3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. augusztus

Témakörök
Hirdetés
2005. augusztus
Holdacska 2005. aug.. 23.  13:39 50
Türelem!
Sziasztok!

Csak szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy a múlt hetet az egész The Nightfalls zenekar Pesten, stúdióban töltötte, tehát hamarosan felkerülnek a számok ide is.
A jövõ hónapban már mindenki tényleg lelkiismerettel ítélkezhet a zenekarról (eddig sajnos nem ez történt..)
   
Holdacska 2005. aug.. 23.  13:37 49
Az én szavazatom a The Nightfalls-é :)
Egy-két ember rosszallására reagálva:

A hónap zenekara szavazást azért találták ki, hogy felkaroljuk és stúdióidõvel ajándékozzuk meg a tehetséges, de anyagi lehetõségek terén korlátolt zenekarokat, akiknek önerõbõl nehéz lenne elindulni.
Kérdezem én, kinek van akkor a legnagyobb szüksége akkor erre a stúdióidõre: annak a zenekarnak, akinek már rengeteg stúdiózásban volt része, ezért itt dúskálhatunk a számaik tömkelegében, vagy azoknak, akiknek ez tényleg hiányzik?

Én sem az Eleven Holdra fogok szavazni, pedig nagy kedvencem. Õk nem szorulnak rá, ahhoz már túl profik :))

A The Nightfalls egész egyszerûen azért került be a szavazásba, mert sok szavazatot kapott. Mert akik ott voltak a koncertjeiken, tudják, hogy rendkívüli tehetséges csapat! Nem véletlenül lettek másodikak Várban rendezett rangos tehetségkutatón!!
Én sajnos csak egy koncertjükön tudtam még ott lenni, de õszintén mondom, hogy életem legjobb koncertje és legnagyobb bulija volt!
Csak így tovább, fiúk!!

Az én szavazatom a The Nightfalls-é.
   
webmatyi 2005. aug.. 23.  13:28 48
Háló!

Én az Effeta produkcióját jutalmaznám a megtisztelõ hónap zenekara titulussal! Szigeten baromi jól muzsikáltak! Nem sok különbséget véltem felfedezni a hanganyag és koncert minõsége között!

Tehát az EFFETA!;-)
   
Holdacska 2005. aug.. 23.  13:20 47
Ismeretlent szidni??!
"Kedves" rebbien20!

Életedben nem hallottál egyetlen Nightfalls-számot, mégis van képed így beszélni róluk?!
Én a helyedben elsüllyednék szégyenemben, hogy csak ez telik... :(
Szerinted a zene minõségét a honlap kinézete alapozza meg?! Csak gratulálni tudok...!
Remélem, az ilyenek véleményére nem ad senki!
   
rebbien20 2005. aug.. 23.  11:22 46
Honlapok
Megnéztem az e havi zenekarok honlapjait, hogy összetudjam hasonlítani õket a végsõ szavazásnál, sajnos nem vagyok ferlhõtlenül elégedett -persze ez legyen az én próblémám - de nem értem miért szerepel itt olyan zenekar, akinek nem is lehet meghallgatni a zenéjét -ez kérdés az Adminnak:)

szóval lista szerint egy 10-es skálán:

Tirpunk: 3***
szerintem nem fordítottak kellõ energiát a web oldalukra, kicsit egysikú és semmi ötletesség

Legacy: 5*****
Itt már tetszett a grafika, és van stílusa, vagy legalábbis elképzelése az oldalt készítõnek, a tervezett lemezborító kicsit gyenge, de ez lehet koncepció is

Eleven Hold: 8********
Igazi profi honlap, bár nekem színtelen, pontosabban nagyon statikus, a zenéhez más illene és a lemez borítók is mást tükröznek, de alapvetõen igazán remek munka

The Nightfalls: 2**
nagyon gáz...nem akarom megbántani a zenekart, de csak két érdemûk van, egyrészt, hogy van homnlapjuk, másrészt, hogy mûködik rajta néhány oldal, a többi minösíthetetlen...bocs

A srácok: 4****
többet vártam tõlük, de talán pont ezért csalódtam, meert semmi izgalom, semmi kreatívitás, csak valami paca, hiányolom a modern grafikákat, a dinamizmust az oldalakról

Effeta: 9*********
Nálam õk gyõztek, bár itt is hiányoltam néhány dolgot pl: flash animációval fellehetne dobni, az egyébbként jó és ötletes egyéni oldalakat
teszett, hogy a forumban benne ahygták a kritizáló hozzászólásokat és a barátaikat, segítõiket is megelmítik az oldalakon.
eygetlen zenekar akinek fenn vannak a dalszövegeik is.

Nálam az Effeta gyert
   
staff 2005. aug.. 23.  08:53 45
Szavazok
Jó kis szavazás zajlik, végre értelmesek a hozzászólások, és nem egymást becsmérlik az együttesek táborai.
Én is támogatom azt a hozzászólást, - hogy ha mód van rá - a hónap jelöltjei egyszer együtt lépjenke fewl és a közönség is láthassa a csapatokat, így hamar kiderülne, hogy kik azok akik tudnak zenélni.
Mert minden szubjektiv, hogy kinek mi jön be, zene, szöveg, hangszerelés, stílus, gondolatiság, vagy csak egy-egy koncert hangulata.
Tirpuk szerintem elég jó volt a szigeten, de nekem az Effeta jött be a legjobban, rájuk dobom a szavazatom.
Staff
   
bumbur 2005. aug.. 22.  16:28 44
Tirpunk
Rokk emberek! Rokk!
Szal voltam nem egy koncin és naggyon állat a zene. Jó szövegek stb.
Ja meg a gitárosénekes srác is ari!

Tirpunk
   
Crate Man 2005. aug.. 22.  15:58 43
Tirpunk
Helló!
Láttam a Tirpunkékat a Szigeten és k***a jók voltak!
Jó kis oldaluk van és tetszik amit csinálnak!

Hajrá skaccok!
   
rebbien20 2005. aug.. 22.  14:31 42
Srácok
Kicsit furcsa nekem ez a nagy felhajtás a srácok körül, mert ahogy nézegettem igazából õk nem is zenekar hanem valami fajta mc formáció, ami nem baj csak vajmi kevés köze van az élõ zenéhez.
nekem jobban tetszenek azok a zenekarok, akik tudnak is zenélni
Persze, lehet, hogy a srácok is láttak már hangszert) de a többi csapoat valóban zenél és hangszereken.
Nekem a keményebb csapatok éás stílus jön be, a többi csak mûanyag kütyü...

puszka
   
vasmacskak 2005. aug.. 22.  14:24 41
Tirpunk!
A Tirpunkra adom szavazatomat, mert kint voltam a Szigetes bulijukon (igaz, hogy csak a vége felé) de nagyon bejött. A dalaik is jó pörgõsek, meg aznap rajtuk voltak a legtöbben ott a Talentum színpadon szerintem... Amúgy az Efetta se rossz, de nem az én mûfajom.
Szóval Tirpunk
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky