3422 trupă 12339 MP3 a descărca
Categorie
Hirdetés
Események

2012. december 19.

Zseniális felhozatal a VilágVeleje Fesztiválon a Millenárisban

Copyright:

2000-re is sokan világvégét jósoltak, de a VilágVeleje Produkció már akkor is Világ Eleje Fesztivált hirdetett. Azóta 13 alkalommal rendezték meg a legnagyobb évindító eseményt, a VilágVeleje Fesztivált. Január 18-19-én a hazai élvonal legaktuálisabb produkciói lépnek színpadra, meglepetésekkel, vendégekkel. A helyszín ezúttal a Millenáris Teátrum.

A január 18-i, pénteki napon az Intim Torna Illegál ünnepli 3. születésnapját.
 
Ők a legkevesebb világfájdalmat cipelő együttes a hazai alternatív-rock színtéren. A híres EXIT Fesztivált is megjárt zenekar második lemezét a közelmúltban mutatta be a közönségnek. A születésnapi koncertre meglepetésekkel, felszabadult, vidám hangulattal várják az őket kedvelő fővárosi és vidékről érkező közönséget, ahol kiengedheti mindenki magából a feszültséget, és együtt ünnepelhet a zenekarral.
 

 
Az est másik fő attrakciója a The Carbonfools együttes koncertje lesz. A fesztivállal nagyjából egyszerre alakult, lassan 13 éves zenekar lassan, de biztosan révbe ért. Legújabb nagylemezük, a Carbonsweet dalai is elhangzanak majd ezen a koncerten a régebbi kedvencek mellett. A Carbonfoools erre az alkalomra külön meglepetést is tartogat rajongóinak!
 

 
Az éjszaka hátralévő részében Bérczesi Róbert-Én (Az Én meg az Énekből) című műsorát prezentálja a hallgatóságnak.
 
Másnap, január 19-én, szombaton a decemberben már bemelegítő bulin túljutott Csókolom zenekar nagyközönség előtti visszatérésének lehetünk szem-és fültanúi. Ujj Zsuzsi és Spenót ismét együtt! 
 
A Csókolom együttes Dunántúli sláger című dalát a Péterfy Bori and Love Band is feldolgozta. Itt az alkalom, hogy együtt adhassák elő, hiszen az est másik fellépője az új lemezét bemutató Péterfy Bori and Love Band lesz!
 
Bori az anyai örömök mellett olyan erővel ugrott vissza a zenei életbe, hogy még saját csapatát is meglepte. Az új lemez szövegei mámoros éjszakákról, menekülésekről és erős érzelmekről szólnak és máris nagyon pozitív visszhangra talált a közönségben. A lemez jó sikerült, ám aki volt már Love Band koncerten, az jól tudja, hogy ez a zene élőben még hatásosabb, így érvényesül igazán az énekesnő szuggesztív személyisége, és a zenekar profizmusa. Az új dalok mellett természetesen a régebbi dalok is elhangzanak majd a Millenáris színpadán.
 

 
Az estén fellép még a gitár-tangóharmonika-trombitára épülő Presszó Tangó Libidó zenekar, és a különleges, fél akusztikus zenét játszó Vörösfenyő is.
 

14. VilágVeleje Fesztivál

2013. január 18-19., 20:00

Millenáris Teátrum

 
Napijegyek idén 2300 Ft-ért, január 1-től 2600 Ft-os áron válthatók a www.vilagveleje.hu oldalon, illetve az Arborétum Egzotikus Növénybárban (1075. Holló u.10., a Gozsdu udvarban). A fesztivál napjain, a helyszínen 2900 Ft-ba kerülnek a belépők.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. július 4.

Idén nyáron is fesztiválhangulatot ígér a veszprémi Gyárkert

A régió egyik legnagyobb és legnépszerűbb szezonális koncerthelyszíne, a Gyárkert Kultúrpark 2025-ben már harmadszor hozza el az egész nyáron át tartó fesztiválélményt Veszprémbe. A telt házas nyitóhétvégén a Halott Pénz és Majka indította el a koncertsorozatot. A nyár folyamán hétvégenként a hazai zenei élet kiemelkedő előadói, legendái – többek között Charlie, a Ganxsta Zolee és a Kartel, Ákos, a Carson Coma, Pogány Induló, Dzsúdló, Rúzsa Magdi, Desh, a Quimby, Krúbi és a Bagossy Brothers Company – lépnek majd színpadra. A continua

2025. június 30.

Ingyenes belépési lehetőséget kínálnak a Rockmaraton szervezői az elbocsátott dunaújvárosi dolgozók számára

A regionális és országos sajtót az utóbbi hetekben egyaránt futótűzként járta be a hír, miszerint a dunaújvárosi vasmű dolgozói tömegesen veszítették el állásukat alig néhány nap leforgása alatt. Ez a szám csupán munkavállalói szinten többezres nagyságrendű, nem beszélve az elbocsátottak családjairól, akik valamennyien hihetetlenül nehéz helyzetbe kerültek. A continua

2025. június 18.

Metálóriások egymás után - Avenged Sevenfold

Amikor valaki azt mondja, hogy 2025 a metál éve Magyarországon, aligha lehet vele vitatkozni. Tavasszal az Iron Maiden robbantotta fel az Arénát, most pedig egy újabb legendás zenekar érkezik Budapestre: június 19-én az Avenged Sevenfold csap le a Budapest Park színpadán. A kaliforniai srácok nem először járnak kishazánkban, 2018-ban felléptek a VOLT Fesztiválon. Azóta sok változáson mentek át, részben ezért is lesz olyan különleges a koncert. A continua

2025. június 17.

ByeAlex és a Slepp - Sypmhonic Aréna 2026-ban

A 2024-es telt házas Aréna-koncert és a több nagy sikerű, exkluzív Erkel Symphonic előadások után a ByeAlex és a Slepp 2026-ban újra szintet lép: február 7-én visszatérnek az Arénába egy különleges és látványos produkcióval, olyan egyedi vizuállal és zenei élménnyel, amelyet a közönség már megtapasztalhatott az Arénában és az Erkel Színházban. A continua

2025. április 16.

Papp Szabi és Fehér Balázs is Depeche Mode-ot énekel

Papp Szabi, Fehér Balázs, Lányi Lala, Szakos Krisztián és Késmárki Zsolt – új neveket lepleztek le a szervezők a grandiózus Depeche Mode Special Tribute koncert kapcsán, és további meglepetések várhatók még. Eközben az esemény szintet lépett és fesztivállá alakult, köszönhetően annak, hogy az MVM Dome mellett Budapest és több vidéki helyszín szórakozóhelyei, vendéglátóegységei is csatlakoztak a programhoz. Aznap mindenhol Depeche Mode szól majd. Az esemény már nemzetközi színtéren is komoly figyelmet kapott: megkezdődik a jegyek értékesítése Európa-szerte. A continua

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky