652dc528="Vilkóbácsi"]Totál nem az általad hangsúlyozott ZENÉ-rõl szól ez az egész szavazás, hanem a SZAVAZAT-okról, amit nagyon bájosan lehet manipulálni bizonyos eszközökkel. [/quote:ee652dc528]

-Kérdés: "Hajrá Reaktor! Mindenki, rájuk szavazzon!" tekinthetõ e bájos manipulálásnak?
Amúgy, szavazat segíti a zenének, a zene segíti a szavazatnak...

[quote:ee652dc528="Vilkóbácsi"]Nekem egyáltalán (jó magyarosan) nem "ezen épül minden" (?),... [/quote:ee652dc528]

-Ty, hren lysyj, pidaras grébannyj, k mojemu vengerskomu ne pridirajsja, huj tebe v hlebalo. Ja posmotrju kak ty na drugih jazykah razgovarivajesh, mudila.

[quote:ee652dc528="Vilkóbácsi"]... de én speciel szeretem, ha a mocskos mátrixban élõ proli többség -ha már szabad persze Orwell-re hivatkozni- akiktõl függ ez az egész szavazás a józan paraszti eszére hallgat, és nem azért szavaz valamire, valakire, mert kötelessége, hanem azért, mert választási lehetõséget kínálnak neki, és õ élni kíván vele. Hogy utána hányszor ragaszkodik a banális szavazatmultiplikátorhoz, az a saját maga lelki tükre, és az adott zenekar iránti bizalom kifejezõje. [/quote:ee652dc528]

-Hát ezt ki nem szereti, ha az ember ide bemegy, majd ellátogatja weboldalt, letõlti zenéket, összehasonlíti, szavazz arra, aki megtetszett neki? Alapvetõen, így szándékoztak a szervezõk. Az, hogy hogyan zajlik,-az más kérdés, mert kifogástalan szabályok sehol sem léteznek. De nem hiszem, hogy tisztelt Adminisztrátor itt tölti éjszakákat, kattint-kattint az õ által kiválasztott együttesre...
Nevezhetõ e "Hajra Reactor!Hajra Reactor!Hajra Reactor!" a "banális szavazatmultiplikátornak"?

[quote:ee652dc528="Vilkóbácsi"]Nyilván nem fogom magam felakasztani, hogyha nem nyerünk ebben az abszurd versenyben, és nyugodt szívvel fogom megtapsolni a gyõztest, de remélem, hogy õ is magába fog tekinteni, hogy mit kapott miért cserébe.
[/quote:ee652dc528]
-Azt tényleg ne tegyél! Ne felejts, hogy ez csak játék, ráadásúl, még tart következõ hónapban.
A gyöztesrõl már is mondom (még egy szer): a legtöbb szavazat cserébe egy szám felvétel lehetõséget fog kapni CitySoundban. :)
Don't worry, be happy and relax a bit!
tisztelettel
Tim
   
huri 2005. márc.. 17.  10:49 192
Sziasztok!
Harsányi Gábor vagyok a Decadence zenekar gitárosa.Csak ajánlani szeretném a zenénket mindenkinek, aki szereti az igényes dallamos metalt.
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre az anyaggal kapcsolatban, mert eddig jól sikerültek a koncertek, de arra vagyok kíváncsi ,hogyan jön le natúrban hallgatva.
A véleményeket várom itt, és a huri20@freemail.hu emil címen
Ha akrtok szavzhattok is ránk.
Köszöntettel!
METAL!!!!
   
huri 2005. márc.. 17.  10:48 191
Sziasztok!
Harsányi Gábor vagyok a Decadence zenekar gitárosa.Csak ajánlani szeretném a zenénket mindenkinek, aki szereti az igényes dallamos metalt.
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre az anyaggal kapcsolatban, mert eddig jól sikerültek a koncertek, de arra vagyok kíváncsi ,hogyan jön le natúrban hallgatva.
A véleményeket várom itt, és a huri20@freemail.hu emil címen
Ha akrtok szavzhattok is ránk.
Köszöntettel!
METAL!!!!
   
bob marley 2005. márc.. 17.  06:07 190
Re-G
Felhasználoi nevem alapján egyértelmû, hogy a Re-G-re szavazok.

Peace & Love
   
trixxie 2005. márc.. 16.  21:30 189
hi
szavazzatok a cherokeera
   
helga-cica 2005. márc.. 16.  21:29 188
Re-G
Nekem a Re-G a legszimpatikusabb. Nem rivalizálnak, nem fikáznak senkit, emelett nagyon jó zenekar.

Üdv: Helga
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 16.  09:40 187
Re: ReACToR rulzik!!
[quote:e9bc25b194="Stab Venom"][Lécci... ez már valóban rossz izlés,-politikát ide belekeverni. Legyél fölötte, vagy legalább ebben a szavazásban, ahol ennek semi közel nincsen, ne nyomjál ilyeneket. Mert "zenei verseny" helyett átválik jobb-bal táborokra az egész. Lehet, hogy Neked ezen épül minden, de, szerintem, más együttes szívesen megmaradna a "tiszta zenei" színten. Az Inner Sea, legalább, biztosan.
És egészséges önreklám senkinek sem ártott idáig. Nos, emeljen fel a kezét itt mindenki, aki NEM lekesen zenél, NEM törödik a közönséggel, és Állandóan csalódást szokott okozni?!:)))
Szavazások alapján látom, hogy nincs itt a "nem érdemelt" együttes, és örülök, hogy társaságatokban vagyunk mi is, az Inner Sea!:)
[/quote:e9bc25b194]

Miért nincsen köze a kapitalizmusnak ehhez a szavazáshoz?!

Nézd meg, hogy mit miért kapunk, mit kell tenni azért, hogy valahová eljuss a zenéddel, és nézd meg azt, hogy idáig mit tettél, és hogy mások mit tesznek ellened! Elég nyilvánvaló, nem? Ha ezekkel a kérdésekkel, ne adj' isten a válaszokkal nem vagy tisztában, akkor bocsi, nem állt szándékomban kárt tenni egy ember belsõ világában.

Nem szándékoztam politikát idekeverni, csak az a nagy sár, hogy manapság a zene is ugyanolyan förtelmes árucikké vált, mint bármi más körülöttünk, és mindenhol csak a sulykot lehet az ember feje fölött látni, ahogy éppen orbitális vigyorral kísérve bíztat egy adott kézzelfogható cikk "megvételére".

Totál nem az általad hangsúlyozott ZENÉ-rõl szól ez az egész szavazás, hanem a SZAVAZAT-okról, amit nagyon bájosan lehet manipulálni bizonyos eszközökkel.

Nekem egyáltalán (jó magyarosan) nem "ezen épül minden" (?), de én speciel szeretem, ha a mocskos mátrixban élõ proli többség -ha már szabad persze Orwell-re hivatkozni- akiktõl függ ez az egész szavazás a józan paraszti eszére hallgat, és nem azért szavaz valamire, valakire, mert kötelessége, hanem azért, mert választási lehetõséget kínálnak neki, és õ élni kíván vele. Hogy utána hányszor ragaszkodik a banális szavazatmultiplikátorhoz, az a saját maga lelki tükre, és az adott zenekar iránti bizalom kifejezõje.

Nyilván nem fogom magam felakasztani, hogyha nem nyerünk ebben az abszurd versenyben, és nyugodt szívvel fogom megtapsolni a gyõztest, de remélem, hogy õ is magába fog tekinteni, hogy mit kapott miért cserébe.
   
Stab Venom 2005. márc.. 12.  12:14 186
Re: WOW!!!
eee...asszem 500-600 lesz! Ma este készitek flyert, és kiteszem az összes infót, amit tudok, a weboldalra, szóval, arra a (szokásos) írány:))
És még, hadd szóljak, hogy kellemes meglepetés volt meglátni, hogy kiszakadtunk a verseny elejére, legalább ideiglenesen!:) 2 nap alatt, amit nem voltam a hálón ilyenek történnek... :D
   
kicsicsillag 2005. márc.. 12.  12:09 185
Hajrá Re-G!!!
Nagyon sok ötlet van még bennük, tehetségesek!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky