3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. augusztus

Témakörök
Hirdetés
2005. augusztus
elkata 2005. aug.. 18.  12:47 20
Tirpunk
Igen, ez az, Tirpunk! nekem tetszik amit csinálnak, persze lehet hogy ez szavazatnak nem elég.
akkor még annyit, hogy elég jól "táncolható" muzsikát játszanak és sok bulijuk van. ennyi.
Az Eleven Hold sem rossz, a srácok sem, bár az nem annyira az én mûfajom...
   
rancid 2005. aug.. 18.  12:32 19
Én szeretem az Eleven Holdat, de a szavazatom a Tirpunk zenekart illeti meg ezúttal, mert az Eleven Holdnak azért már jelent meg lemeze és ezért ezzel a kis szavazattal inkább a Tirpunk zenekart támogatnám. Nagyon fasza koncertet adtak a Junkies elõtt is....
   
alternativanna 2005. aug.. 18.  12:21 18
Úgy van, Tirpunk!
Csatlakozom az elõttem szólóhoz...
Az Efetta sem rossz, illetve az Eleven Holdnak is vannak jobb dalai, de nekem megvan a Tirpunk legutóbbi anyaga és nagyon bejön. Kár, hogy abból csak két dal van itt fent, mert ha fent lenne, jobban képet kaphatnának róluk az emberek, de sebaj...
Jó hangulatú koncerteket szoktak csinálni és ez szerintem mindent elmond...
Tirpunk!
   
dzsánki 2005. aug.. 18.  12:10 17
szavazás
Én továbbra is tartom, hogy a Tirpunk megérdemli, hogy megnyerje a szavzást, mert a Szigeten is tök jó bulit nyomtak (nemcsak szerintem), sokat is koncerteznek, a dalaik (fõként a legutóbbiak) pedig nekem nagyon tetszenek...
Úgyhogy hajrá Tirpunk...
   
Stab Venom 2005. aug.. 17.  21:19 16
Re: Kamu hozzásolasok
[quote:f6dc5afde3="Katinka25"]chiefaib te egy idióta vagy...[/quote:f6dc5afde3]
Ezzel legjobban minõsíted mind az Effeta zenekart(bár azt már jó páran megtettek), mind a rajongó táborukat. Szerintem, ez szánalmas.
S. zenekarral vitázás folyamán ilyenekig nem sülyedtünk...

Szavazás: Még tesztelgetési folyamatban vagyok.
   
Davidb 2005. aug.. 16.  16:24 15
szavazas
Nem értem egy-két bamba tyúk rikácsolását amint itt szórakoztatják a nagyérdemût, persze lehet, hogy nem is tyúk, hanem nyúl...komám asszony hová nyúl...
na mindegy, szerintem most kár, hogy ilyen kevés zenekar van a listán, nekem speciel tetszett az EH is, de trp is, de legjobban az Effeta honlapja fogott meg, bár tök fölöslegesnek tartom, hogy itt vannak, mert nem hiszem, hogy szükségük lenne stúdió idõre, ha 1 hete jött ki az új album...
   
major.robert 2005. aug.. 16.  10:21 14
Üdv!

Én személy szerint az Eleven Hold megszállottja volnék és pont ezért dobnék rájuk 1 szavazatot, bár tisztában vagyok azzal, hogy nem pont õk szorulnak a nyereménykre leginkább, de jó lenne egy új számot hallani tõlük a következõ nagylemez megjelenése elõtt!:-)) Vannak még itt tehetséges zenekarok, de õket még teljes mértékben nem sikerült fel térképeznem! Úgyhogy a következõ hónapban, keresek egy feltörekvõ zenekart (akik mellesleg jók) és megpróbálom az ismerõseimet is arra buztdítani, hogy jöjjenek és adják le szavazataikat!:-))
   
Katinka25 2005. aug.. 16.  09:58 13
Kamu hozzásolasok
chiefaib te egy idióta vagy...miért mondasz kritikát ha nem voltál kint a szigeten és azt sem értem miért vált ez a forum a fikázás szinterévé.

A szigetes firkász nem is volt a színpad környékén, megsúgom, ráadásul összekeverte a zenekarokat, hiteltelen az egész beszámoló, mert nem az volt a napi gyõztes, aki az oldalon szerepel, másrészt a fotok és a zenekarok sem stimmeltek.


chiefaib te azért vagy idióta, mert fröcsög belõled a rosszindulat, és minden fajta valós információ alapján itélkezel, de ez téged minõsít...
   
EVE 2005. aug.. 11.  23:14 12
szavazas
Hajra EFFETA,nagyon jo lett az uj CD!!!!!Ezt mkinek hallani kell,remelem hallotta is a SZIGETEN!!!

Uj szavazat az EFFETAnak!
   
chiefaib 2005. aug.. 11.  08:21 11
ohh...
Szorri a zenekar nevének elírásáért. Effeta -tehát. Kicsit siettem a beírással:)
mégecccccer boccccs!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky