3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
szmore21 2005. márc.. 3.  21:38 114
Go ReACToR Go!!!
   
keco 2005. márc.. 3.  21:34 113
RR Rulez!
Hello Mindenki!

Én is a ReACToR-ra szavaztam, szerintem nagyon király a lemezük és azok közül, akik már hallották Hasad A Magot, mindenki csak pozitívan nyilatkozott róla! Szal hajrá srácok, remélem Ti nyertek!

üdv:keco
   
masterfan 2005. márc.. 3.  20:55 112
Én igazán a szívemen viselem a ReACToR sorsát, úgyhogy nagyon szeretném, hogy nyerjenek! Remélem az az állás nem változik majd, és hónap végéig vezetni fognak! Tudom, h mennyit jelentene nekik az a felvétel, na meg persze nekem is!!! :) Hajrá!
Skacok, neketek meg 1000 puszi, én nektek drukkolok
(Lupi)
   
bandit 2005. márc.. 3.  19:54 111
Re-G
Szerintem nyerjen a Re-G. Nagyon jók szerintem. Aki nem hiszi most szombaton a Kultiplexben megnézheti szerintem. Ha jól tudom 10-tõl kezdenek szerintem.
   
kabosgyula 2005. márc.. 3.  18:03 110
Tequila
Sziasztok. Remélem a Tequila nyer, bár ha nem az se probléma szerintem, mert ha megmaradnak ilyennek amilyenek most, szerintem senki nem fog bánkódni miatta. A koncertek fergetegesek, a hangulat sokszor bámulatos. Fáradhatatlan egy zenekar, jó zenével! Manapság meg kell becsülni azokat akik nem csak a pénzért zenélnek,hanem a kétórás koncert és az egyszeri visszataps után nem mennek haza, hanem még órákig zenélnek kifulladásig. Aki nem hiszi az menjen el egy koncertre. Remélem sikerül kiadniuk egy tényleg saját lemezt, saját számokkal. Üdvözlet mindenkinek! Sziasztok. Hajrá Tequila!
   
dnico 2005. márc.. 3.  16:59 109
A hónap zenekara
Hajrá Inner Sea!
:)
   
credo 2005. márc.. 3.  16:13 108
Re: Tequila!
[quote:fa0519ea36="mtmoktatas"][quote:fa0519ea36="credo"]Nem is kérdés: a nyír1házi Tequilának kell nyernie a szavazást! Rajtuk kívül kevés zenekar bír egyhuzamban 3 és fél - 4 órát lenyomni egy koncerten! Szerencsére, mostanában egyre többet játszanak Pesten. Hadd lássa csak a sok limonádé-zenekar, hogy kell ezt csinálni!! (Na, persze, tisztelet a kivételt képezõ Opus Altera, Cherokee, Re-G, Inner Sea, ReACToR, Szexlightkór és Aljas Kúszóbab nevû zenekaroknak...) CrEdO[/quote:fa0519ea36]

Az akkora szám, ha valaki 4 órát tud zenélni egyhuzamban?!
Na mindegy, ti tudjátok.[/quote:fa0519ea36]


Kedvesem, én nem Zoránról beszéltem!! Úgy gondolom, igenis nagy szám szünet nélkül végigénekelni/játszani 4 órát úgy, hogy a közönség ne aludjon közben! Ezek a srácok képesek erre!
   
credo 2005. márc.. 3.  15:57 107
Nyomulás?!
Vmit nem értek: ez nem egy olyan játék, ahol szavazni kell a kedvencünkre? Szavazás=nyomulás?
   
kingcharles 2005. márc.. 3.  15:25 106
Re: Szavazás
A "megszokott formán" az elõzõ hozzászólásomban a szavazatok számát értettem, nem pedig a trükközési dolgokat.
a félreértések végett tisztáztam a dolgot.
Senkit sem kívánok megbántani, meggyanusítani!
Ha mégis ezt tettem akaratomon kívül, akkor bocsesz!
   
kingcharles 2005. márc.. 3.  15:22 105
Szavazás
[quote:671c19ed22="mtmoktatas"]
Igen, elég durva a nyomulás. Nyilván nem a jobb fog gyõzni, hanem a legtöbb e-mail címmel rendelkezõ.
Elég banális ez a szavazás.[/quote:671c19ed22]

Szerintem nem banális a szavazás. Végülis ez csak egy verseny. Mindenki próbálkozik mindennel lelkiismerete szerint.
A végsõ szót úgyis a közönség mondja ki a koncerteken, a honlapokon, stb...

Teljesen nyilvánvaló mire megy mindenki. Az elmúl szavazásokat elnézve, tényleg az emilcímbajnokok gyõztek, bár a mostani versenyben is van olyan zenekar, több is, aki a "megszokott" formáját hozza. a +-10%-os eltérés az eddigi szavazásokhoz képest sztem belefér.
Õk azok akik nem nyomulnak, hanem tisztességesen nyomják a dolgot. Bár lehet hogy most a hónap elején kijelenteni ezt felesleges...
Az idõ mindent eldönt majd.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky