3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
Sly 2005. jan.. 9.  15:06 8
Pluto
Nagyon szeretem a Plutot,nagyon jól játszanak,tehetségesek,megérdemlik h õk nyerjenek!!!!
   
Artemorilane 2005. jan.. 9.  14:04 7
Nos, letöltöttem a fenti zenekaroktól egy-egy számot.
A Roostertõl egészen jó kis dalocskát sikerült meghallgatni, bár az angolul éneklõ magyar zenekarokat általában nem hallgatom, de ez tényleg egész jó!
A Psycho Obsession-tõl sajnos nem találtam semmi hallgathatót, szóval nem valószínû hogy szavazok rájuk. Szerintem nem ártana minél hamarabb valami hallgatható anyagot felvenniük!
A Pluto már inkább közelebb áll az én zenei világomhoz, bár a felvételek nem elég meggyõzõek, és az énekes hangja is bizonytalan egy kicsit, de egészen hallgatható számokat írnak a srácok.
A Dreyelands kicsit elvont nekem, nem igazán az én stílusom, és hiányzott az ének is a számból, ami nélkül kicsit üresnek találtam, de ettõl függetlenül jól játszák amit bevállalnak.
A Play!-nél feltünt egybõl hogy egész tehettséges az énekes, emellett még egy helyi bandára is emlékeztetnek. Bár a zene maga inkább otthonülõs tipus.

Az meg hogy végül hogy döntök késõbb kiderül :) Egyelõre függõben :))
   
PunkGirl 2005. jan.. 9.  12:13 6
Pluto
Én azért szavaztam a Pluto-ra,mert nagyon-nagyon jók.Tehetségesek,figyelemre méltók és megérdemlik,hogy õk nyerjenek!!!!
   
drjucika 2005. jan.. 9.  00:25 5
Rooster
Még mindig nagyon szeretem azt a zenét, amit ezek a fiúk játszanak!
Ha csak tehetem koncertre is megyek, most azt szeretném, hogy nyerjenek
itt is! :) És akkor felvesznek egy dalt, amit bárhol hallgathatok! Jó lenne...
   
Zoleeca 2005. jan.. 8.  23:54 4
Na szóval. Én azért szavaztam a Pluto-ra mert szerintem nagyon jók a srácok, szeretik amit csinálnak és mások is szeretik amit csinálnak. Rendszeres próba látogató vagyok és elmondhatom, hogy rengeteget tesznek azért hogy jobbak legyenek. Eddig kb 20 koncertjükön voltam, szóval szerintem megérdemelnék a nyereményt!
   
gytodi 2005. jan.. 8.  22:35 3
Rooster
tompabator megmondta a magáét... :) Sok mindenben egyetértek vele, legfõképpen abban, hogy
ugyanarra a zenekarra, a Roosterre adom le a voksom (ebben a hónapban is)!
De van pár dolog a hozzászólásban, amivel vitatkoznék...
Semmitmondó szövegek... szerintem attól, hogy egy dalszövegekben nincs feltétlenül
elementáris, világmegváltó bölcselkedés, attól még nem semmitmondó!
És ha kicsit elmélyedünk a rockzenei szövegekben, vagy úgy a rockzenében
általában, rájöhetünk, hogy a könnyûzene ezen ága bizony életérzéseket, hétköznapi
dolgokat sûrit dalokba legtöbbszõr... És ezek nem semmitmondóak! Sõt!

Tegnapi koncert atom volt - elõzenekar is remek volt! Jól éreztem magam - legközelebb is megyek!
   
tompabator 2005. jan.. 6.  17:59 2
rooster
Szóval kizárható vagyok mostantól, ha nem értékelek, nem szólok hozzá épületeset? Jó. akkor tessék: a rooster jó kis zenekar. Mégpedig azért, mert dög van benne. Lehet, hogy János néha túljátssza, rajta kívül pedig senki sem képzett zenész, mégis: épp ez az, amitôl nem lesz az egésznek nagykép?, profiskodó hangulata, ami a középiskolai zenekaroktól fölfelé oly régóta jellemzi a honi muzsikaszcénát. (steven adlerrel nyugodtan elsörözgethettünk a nyáron, de a mittudoménmilyen gimi világhír? alterbandája általában mindenkit lenéz - ez van) lényeg, hogy a rooster nem akar k... eredeti lenni, épp ezért egyedülállóan eredeti. ez egyrészt alázat lehet, a "piszkos-mocskos rokkendroll-hagyomány" tisztelete, ha úgy akarjuk, de ha valaki ismeri a fiúkat, tudja: csupá arról van szó, hogy azt csinálják, amit szeretnek, s ha ehhez az kell, vidáman lenyúlnak egy-egy riffet, ha tetszik nekik. a rokkendrollnak, hogy úgy mondjam, a hitelét adják vissza a koncertjeikkel. ezek emlékeztetnek rá: a rokkendroll elsôsorban nem zenei kompozíció, legalábbis nem önmagában az. Hanem mojo working, t?z, átélés, megkerülhetetlen ôszinteség, pofátlanság. angolul vannak, és semmitmondóak a szövegeik? sebaj. ugyanis nem a világot akarják megváltani. ebben különböznek a gimis zenekraroktól, nameg abban, hogy - ha nem is végeztek jazz-konzit - játszani nagyon tudnak.
   
myMusic Admin 2005. jan.. 5.  16:42 1
2005. január
Az új szavazás ezennel elindult.

FIGYELEM! A szabályok változtak! Itt is megtaláljátok, de csinálunk majd egy kiemelt topikot is neki.

1. A szavazásba azok a zenekarok juthatnak be, akikre a legtöbben szavaznak a címlapról elérhetõ szavazásnál (értékelés).

2. Az értékelés eredménye továbbra sem számít, errõl több vitát nem nyitunk, nem akarjuk hogy leszavazgassátok egymást (korábbi esetek)

3. A legtöbb szavazatot kapott zenekarok közül azok jutnak be a fórumos szavazásra, akik az adott hónapban frissítették a koncertdátumokat, és volt valami aktivitásuk (feltöltött szám, hír, fórum, beléptek az oldalra, stb). Ennek csak annyi célja van, hogy olyan zenekarok nyerjenek, akik használják is a myMusic.hu oldal szolgáltatásait. :)

4. Azok a fórumozók, akiknek nincs egyetlen hozzászólásuk sem, vagy értelmetlen hozzászólásuk van csak, kizárhatók, és szavazatuk nem számít az eredménybe. (ezzel az a cél hogy a szavazat mellett véleményt is hallhassunk tõletek a zenekarokról!)

A myMusic.hu célja a fenti szabályokkal az, hogy ne versengés legyen a zenekarok közt, hanem egymást támogassuk, szavazzunk azokra akiket jónak tartunk.


Üdv,
myMusic.hu Admin
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky