3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. augusztus

Témakörök
Hirdetés
2005. augusztus
furgeurge 2005. aug.. 19.  18:50 30
Ja, és azért is bocs hogy elírtam párszor...
   
furgeurge 2005. aug.. 19.  18:48 29
helyreigazítás
Bocsi, nem akartam az Efettát fikázni, csak poénkodtam...
Semmi gond az Efettával, más mûfaj, ennyi
Mégeccer bocs..
Azért a voksom továbbra is a Tirpunké:-)
   
targetry 2005. aug.. 19.  17:04 28
Szavazás
Nem értem miért csesztetik már megint az Effetát, van lehetõség dönteni mindenkinek az zlése szerint. Tirpuk is nagyon jó, de az Effeta egy más mûfaj, tehát ha valakinek nem tetszik ne szavazzon rá, vagy ha tetszik, akkor tegyen rá egy voksot, de az mégis parasztság, hogy néhány ember rászáll egy csapatra és annélkül fikázza, hogy ismerné.
az Effetára szavazok, mert kellõen bölcsek, hogy ne száljanak be mások lejáratásába és még a zenéjük is igazán pörgõs.

szóval hajrá Effeta
   
furgeurge 2005. aug.. 19.  14:20 27
szavazok
Már a csapból is Efetta folyik itt, úgyhogy én a Tirpunkra adom a voksomat. (bár ahogy látom szerencsére már a Tirpunk is kezd folyni a csapból, de a zenéjük nekem jobban tetszik..meg persze aki a Junkies-zal játszik rossz zenekar nem lehet:-)))
   
punkyyyyy 2005. aug.. 19.  14:10 26
szavazás
A Szigeten nagyon fasza kis buli volt a Tirpunké, szóval minden elismerésem és a szavazatom is az övék...
A számaik pedig szintén faszák (fõleg az ucccsó kettõ nagyon sirály)
   
larsbizony 2005. aug.. 19.  14:02 25
TIRPUNK
A Tirpunkra szavazok, mert tök jók az eddigi dalaik és kíváncsi vagyok már az újakra is (illetve legalább egyre amit a nyereménybõl megcsinálhatnának:-))
A Pecsa Sörkertben nyomott bulijuk meg nagyon tetszett
   
Effeta 2005. aug.. 19.  10:28 24
Köszönjük
Sziasztok!


Elkészült az Effeta zenei produkció, új albuma Ébredés címmel.
bele hallgathattok a http://www.effeta.hu oldalon

Következõ Effeta koncert:
2005. augusztus 27. 21.00 Szlovákia Kis-sziget fesztivál

Szeptembertõl újra Budapesten klubozunk.

Köszönjük a szavazatokat és az érdeklõdést, a sok biztatást
a SZIGET oldalakon. Minden zenekarnak drukkolunk, mert biztosan jól jönnek a stúdió órák.
   
Aduser 2005. aug.. 19.  09:25 23
jajj
Még mielõtt az Admin csak bekiabálásnak tartanó a hozzá szólást, egy idézet.
Forrás warnermusic, illetve www.allmusic.hu

Az EFFETA zenei produkció Ébredés c. albuma épp úgy mozog az idõtlen dimenziók között, mint álom és ébredés valószínûtlen pillanatai közt. Ez az album még sem elvont mûvészkedés, hanem izgalmas, nagyon pörgõs shuffle beat, azaz nagyszerû mai modern tánczene. Izgalmas szövegekkel, egyedülálló dallamvilággal, trombita futamokkal megtûzdelt zenei produkciót hallhatunk, melyre biztosan táncra perdülünk. Az Effeta albuma méltán várományosa az év meglepetés lemeze cím megszerzésére. -

szóval részemrõl EFFETA
   
Aduser 2005. aug.. 19.  09:22 22
hali
Magam részérõl, az Effeta megérdemel egy szavazatot, attól függetlenül, hogy most jöttek ki az új albummal.
Szóval Effetára adom a szavazatom.
   
Piros 2005. aug.. 18.  19:07 21
Sziasztok!
Van valaki aki még nem hallgatta meg az Effeta új albumát, vagy legalább a letölthetõ mp3-ba nem hallgatott még bele? Ajánlom minden fórum látogató és szavazó figyelmébe mielõtt leadná a voksát! Csak jót tudok mondani, dinamikus, eredeti, pörgõs és egyszerûen nem lehet abbahagyni a hallgatását... Én az Effetára szavazok, legyenek õk augusztus zenekara!!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky