3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Miért csak ROCK?

Témakörök
Hirdetés
Miért csak ROCK?
Stab Venom 2005. szept.. 23.  00:58 30
where is music in this world?
Thunder, hát a dallamosság fogalma is gumiként elnyújtott... Rengeteg hardcore bandának a bemutatkozási szövegben olvastam, hogy õk "egy dallamosabb, zeneisebb világot próbálnak visszaadni a korhoz és trendhez illõ formában". Közben ûvölt az énekes, mint az állat, és olyan zúzda az egész (ami önmagában lehet nem is rossz), hogy nem értem, hogy hol a dallamosság???
A mûfajhoz nem értõ tömeg számára, pedig, a "dallamosság" szó nem menti attól, hogy a Melodic Metal-t játszót is besoroljanak a narkósfejrázóssátánistavadállatok közé... sajnos, nekem ez a tapasztalatom. Tök depressziós, nem?
   
Thunder (Legacy) 2005. szept.. 22.  17:47 29
Csatlakoznék az elõttem szólóhoz!

Mondjuk, én éppen ezért mondom inkább azt, hogy dallamos metalt játszunk... Arra legalább nem kérdeznek ilyeneket...
   
Stab Venom 2005. aug.. 17.  21:30 28
Együttértek:) az utolsó kifejezés kivéve, de ez csak is a fogalmazási stílus miatt.
Csak kicsit zavar, hogy "hu,de rock"-nak neveznek mindenfelé ocsmányságot, amit 1 szürkeség divatból játszik, a másik szürkeség divatból hallgat.
Idegesít, hogy ha mondom, hogy rock/metál zenét játszunk mi is, akkor várnak tõlünk hipp-hopp ugrálást, vagy growlingot, vagy üvöltést, stb...
De amúgy, ugyanúgy falra mászok, ha hallom, hogy lázadás nélkül nincs rock zene....
   
úgy hívták, hogy: kN4pp 2005. aug.. 9.  12:20 27
szerintem ezen nemkell fennakadni. aki divatozik a zenével elöbb utobb ugyis megunja. akiben pedig megvan a zene szeretete és az elszántság az biztos ponton marad.

ezeket a divatmajmokat lekell szarni..
   
Stab Venom 2005. aug.. 9.  02:36 26
[quote:5634d4c6ab="Pannyka-"]nem veszitek észre hogy most a rocknak az idõszaka van? mindenkit ez a fajta stílus érdekel és nem más. a zene, dallam, ordítás...[/quote:5634d4c6ab]
Pfff... Ez azt jelenti, hogy maga a mûfaj is sablonos lesz, mint a friss "rajongói". Ott kezdõdik a bûz, hogy mind punk, mind hardcore, mind black-metál egy gyûjtõnév alá került.
De egyelõre nem tapasztalom túl nagy inváziót a minõséges zenébõl, max. a szegecses hevederek a rózsaszínû pólóval divatosra váltak...
   
Pannyka- 2005. aug.. 8.  13:41 25
nem veszitek észre hogy most a rocknak az idõszaka van? mindenkit ez a fajta stílus érdekel és nem más. a zene, dallam, ordítás....meg minden .nekem tettszik
   
the big sourcer 2005. jún.. 30.  10:02 24
Ki az a fehér csávó Slash mellett? :)
   
Sanya 2005. jan.. 20.  17:15 23
Hello: figyi mit találtam :D
[img:e70c7d72f5]http://www.mortifer.szm.sk/sm.jpg[/img:e70c7d72f5]
   
Jani Liimatainen 2004. dec.. 23.  07:26 22
[quote:a89ee96e5b="homeboy"]Miért csak a rock:
Elárulná nekem valaki, hogy manapság mit foglal magába rock, mint mûfaj? Úgy értem, hogy nem régen voltam egy tehetségkutató ROCKfesztiválon, és a death metal, punk, dark ésígytovább zenekarokat élvezhettem végig, majd a fesztivált egy punk zenekar nyerte. Ez ROCK-fesztivál volt, vagy sem?[/quote:a89ee96e5b]

ez a szervezõk hibája volt.
   
homeboy 2004. dec.. 22.  20:42 21
Miért csak a rock:
Elárulná nekem valaki, hogy manapság mit foglal magába rock, mint mûfaj? Úgy értem, hogy nem régen voltam egy tehetségkutató ROCKfesztiválon, és a death metal, punk, dark ésígytovább zenekarokat élvezhettem végig, majd a fesztivált egy punk zenekar nyerte. Ez ROCK-fesztivál volt, vagy sem?
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky