3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
Corey 2005. jan.. 16.  00:30 168
[quote:e9cdc2d636="denii"]ha vki ért egy kicsit is a zenéhez,az levágja,hogy a Psycho Obsession a legprofibb és legjobb ezek közül a zkrok közül.de úgyis mindenki a haverjaira fog szavazni,ez errõl szól,mint már írtam lejjebb.hajrá P.O.![/quote:e9cdc2d636]

Ehhez csak annyit, hogy A ZENE NEM SPORT!!! Elismerem, hogy technikásabbak és akkor mivan. A Pluto ilyen stílus, nem kell hozzá végig reszelni meg szegelni a számban. Na mind1. Szavazzon mindenki arra, amire akar. Jóéjt mindenkinek!
   
Cicus : ) 2005. jan.. 15.  22:01 167
[quote:934620f024="bakker"]Igazságos?

Hogy dönthet valaki igazságosan ha ismeri a zenekart? Ráadásul az összes (hím)tagját?! Ráadásul még rá is szavazik! Anyám!

Ismered azt a mondást, hogy mindenkinek maga felé hajlik a keze?

Ez még oké, de akkor ne reklámozd, hogy ismered õket, fõleg ne azzal kezd a mondanivalódat, hogy igazságos vagy!

Nem igazságos vagy, hanem

-borzasztóan hülye
-szánalmas
-15 éves, na jó, csak 14,5


ja és bunkó sem voltam...

Igazságos? röhögnöm kell...[/quote:934620f024]


1.Én egy szóval se mondtam hogy ismerem az együttest!SÕT ha rendesen elolvastad volna,hogy mit írtam,nem állítanád azt nagy merészen hogy ismerem õket,ugyanis írtam hogy most hallottam õket elsõnek,ugyanúgy mint a többi együttest,csak az õ zenéjük jobban megfogott,és ezért meglátogattam a honlapjukat,és onnan szereztem róluk az információkat!!Ésha lenne füled a zenéhez te is hallanád pl. nincsenek tökéletes felszereléseik!
2.nem vok 15 éves!!!!!
3.nemis ismersz úgyhogy te csak ne mondjál rólam semmit,különösen ne fejtegesd azt hogy mi okból szavaztam rájuk.nem azért mert fiúk!!!Ha lányok lennének nekem akkoris tetszene!!

Úgyhogy tisztázd magadban,hogy ki most a szánalmas,én rád tenném a voksom,mert egy ember nem lehet akkora tahó paraszt,hogy egy számára ismeretlen embert ok nélkül lehülyézzen,és kifogásolni merje azt amit írt,mert NEMIS ISMERI!!!ha ismerné megérteném hogy ilyet mond,de te.....ásdd el magad haver!!

Ja....majd meglátjuk ki fog röhögni!!!!!!
   
denii 2005. jan.. 15.  21:44 166
ha vki ért egy kicsit is a zenéhez,az levágja,hogy a Psycho Obsession a legprofibb és legjobb ezek közül a zkrok közül.de úgyis mindenki a haverjaira fog szavazni,ez errõl szól,mint már írtam lejjebb.hajrá P.O.!
   
Devil Woman 2005. jan.. 15.  21:42 165
A Pluto a király!!!
Gondolom egyértelmû,hogy miért a Pluto-ra szavazok.Sok újat nem tudnék mondani,ugyanis az elõttem szólokban minden benne volt.Annyit még hozzátennék,hogy tényleg mindig a maximumot hozzák ki magukból,de szerintem ha most õk nyernének,magunk is meglepõdnénk,hogy õk még ennél is többre képesek! Szívesen átélném ezt a meglepõdést,úgyhogy nyernetek kell fiúk! ; ))
   
bakker 2005. jan.. 15.  21:35 164
[quote:73101956e8="Cicus : )"]Hogy igazságos legyen ez a szavazás,meghallgattam az összes együttest akikre szavazni lehet.Mind hallgatható zene,de van 1,ami 100%-osan elnyerte a bizalmam,szavazatom és tetszésem.Ez az együttes punk zenét játszik,méghozzá nagyon jól,bár hallatszik,hogy nincsenek tökéletes felszereléseik( az énekes hangjáról meg annyit,hogy biztos nem tudja kiénekelni a magas C-t,de ehhez a mûfajhoz nemis kell,szal bátrabban énekeljen),éshogy mégcsak 1 éve zenélnek,de az elismerésem az övék,ugyanis ennek ellenére nagyon élvezhetõ,fülbemászó és valóságról szóló zenét játszanak,valamint a fiúk is nagyon szimpatikusak.Ez az együttes........Méhes Károly,Pásztor Tamás,Seprenyi Krisztián és Farkas Kornél bandája,a PLUTO!!!!
Csak így tovább és a jövõben sok sikert!![/quote:73101956e8]

Igazságos?

Hogy dönthet valaki igazságosan ha ismeri a zenekart? Ráadásul az összes (hím)tagját?! Ráadásul még rá is szavazik! Anyám!

Ismered azt a mondást, hogy mindenkinek maga felé hajlik a keze?

Ez még oké, de akkor ne reklámozd, hogy ismered õket, fõleg ne azzal kezd a mondanivalódat, hogy igazságos vagy!

Nem igazságos vagy, hanem

-borzasztóan hülye
-szánalmas
-15 éves, na jó, csak 14,5


ja és bunkó sem voltam...

Igazságos? röhögnöm kell...
   
Zizzy 2005. jan.. 15.  21:32 163
Pluto
Azért szavazok a Pluto-ra,mert tök jó barátaim,és nagyon szeretem a zenéjüket.Nagyon tehetségesek.Õk is örülnének ha nyernének,nos megis érdemelnék!!Szeretik azt csinálni amit csinálnak,és ráadásul még jól is csinálják! Én szívbõl remélem,hogy õk nyernek.Mindig a maximumot hozzák ki magukból, minden bulit feldobnak ha elkezdenek zenélni!!!
Ha most õk nyernének, végre belátnák,hogy tényleg nagyon-nagyon jók,és sokan szeretik õket!
Úgyhogy hajrá fiúk,én mellettetek vagyok!
   
dafly 2005. jan.. 15.  21:01 162
Remélem a Psycho lesz a befutó
   
ridike 2005. jan.. 15.  20:52 161
Rooster
ROOSTER!!!!
Imádlak titeket!
ti vagytok a legjobbak!:o)
   
shallow 2005. jan.. 15.  19:45 160
bírom a bandát!
   
Cicus : ) 2005. jan.. 15.  18:32 159
Hogy igazságos legyen ez a szavazás,meghallgattam az összes együttest akikre szavazni lehet.Mind hallgatható zene,de van 1,ami 100%-osan elnyerte a bizalmam,szavazatom és tetszésem.Ez az együttes punk zenét játszik,méghozzá nagyon jól,bár hallatszik,hogy nincsenek tökéletes felszereléseik( az énekes hangjáról meg annyit,hogy biztos nem tudja kiénekelni a magas C-t,de ehhez a mûfajhoz nemis kell,szal bátrabban énekeljen),éshogy mégcsak 1 éve zenélnek,de az elismerésem az övék,ugyanis ennek ellenére nagyon élvezhetõ,fülbemászó és valóságról szóló zenét játszanak,valamint a fiúk is nagyon szimpatikusak.Ez az együttes........Méhes Károly,Pásztor Tamás,Seprenyi Krisztián és Farkas Kornél bandája,a PLUTO!!!!
Csak így tovább és a jövõben sok sikert!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky