3422 bands 12339 MP3 to download
News par
Hirdetés
Események

2019. június 28.

A Kowalsky meg a Vega első önálló buliját adja a PLÁZSon

Copyright:

A Kowalsky meg a Vega idén jelentette meg 10. lemezét, melynek majdnem két órás turnéjával most a PLÁZSra is megérkezik a szeretet rock and rollt játszó csapat június 29-én. A zenekar bár már kétszer játszott Siófok homokos tengerpartján, ez lesz az első önálló koncertjük itt, ahol a slágerek mellett az új lemez dalai is felcsendülnek majd a balatoni éjszakában.

A Kowalsky meg a Vega már rutinos PLÁZSra járónak számít, hiszen a zenekar korábban már kétszer is megtáncoltatta itt a közönséget: „Ha jól emlékszem idáig kétszer játszottunk a PLÁZSon, de eddig egyik sem volt kizárólag Kowalsky meg a Vega este. Megúsztuk, mert egyik alkalommal sem esett és mindkét koncert nagyon jó hangulatú volt. A zenekarnak nagyon tetszik a Plázs, mert remek atmoszférájú buli helyszín. Természetesen örülünk, hogy idén önálló saját koncertet adhatunk nálatok”- meséli Szórád Jimmy Csaba, a zenekar basszusgitárosa.

A szeretet forradalmárok januárban jelentették meg Árnyék és fény című 10. lemezüket, úgyhogy az új dalokkal és a tavalyi, 15 éves jubileumra összeállított programmal érkeznek a Balaton-partjára is. A közönségnek pedig bőven lesz ideje átadnia magát a Kowalsky meg a Vega pozitív dallamainak: „Ez egy bő 100-115 perces program, amit be is tudunk mutatni, nem leszünk idő szűkében, ami ezt megakadályozná”- árulja el Jimmy.

Aki követi a zenekar Facebook-oldalát, elcsíphette, hogy Kowa és Jimmy ahelyett, hogy koncert előtt megpihennének, inkább futással készülnek fel a koncertekre. Természetesen erről a szokásukról ezúttal sem mondanak le és míg mások lazítanak, ne csodálkozzunk, ha kettejüket futócipőben pillantjuk meg a parton: „Biztos, hogy lesz edzés a koncert előtt, hiszen a Balatonnál még soha nem futottunk. Azt vettük észre ugyanis, hogy utána nagyon felpörögve, energikusan tudunk színpadra lépni. Ezt egész nyáron alkalmazni fogjuk, de versenyre nem készülünk. Ezen a nyáron is rengeteg koncertünk lesz, ami november közepéig tart, ez a sok élő buli is biztosítja számunkra a kellemes fáradtságot. Majd egy kis év végi szünet, kis feltöltődés következik, majd 2020. február 15-én egy budapesti Arénás koncerttel terünk vissza a közönségünkhöz.”

Úgyhogy a balatoni rajongóknak hosszú ideig ez lesz az egyetlen lehetősége, hogy egy ilyen különleges környezetben bulizhasson a Kowalsky meg a Vega dalaira, miközben halkan hullámzik a Balaton, világítanak a csillagok és olyan slágerektől zeng az éjszaka, mint az Egy világon át vagy éppen az Amilyen hülye vagy, úgy szeretlek.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2026. augusztus 4.

A Depeche Mode dobosa visszatér Magyarországra

A tavalyi, teltházas MVM Dome-koncert után Christian Eigner, a Depeche Mode legendás dobosa ismét igent mondott a 101 Hang felkérésére. A világhírű zenész december 10-én Budapesten, majd december 16-án a berlini Uber Arénában is színpadra lép a magyar produkcióval. More

2026. július 31.

LOOK MUM NO COMPUTER először Magyarországon

LOOK MUM NO COMPUTER olyan, mint egy őrült feltaláló, csak a találmányai nem rakétaként, hanem elsősorban elektromos hangszerekként öltenek testet. Épített már szintetizátoros kerékpárt és Furby orgonát is, de a technikai bravúrok mellett zseniálisan manőverezik a hangok birodalmában is, koncertjei rendre teltházasok, számos előadóval dolgozott már producerként és társszerzőként is. Legutóbb az Eurovízión feltűnt dalával, az Eins, Zwei, Drei-jal futott nagyot, 2027. február 19-én pedig először hallhatjuk Magyarországon is bravúros fellépését a Turbina Kulturális Központban. More

2026. július 29.

A brit drill papák a Dürer Kertben koncerteznek

A brit hiphop- és grime-színtér egyik legizgalmasabb jelensége, a Pete & Bas november 25-én a Dürer Kertben lép fel. A londoni duó néhány év alatt vált internetes szenzációból nemzetközi koncertkedvenccé, sajátos stílusukkal és utánozhatatlan karakterükkel pedig teljesen egyedi színt képviselnek a műfajban. More

2026. május 29.

Budapestre érkeznek a legnagyobb olasz slágerek

Igazi sztárparádé lesz augusztusban az MVM Dome-ban augusztus 22-én, ahol életre kel az olasz zene aranykora. A nagyszabású, látványos show keretében  a legendás Sanremói Fesztivál csillagainak slágerei idézik meg azt a különleges világot, ahonnan évtizedek óta örökzöld slágerek és ikonok indultak el a világhírnév felé. More

2026. április 30.

Felizzik az erőmű: nemzetközi fellépők sora gyarapítja a 2026-os INOTA Fesztivált

Az ország egyetlen, erőműben megvalósuló audiovizuális fesztiválja további, a maguk területén kiemelkedő előadókat jelentett be. Természetesen idén is lesz fényművészeti kiállítás, ami már a fesztivál előtt is megnyitja kapuit. More

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky