3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Problémák

Témakörök
Hirdetés
Problémák
andu 2006. jún.. 29.  16:19 48
Re: Szar Szavazás
Szia!

A szavazás úgy van beállítva, hogy egy számítógéprõl 24 órán belül 1 szavazatot fogad el a rendszer. Vagyis ha tegnap 5-kor szavaztál és ma 4-kor próbálasz, az nem fog menni. Ez lehet az egyik ok. Másrészt ha olyan számítógéprõl próbálsz szavazni amit többen is használnak (internet café, iskola) akkor is lehet hogy más már szavazott arról a géprõl. Még egy eset van, amikor egy központi tûzfal mögött van a géped, pl. munkahelyeken, egyetemeken, stb. akkor azt nem biztos hogy érzékeli a rendszer hogy te egy másik gépnél ülsz. Sajnos most így megy, de nemsokára átalakul az oldal, lesz egyéni felhasználói rendszer, akkor majd napi 1 szavazat lesz, és mindegy mikor fogtok szavazni. Már nem kell sokat várni hogy felkerüljön az új oldal...

Üdv,
Admin



[quote:a4602d6db1="DrummerBoy"]Helló!!
Azt szeretném kérdezni, hogy mitõl van az, hogy egyszerûen nem mindig enged szavazni a gép!! Kiválasztom a zenekart, meg hogy így, meg úgy szeretem õket, kattintok a a szavazásra, azt kiírja, hogy ma már szavaztam még 1X nem szavazhatok......
Ez önmagában szép, meg jó, de ÉN MA MÉG EGYÁLTALÁN NEM SZAVAZTAM!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez nem csak velem fordul elõ elég rendszeresen, hanem mások is mondták már, persze vannak ritka és igen kivételes napok, amikor a gép elfogadja a szavazatomat, de sajna az elég ritka.... Ha tudtok légyszi javítsátok ki a hibát... elõre is köszi...[/quote:a4602d6db1]
   
DrummerBoy 2006. jún.. 29.  11:48 47
Szar Szavazás
Helló!!
Azt szeretném kérdezni, hogy mitõl van az, hogy egyszerûen nem mindig enged szavazni a gép!! Kiválasztom a zenekart, meg hogy így, meg úgy szeretem õket, kattintok a a szavazásra, azt kiírja, hogy ma már szavaztam még 1X nem szavazhatok......
Ez önmagában szép, meg jó, de ÉN MA MÉG EGYÁLTALÁN NEM SZAVAZTAM!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez nem csak velem fordul elõ elég rendszeresen, hanem mások is mondták már, persze vannak ritka és igen kivételes napok, amikor a gép elfogadja a szavazatomat, de sajna az elég ritka.... Ha tudtok légyszi javítsátok ki a hibát... elõre is köszi...
   
andu 2006. jún.. 1.  12:21 46
Szia!

Tényleg, én sem találtam ilyen zenekart. De kiderítettem hogy korábban kértétek, hogy nevezzük át VENTAR névre a zenekart, úgyhogy nem tûnt el semmi, csak átalakult... De ha bármi ilyen problem van, kérlek hogy a mymusic@ emaicímre írj, ott gyorsabb az ügyintézés. :)

Üdv, Admin


[quote:dd960d6e56="Macskás"]Hello!
Most meg eltûnt a zenekar(?) az oldalról...(Outsiders)
Ha valaki elvitte kérem adja vissza, anyagi értéke nincs, eszmei csak is csak számunkra..
Köcc
Macsek[/quote:dd960d6e56]
   
Macskás 2006. jún.. 1.  11:55 45
Hello!
Most meg eltûnt a zenekar(?) az oldalról...(Outsiders)
Ha valaki elvitte kérem adja vissza, anyagi értéke nincs, eszmei csak is csak számunkra..
Köcc
Macsek
   
Macskás 2006. máj.. 10.  19:23 44
Szia!

Hát én nem kaptam meg...
Megpróbálnád az outsiders34@freemail.hura?
Lécci...
Majd jövök vmivel...:)
Tisztelettel:Macskás
   
andu 2006. máj.. 10.  17:44 43
Hello!

7-én már elküldtem az emailcímre, amire kérted, de most elküldtem újra arra a címre is ahonnan a levelet írtad, meg arra is ahová kérted a jelszót. Remélem így már oké :)

Üdv, Admin


[quote:4d952df8aa="Macskás"]Szia Admin bácsi/néni!

Mint már többször jeleztem, az Outsiders zenekar elhagyta a jelszavát és a loginjét...Légyszíves tegyetek már valamit, hogy tudjuk bõvíteni adatlapunkat...
Vagy mondd meg hova fordulhatok, ha Te nem tudsz segíteni...
üdv.:Macskás[/quote:4d952df8aa]
   
Macskás 2006. máj.. 10.  04:56 42
Szia Admin bácsi/néni!

Mint már többször jeleztem, az Outsiders zenekar elhagyta a jelszavát és a loginjét...Légyszíves tegyetek már valamit, hogy tudjuk bõvíteni adatlapunkat...
Vagy mondd meg hova fordulhatok, ha Te nem tudsz segíteni...
üdv.:Macskás
   
Orso 2006. máj.. 8.  14:26 41
:)
Akkójó, elküldtem megint a nyûgömet e-mailben.
   
andu 2006. máj.. 6.  13:01 40
Re: Email
[quote:882b68c4e6="Orso"]Sziasztok!

A mymusic@mymusic.hu e-mail postafiók megtelt, nem tudok írni nektek :)

Orsó (Steamy)[/quote:882b68c4e6]


Szia Orsó, kösz hogy szóltál. Már többször jelentett problémát hogy idõnként 10Mbyet-os Mp3-akat kapunk levélben ami televágja a postafiókot :) Mától viszont megnövelt tárhelyünk van, úgyhogy egy darabig ilyen probléma nem lesz. A mail péntek este óta rendben.

.
   
Orso 2006. máj.. 5.  08:53 39
Email
Sziasztok!

A mymusic@mymusic.hu e-mail postafiók megtelt, nem tudok írni nektek :)

Orsó (Steamy)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky