3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
Master of Puppets 2005. márc.. 5.  02:54 134
Tequilla lelép? De férfi módon...
Legalább, maga a zenész normálisnak tûnik, és nem hasonlítí össze zenét töltött káposztával. Ha tényleg át fogtok adni a fõ-díjat 2. helyzettûnek(ha "csoda folytán mégis csak") , ezt megnéznék! A legérdekesebb eredmény lesz ennek a hónapnak! Dráma! :)
Egyébké, gratulá, hogy saját zenétek is lesz! Ez így érdemes! ;)
   
Tequila 2005. márc.. 5.  02:33 133
Üdv mindenkinek!

A Tequila tagja vagyok, az õ nevükben is beszélek.

Elõször is: az, hogy bekerültünk ide, bár nagyon jólesik, de nem a mi akaratunkból történt, (bár ahogy elnézem, egy kis "szorgalommal" minden megoldható...) hanem mert hál'Istennek sokan szeretnek minket.

Ezúton megkérek minden Tequila-szimpatizánst, hogy ne szavazzon ránk, egyrészt mert teljesen felesleges, szerintem átlátható, hogy miért, másrészt pedig ha valami csoda folytán mégis csak megnyernénk a stúdiólehetõséget (*nevet* - akkor azt most itt ünnepélyesen ( :D ) felajánljuk a második helyezettnek, mivel:

a lemezünket (a saját zenéinkkel, a saját szövegeinkkel - ugye, Bábok Mestere, ha nem ismerek egy zenekart, soha nem hallottam õket, akkor nem fikázom, inkább egy általam jól ismert és favorizált bandát dícsérgetek, annak több értelme van, és nem állítok ki magamról szegénységi bizonyítványt sem - ez vonatkozik mtmoktatasra is, aki valószínûleg rendszeresen zenél 4 óránál többet egyhuzamban) szóval minden számunkat egy adott stúdióban, egy általunk ismert gárdával szeretnénk rögzíteni.

Még egyszer köszönet mindenkinek, aki segíteni próbált nekünk!
Tequilások, gyertek haza a mi fórumunkba (ha valakinek nem jönne be a honlapunk esetleg, nyugodtan olvassa el az indexen található mondatot, azután sikerül majd! :))

Géza
   
LiquidTensiON 2005. márc.. 5.  01:54 132
Kire szavazzak?....
Hát...próbáltam megdönteni, hogy kire szavazzak. Megnéztem a bemutatkozó lapokat, weboldalukat (próbáltam), zenéket letöltöttem (próbáltam).
A fenébe! Ha pár együttesnek nem elérhetõ a zene sehol sem, nem mûködik a weblap, hogy lehet pofájuk szavazásban részt venni? Ez botrány! Óriási koncertjük vannak? Kell szavaitokba bíznom? Nem bízom.
A legjobb zene + weblap rendszer: Inner Sea (rá adom a hangomat)
2. helyén: Re-G, egyértelmûen (zene szempontból profibb, kár hogy Magyarul szól a reggae).
   
Master of Puppets 2005. márc.. 5.  01:08 131
Re: Hajrá Tequila!!!! HAJRÁ AZ ÚJ ZENE
[quote:a18e2952b1="etke"]Nektek drukkolok, mert a magyar rockzenei élet minden etalonnak számító zenekarától játszotok számokat! Nem igaz az, hogy nem jó felmelegítve a töltött káposzta: ha ti melegítitek, akkor az csak jó lehet!! Imádlak benneteket![/quote:a18e2952b1]
Hát az a baj, hogy kis Hazánkban az összes etalon zene nem más mint töltött káposzta. Ha ezt még felmelegítík... :P
Én szavazok és szavazni fogok a SAJÁT zenét játszó zenekarokra, együtt értek Greek-kel,-minek felvenni azt, amit már felvettek?! Nem koncertról van szó, hanem az ÚJ ZENE FELKUTATÁSRÓL... Minden tiszteletem Re-Gnek, de most Inner Sea-re szavazok, közelebb áll hozzám.
   
tejbegriz 2005. márc.. 4.  19:45 130
Re: RR Rulez!
[quote:8e6ba8cd8b="keco"]Hello Mindenki!

Én is a ReACToR-ra szavaztam, szerintem nagyon király a lemezük és azok közül, akik már hallották Hasad A Magot, mindenki csak pozitívan nyilatkozott róla! Szal hajrá srácok, remélem Ti nyertek!

üdv:keco[/quote:8e6ba8cd8b]

Szijasztok Keco, Vili, szmöre! :) Jó dolog ismerQs arcokat látni! Hajrá-hajrá! Aki úgy érzi, h nem tud dönteni, szavazzon a Reactorra! :)
minden jót minden kedves fórumozónak
(Lupi)
   
gauri 2005. márc.. 4.  18:20 129
Inner Sea
Meghallgattam,amit meglehetett...
és...nagyon,de nagyon megtetszett az a zene amit az Inner Sea játszik...
(na nem mintha egyébként nem ezt a stílust szeretném..)...
de van benne valami...egyedi...szóval...szuper!!
remélem 11.-én élõben is láthatom õket...;-)
   
beehoop77 2005. márc.. 4.  16:08 128
kiajobb??
magyarok
kiajobb??
magyarok
kiajobb??
magyarok
kiajobb??

SZEXLIGHTKÓR!!!!!
   
sánta mária 2005. márc.. 4.  14:32 127
meglátjátok, Inner Sea-ék sokra viszik még... :)
   
takács 2005. márc.. 4.  13:15 126
én az Inner Sea-re
Nagyon tetszik a portál!! Fel kell karolni a tehetséges/még tehetségesebb hazai zkr-okat. A meghallgatott számok alapján hozzám az Inner Sea áll legközelebb.
   
andiee 2005. márc.. 4.  11:41 125
Hi!

Hajrá Inner Sea!
Csak így tovább! Elõre a világot jelentõ deszkák felé!!! :)


andiee
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky