3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Problémák

Témakörök
Hirdetés
Problémák
myMusic Admin 2005. jún.. 24.  16:23 28
[quote:80609e705c="Zoleeca."]Miért van az hogy amikor feltöltöm a zenéket olyan sorrendben ahogy a lemezen van, akkor fordítva jelenik meg? Persze ahol én feltöltöm ott nem, ott az van aminek lennie kell! Nem szeretném mégegyszer bepötyögni :((((
van erre valami megoldás?[/quote:80609e705c]

Utánanézek a dolognak ha megmondod melyik együttesrõl van szó. Elvileg jól kellene mûködnie. Emailben egyszerûbb lenne. Bepötyögni nem kell újra, mert a számok sorrendjét utólag is lehet változtatni (sorszámot kell írni) a "módosítás"-ra kattintva.
   
Zoleeca. 2005. jún.. 24.  14:05 27
Miért van az hogy amikor feltöltöm a zenéket olyan sorrendben ahogy a lemezen van, akkor fordítva jelenik meg? Persze ahol én feltöltöm ott nem, ott az van aminek lennie kell! Nem szeretném mégegyszer bepötyögni :((((
van erre valami megoldás?
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 25.  22:23 26
Re: Szavazás
[quote:07e123d47f="Anonymous"]Valóban érdekes a dolog, de ha megnézzük az elõzõ hónapot, akkor totálisan hasonló dolog történt a gyõztes zenekarral is. Ott csak annyi volt, hogy 1 nap alatt 400-450 szavazat érkezett a zenekarra. Ott is 2 zenekar vett részt benne. Szóval nem értem mi a probléma.
Amúgy a Symbol esetében is fellelhetõ sok hasonlóság, úgy mint az Inner Sea esetében.
Meg amúgyis minden szentnek maga felé hajlik a keze... :)[/quote:07e123d47f]

Az elõzõ hónapot mi is észrevettük, de mivel szabályos volt a dolog (persze nem fair) ez van. De emiatt változott most a szavazás, és már nem az eredmény látszik a fórum tetején. Amit az elõbb írtam, az erre is vonatkozik.

.
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 25.  22:21 25
Re: no problem
[quote:e3bddbfe0e="Tvik"]He-he. Tényleg érdekesen korellálnak bizonyos zenekarok szavazóinak fogalmazási szokásai. :)

Viszont ezt a memoria1309 nevezetû spammer botot ki kéne tiltani & irtani innen. (Remélem jön a válasz hamarosan, hogy "I totally agrre with your words, -memoria1309". :))[/quote:e3bddbfe0e]


Én teljesen egyetértek a szavaiddal, Tvik! :))) Nem lehet, mert folyton változik az IP-je és vendégként jön. Egyenlõre kézzel szedegetem ki, de ha eldurvul akkor kitalálok valamit.
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 25.  22:18 24
Re: Szavazás
[quote:01a82c2b3a="Egy vendég"]Kedves Admin!
Nagyon érdekesnek tartom azt a dolgot , hogy szavazásnál az egyik zenekar vezet Pl a Symbol egész jó arányba és érdekes módon az Inner Sea mindíg be elõzi ! Én csak egy vendég vagyok még nem is szavaztam de úgy érzem az Inner Sea zenekar magáról irogat véleményt!Egy két hozzá szólás amit nem a zenekar tagja írt kisértetiesen hasonlít az egyik zenekar tag kifejezési stílusára! Egyébként nagyon tetszik ez a lap rengeteg zenét letöltöttem ! Sok kedves zenekart találtam itt !
Jó hogy van ilyen oldal!!!És jó hogy vagytok!
Üdvözlettel: Rodics[/quote:01a82c2b3a]

Ez már csak azért sem lehet, mert az eredmény most nem látszik. A zenekarokra érkezett érvényes szavazatokra pedig nem igaz, amit írtál.

Admin
   
Anonymous 2005. ápr.. 25.  17:19 23
Re: Szavazás
[quote:088b9b47a6="Egy vendég"]Kedves Admin!
Nagyon érdekesnek tartom azt a dolgot , hogy szavazásnál az egyik zenekar vezet Pl a Symbol egész jó arányba és érdekes módon az Inner Sea mindíg be elõzi ! Én csak egy vendég vagyok még nem is szavaztam de úgy érzem az Inner Sea zenekar magáról irogat véleményt!Egy két hozzá szólás amit nem a zenekar tagja írt kisértetiesen hasonlít az egyik zenekar tag kifejezési stílusára! Egyébként nagyon tetszik ez a lap rengeteg zenét letöltöttem ! Sok kedves zenekart találtam itt !
Jó hogy van ilyen oldal!!!És jó hogy vagytok!
Üdvözlettel: Rodics[/quote:088b9b47a6]

Valóban érdekes a dolog, de ha megnézzük az elõzõ hónapot, akkor totálisan hasonló dolog történt a gyõztes zenekarral is. Ott csak annyi volt, hogy 1 nap alatt 400-450 szavazat érkezett a zenekarra. Ott is 2 zenekar vett részt benne. Szóval nem értem mi a probléma.
Amúgy a Symbol esetében is fellelhetõ sok hasonlóság, úgy mint az Inner Sea esetében.
Meg amúgyis minden szentnek maga felé hajlik a keze... :)
   
Tvik 2005. ápr.. 25.  16:31 22
no problem
He-he. Tényleg érdekesen korellálnak bizonyos zenekarok szavazóinak fogalmazási szokásai. :)

Viszont ezt a memoria1309 nevezetû spammer botot ki kéne tiltani & irtani innen. (Remélem jön a válasz hamarosan, hogy "I totally agrre with your words, -memoria1309". :))
   
Egy vendég 2005. ápr.. 24.  22:05 21
Szavazás
Kedves Admin!
Nagyon érdekesnek tartom azt a dolgot , hogy szavazásnál az egyik zenekar vezet Pl a Symbol egész jó arányba és érdekes módon az Inner Sea mindíg be elõzi ! Én csak egy vendég vagyok még nem is szavaztam de úgy érzem az Inner Sea zenekar magáról irogat véleményt!Egy két hozzá szólás amit nem a zenekar tagja írt kisértetiesen hasonlít az egyik zenekar tag kifejezési stílusára! Egyébként nagyon tetszik ez a lap rengeteg zenét letöltöttem ! Sok kedves zenekart találtam itt !
Jó hogy van ilyen oldal!!!És jó hogy vagytok!
Üdvözlettel: Rodics
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 24.  13:58 20
Lassan több a regisztrált tag, mint a hozzászólás...
   
myMusic Admin 2005. márc.. 10.  15:00 19
Re: zenekar
[quote:913d9510ef="Döggvész"]Hali!

Regisztráltam magam kb.fél órája.Tagok neve,linkek,bemutatkozás minden sikerült,de mégse látom az oldalon az együtest:([/quote:913d9510ef]


Szia!

Most lett aktiválva, és ment is egy email errõl a megadott címetekre. A regisztrációnál le volt írva, hogy kézi ellenõrzés is van. Sajnos erre szükség van, mert minden ötödik regisztrációnál akad egy-egy elgépelt városnév, emailcím, webcím stb.

Általában másnapra van meg az ellenõrzés, de most gyorsabb voltam :)

Üdv.
Admin
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky