3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Problémák

Témakörök
Hirdetés
Problémák
feketepeter 2008. szept.. 4.  15:25 78
Pajtások figyelem, koszosak a zoknik, nyálasak a seggek!

Kedves Mymusic, és kedves Szilágyi Imre!

Volt egy olyan kezdeményezés, amiben a HS7 zenekar elé kerestetek előzenekart, és a felhívás szerint ehhez a ti oldalatokon kellett jelentkezni, majd minél több szavazatot és rajongót szerezni, hogy a végén a három legtöbbet elértből választhasson a zenekar.
Több együttes is lázasan gyűjtötte a szavazatokat, és a rajongóit, aztán most kaptam tőletek egy levelet, amiben egy olyan együttes neve szerepel, akinek egy rajongója volt. 1!!!!!! Hogy hány szavazatuk lehetett, azt nem tudom, mert töröltétek a szavazatokat, de biztosra veszem, hogy napi egy szavazatleadással nem lehetett több a többi zenkar átlag 100-150 szavazatánál. Mégis ők játszanak. (ez a zenekar mellesleg a The Hated Tomorrow) Az egy dolog, hogy meghirdetitek a szavazást, és aztán szépen kényetek kedvetek szerint raktok be egy olyan együttest, akik nemhogy nem voltak a listán (ez utólag változhatott), de a közelében sem lehetett az élbojnak.
De hogy ezt nem szégyellitek azonnal a pofánkba tolni, azt egy kicsit felhábórítónak tartom. Azt hiszem, az a pár zenekar elég sok új regisztrálót (vagyis új vendégeket) hozott nektek az oldalra, így erős érzéket kerítettek hatalmukba, amikor megláttam, hogy egy ilyen, mymusicon láthatólag zöldfülű kapja meg ezt a lehetőséget. (ezt úgy értem, hogy nem túl régi felhasználó.)
Minket nem tájékoztattatok semmiről (gondolom a többi zenekart se), csak a reklámot kaptam meg, hogy őrületes buli lesz az A38-on.
Természetesen csalódtam, de itt nem a csalódásról van szó, hanem a csalásról.
Persze lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet, de pont ezért várok magyarázatot.
Az pedig, hogy ezt nyílvánosan teszem, csak azért van, mert egyrészt nem küldtetek semmilyen infót a verseny lezárása után, másrészt a levelemre se válaszoltatok! (egyébként a leveleket Szilágyi Imre ügyvezető igazgató emilcíméről kapta az együttesünk.)
Várom a válaszokat, és a többi zenekar tapasztalatait is.
Magunk mellett a többieket is sajnálom. Egyiket-másikat ismerem is.
Remélem valaki reagál. Ha nem, feltűnőbben fogok kérdezősködni. Mert ez tényleg izgat. Valahogy nem hiszem el...


   
acefrehley 2008. szept.. 3.  07:52 77
Helló!
Regisztrált felhasználó vagyok az oldalon.Elkészítettem a zenekarom lapját,ami nem jelenik meg a "zenekarok" listája alatt.
Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a válaszokat.
   
pityesz 2008. febr.. 14.  20:26 76
Az oldal működéséről nincskellő információ/régebben volt/, pl a webchartról sem találok semmit. Miért?
   
szaszreg 2007. nov.. 26.  17:32 75
Köszzi szépen!!!

Üdv.: szaszreg
Előzmény:   MyAdmin    2007. nov.. 26.  16:49  
MyAdmin 2007. nov.. 26.  16:49 74
Szia, egyelőre nem lehet javítani a hozzászólásokon (de a blogban tegnap óta már igen!). Elképzelhető, hogy megoldjuk ezt is, januárig még nagyon sok minden fog változni az oldalon. Mint a Kezdődik! c. cikkben írtuk, a MyMusic mostani átalakulása egy folyamat, és 2008. január végéig rengeteg új funkció fog megjelenni még :)
Előzmény:   szaszreg    2007. nov.. 25.  20:47  
szaszreg 2007. nov.. 25.  20:47 73
Hello azt szeretném kérdezni, hogy lehet javítani a forúmon belül ha elrontottam valamit?
   
NcC 2007. nov.. 21.  23:35 72
Helo ! Én egy email elérhetőséget szeretnék kérni tőletek, amin tudok írni az oldalnak ! Előre is köszönöm ! ( ha tudjátok, küldjétek el nekem : darlene@citromail.hu ) köszí !
Előzmény:       2007. jún.. 1.  14:22  
winterborn 2007. szept.. 7.  07:30 71
[quote:354d5df1f9="adsl119573@tvnet.hu"]Nincs hónap zenekara? Utolsó kép a nyertes zenekarról áprilisi.[/quote:354d5df1f9]

Hja, vége a sulinak és nincsenek az iskolapadban számtechórán a figurák, hogy napi 300 szavazatot nyomjanak a "Buggyant Csigaszemekre", vagy a "Norbi update Sörre"!:)
   
adsl119573@tvnet.hu 2007. szept.. 6.  16:13 70
Nincs hónap zenekara? Utolsó kép a nyertes zenekarról áprilisi.
   
1 zenész 2007. jún.. 1.  20:03 69
válasz
köszi szépen a választ! és megjött az email!várom a következõt!:)
és 1 vélemény: nagyon-nagyon tetszik az a kedves stílus, amit az emailekben, fórumválaszokban vesztek fel. csak így tovább, nagyon-nagyon felrántóak tudtok lenni!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky