3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Külföldi

2008. október 22. | déka

Axl Rose Forrest Gump nyomdokain

Copyright:

A magyarok számára főleg csak a Forrest Gumpból ismert italforgalmazó cég, a Dr Pepper üdítő gyártója márciusban minden tökös amerikai számára felajánlott egy-két flaskával a klasszikus italból, ha végre tényleg megjelenik az Axl Rose által dedikált új Guns N Roses lemez, a Chinese Democracy. Mivel a jelek egyre inkább erre mutatnak - a MyMusic.hu-n pár napja már a leendő tracklistát is láthattátok ugye -, Dr Peppernek igencsak fel kell kötnie a gatyáját.

A tizenhét éve húzódó album problémáján már rengetegen élcelődtek, többnyire tét nélkül, egyedül Dr Pepper (pontosabban a forgalmazó Cadbury-Schweppes cégcsoport) mert nagyot álmodni - és ezzel egy időben kőkeményen beszólni.

Mit nyer a cég a sok karton elosztogatott ital árán? A néhány elhízott amerikain túl valószínűleg semmit, bár a Dr Pepper kulturtörténeti hátteréből ítélve még az is elképzelhető, hogy valami jól szabott közös kampány van alakulóban a hereszorítós farmeros, belevaló amerikai idol bandája és a klasszikus termék managementje között.

A kólához külcsínre igen hasonló, belbecs tekintetében azonban sokban különöző, több mint száz éves nedű forgalmazói eddig Anastaciával, Cyndi Lauper-rel és többek között a Run D.M.C-vel is reklámoztak már. Miért ne fordulhatna elő, hogy most Axl lesz az emberük?

Talán most is igaz lehet a mondás; aki mer az nyer. Mivel november 25-én - elvileg - valóban kikerül a boltokba az ominózus lemez, a Dr Pepper Company website-járól egy kupont tölthet le és nyomtathat ki minden becsületes államokbéli honpolgár, aki az ingyenes üdítőhöz szeretne jutni.

Most már csak azt sajnálhatjuk, hogy hazánkban még csak néhány helyen lehet kapni a többféle gyümölcs ízéből összeállított Peppert. November végétől nálunk nem indul meg a kis nyomtatványokat lobogtató tömeg a helyi közértekbe, feltehetőleg az USA-ban sem történik majd semmi ehhez hasonló. Forrest mindenesetre biztos ott lesz. 

déka

Forrás: undercover.com.au

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2026. június 8.

Júniusban jelenik meg az új Muse

A Muse utoljára 2022-ben adott ki albumot: akkor a ’Will Of The People’ azonnal a rock-slágerlisták élén nyitott, és hosszú ideig nem is lehetett letaszítani onnan. A 2026. június 26-án érkező ’The Wow! Signal’ címre keresztelt lemez egy új korszak nyitányát jelenti a banda életében. Tovább

2026. június 5.

Cara Delevingne zenei karriert indított

Hivatalosan is elindította a zenei karrierjét a korábban divatmodellként és színésznőként is ismert szupersztár. Cara Delevingne két, egymáshoz szorosan kötődő dallal mutatkozik be. Az „I Forgot” és az „Out of my Head” kettősét egy hétperces kisfilm illusztrálja, amit tényleg csak tátott szájjal lehet végignézni. Tovább

2026. június 3.

A gyerekeket támogatja Shakira és Burna Boy a foci-vb hivatalos himnuszával

Megjelent a Grammy- és Latin-Grammy díjas Shakira és Burna Boy "Dai Dai" című felvétele, mely nemcsak a júniusban kezdődő 2026-os FIFA labdarúgó-világbajnokság himnusza, hanem egy üzenet is, ami arra bátorítja a gyermekeket, hogy merjenek nagyot álmodni. A futballindulókban jártas énekesnő a foci VB döntőjének valaha volt első félidei showjában is fellép majd július 19-én Madonna és a BTS mellett. Tovább

2026. május 25.

Egy energiákkal túlfűtött éjszaka emlékét adja át nekünk Dua Lipa

Dua Lipa nemrégiben hivatalosan is bejelentette a ’Live From Mexico’ című projektjét, ami az élőben rögzített albumon felül egy koncertfilmet is magában foglal. A koncertsorozat öt kontinensen keresztül zajlott és közel kétmillió jegyet adtak el rá világszerte, ezzel pedig az énekesnő örökre beleírta magát a zenei történelemkönyvekbe. Tovább

2026. május 22.

Folytatja a korábban megkezdett zúzását Charli XCX

A korábban kiadott „rock music” utódjaként látott napvilágot Charli XCX legújabb, a divatvilág sötét világa által inspirált dala, ami az „SS26” címet kapta. Az előző, megosztóra sikeredett „rockos” szerzemény és annak B-oldala, az „i keep on thinking bout you every single day and night” komoly vitákat váltott ki a kritikusok és a rajongók körében. Pedig Charli XCX elárulta, hogy a művészetében kizárólag a saját belső hangjára hallgat. Ennek alapján nem is lehetne önazonosabb a háromszoros Grammy-díjas angol dalszerző mostani korszaka. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky