3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
suieasy 2006. dec.. 8.  13:06 510
Koncert hamis hang nélkül?
Eladó CASTONE CPA-500b (2x250w) végerõsítõ kitûnõen mûködõ állapotban. Iá: 45 000Ft. Valamint 2 db 100W-os Reflex HPMS-100 koncert monitor hangfal. Boltban 35e/db, tõlem 40e/pár! 06705278325
   
Garfield 2006. dec.. 6.  15:32 509
Zenekar, Kecskemét
Hali!

Billentyûsként keresek Kecskeméten zenekart, zenei formációt...
22 éves vagyok, s nem tavaly kezdtem.
Ami számomra fontos: ritmusszekció esetén a metronóm használata, mert m. workstation-nel mûködöm.

Várom a megkereséseket.
Ja, és minden lehetõség érdekel. (Ha esetleg nem tudom vállalni a felkínált stílust, akkor az majd úgy is kiderül...)

Üdv.: Zoltán.
   
pötty 2006. dec.. 5.  00:40 508
szinti/billentyûk, gitár
Billentyûst és gitárost keresünk funky(meg björk, meg incubus, meg amihez kedvünk van) bandába.
Eddig van: dob, bass, ének.
Jó kis társaság, én mondom nektek :)

ide írjatok, kérlek: maccskajancsi@gmail.com
   
pötty 2006. dec.. 5.  00:32 507
ÉNEKES LEÁNYZÓ ÉNEKELNE NAGYON
Helló Zenekarok, Akik Énekest Keresnek!
Ittvagyok. Zenekart keresek.
Széles a paletta: indietõl, elektronikus, fúziós, jazzes, funkys dolgokig majdnem bármit szívesen.
12 éve énekelek kórusban, 6 év magánének tanszakot lenyomtam, voltak már zenekari próbálkozásaim. (pl. az Eat Me! zenekar frontembernõje voltam röpke fél évig...van demóm is, ha érdkel, de nem vagyok belekövesedve a stílusba)
szóval minden lehetõség érdekel.

írjatok ide: maccskajancsi@gmail.com

csók*
   
suieasy 2006. nov.. 29.  13:18 506
keresünk
Saját rockzene írására alkalmas szólógitárost, vagy ritmusgitárost keresünk. Kvint-mesterek, halállovagok, kezdõk soron kívül elutasítva. Saját próbaterem van, ezért felszerelés valahogy legyen biztosított. Heti-két három próba, komolytalankodás kizárva. 06705278325
rock_n_roll@freemail.hu
   
Joc 2006. nov.. 27.  22:27 505
[quote:510ac764cb="Gabman"]15 éves budapesti dobos vagyok, 2 és fél éve dobolok, de nem zöldfülõ szinten, napi 2-4 órákat gyakorlok. Keresek zenekart ilyesmi korosztályban (14-18 év), akiket tényleg érdekel a zene, van valami elképzelésük a zenekar jövõjével kapcsolatban. Cuccom van, próbatermem is, ha felkeltettem az érdeklõdéseteket, írjatok![/quote:510ac764cb]

heló!

én írnék ezer örömmel, de sajnos lehet hogy én vagyok a seggfej, mert sehol nem találok e-mail címet.
minden esetre az elöbbi hozzászólás is az enyém, és továbbra is tartom az abban olvashatókat.

üdv!

kedvesjoco@freemail.hu
   
Joc 2006. nov.. 27.  22:18 504
zene!
Szevasztok!

17 éves vagyok és felelõsséggel vállalom a szólógitáros, dalszerzõ, dalszövegíró, vokálos jelzõket :-)
zeneileg liberális vagyok, viszont nagyon nehezen vívja ki bármilyen elõadó is az elismerésemet, de ha egyszer megszerezte akkor kiállok mellette az utolsó leheletemig.
legszívesebben a rock zene elég széles perspektíváján mozgom, viszont azért valamilvel magasabb színvonalat értékelek mint a Depresszió:-D
Velvet Revolver, Alice in Chains, Hobo BB, Backyard Babies, Motörhead, Black Label Society, Megadeth, Deep Purple, Skid Row, Steve Vai, Satriani stb, hogy csak a kommerszeket említsem, szóval hard rock-punk 'n roll-galm-grunge-metal, ahová csak ragozni lehet:-P
ilyen megközelítésben zenélnék leginkább
rendelkezem ugy 2,5 éves zenei (koncert, studió) tapasztalattal, több bandán túl vagyok már és
szívesen ismerkednék elkötelezett, felkészült, kreatív stílusos zenészekkel, hátha össze tudunk hozni valami jót.

basszerosok, dobosok, énekesek, alkoholisták írjatok!!!

kedvesjoco@freemail.hu
   
ew999 2006. nov.. 27.  17:44 503
[quote:aa05e2cadf="ew999"]Basszer bandát keres (bp). Mûfaj: alapvetõen mindenben benne vagyok, punk, hc, trúmetál, ilyesmit azért ne:D ew999@citromail.hu[/quote:aa05e2cadf]

És még mindig ;)
   
funkenstein 2006. nov.. 26.  10:35 502
hi
engem is érdekelne a dolog, 18 vagyok, budapesti, 2 éve játszom villany-
lanton, fõleg funk-rockban utazom (chili egyik lemezét szinte teljesen be-
tanultam), továbbá bírom az elszállósabb dolgokat is, Sabbathot, stb. meg a régi punk-rockot is szeretem. Szóval sokrétû az ízlésem. Ha érdekel,
írj vissza a cs_dan@freemail.hu címre.
   
Rongyos2 2006. nov.. 25.  20:57 501
Sziasztok!

Üzenném a Gabman nevû dobosnak, hogy minket is érdekelne a dolog, úgyhogy kérlek írj, ha téged is. Elérhetõség : rongyos2@hotmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky