3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Problémák

Témakörök
Hirdetés
Problémák
myMusic Admin 2005. márc.. 10.  14:57 18
[quote:0cb12a0121="Jani Liimatainen"]Az értékelésnél még a decemberi szavazásra mutat a link.[/quote:0cb12a0121]

Ez még akkor javítva lett, kösz hogy szóltál, és elnézést hogy nem válaszoltam, a javítgatás után elfelejtettem visszajönni és csak most tûnt fel :)
   
Döggvész 2005. márc.. 10.  14:12 17
zenekar
Hali!

Regisztráltam magam kb.fél órája.Tagok neve,linkek,bemutatkozás minden sikerült,de mégse látom az oldalon az együtest:(
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 14.  09:37 16
Az értékelésnél még a decemberi szavazásra mutat a link.
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 10.  15:08 15
[quote:bfde0cbd07="myMusic Admin"][quote:bfde0cbd07="Jani Liimatainen"]A fórumban az edit-eket, azaz a szerkesztést bele lehetne rakni, sok a véletlen elgépelés...[/quote:bfde0cbd07]

Az benne van most is :) Viszont mindenki csak a saját hozzászólásait tudja szerkeszteni. Vagy nálad nem jelenik meg?[/quote:bfde0cbd07]

most már megjelent, eddig nem volt látható...
   
myMusic Admin 2005. jan.. 10.  14:25 14
[quote:5d7e2325c4="Jani Liimatainen"]A fórumban az edit-eket, azaz a szerkesztést bele lehetne rakni, sok a véletlen elgépelés...[/quote:5d7e2325c4]

Az benne van most is :) Viszont mindenki csak a saját hozzászólásait tudja szerkeszteni. Vagy nálad nem jelenik meg?
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 10.  12:35 13
A fórumban az edit-eket, azaz a szerkesztést bele lehetne rakni, sok a véletlen elgépelés...
   
myMusic Admin 2005. jan.. 10.  09:35 12
[quote:305fd62695="Artemorilane"]Szerintem kicsit megegyszerûsítené a dolgokat ha a híreknél a feladó zenekar nevére kattintva egy link vinne a bemutatkozó oldalra, ugyanígy a koncerteknél és egyéb helyeken is. Még csak nemrég nézegetem az oldalt, és ez szemet szúrt![/quote:305fd62695]

Igaz igaz, jó ötlet. Jövõ héttõl változik picit az oldal, megpróbáljuk addigra ezt is megoldani, ha nem akkor késõbb, de elõbb-utóbb javítva lesz. Nagyon kösz a javaslatot!
   
Artemorilane 2005. jan.. 9.  00:43 11
Szerintem kicsit megegyszerûsítené a dolgokat ha a híreknél a feladó zenekar nevére kattintva egy link vinne a bemutatkozó oldalra, ugyanígy a koncerteknél és egyéb helyeken is. Még csak nemrég nézegetem az oldalt, és ez szemet szúrt!
   
myMusic Admin 2005. jan.. 8.  23:35 10
Re: Hivatalos szavazások...
[quote:4f06844f0a="gytodi"]nem lehetne a fõoldalra is kilinkelni, ahogy a korábbiakban?
Még mindig a decemberi szavazásra mutat a fõoldalas link...[/quote:4f06844f0a]

Persze hogy lehet, sõt, már ott is van. Én kérek elnézést, mert ez kimaradt. :)
   
gytodi 2005. jan.. 8.  22:42 9
Hivatalos szavazások...
Tisztelt admin(ok)!

Sokat keresgéltem mire megleltem a januári szavazást a fórumtémákban...
Kérdésem: nem lehetne a fõoldalra is kilinkelni, ahogy a korábbiakban?
Még mindig a decemberi szavazásra mutat a fõoldalas link...
Elõre is köszi, ha valamit csináltok - szerintem sok felhasználónak
megkönnyítené a dolgát!

gy(agyás)todi
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky