3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Basses 2007. jan.. 24.  17:45 530
Basszusgitáros zenekart keres
Hali, BP. III. keri. basszeros keres kezdõ zenekart. fõbb témák amiket jáccok Guns N Roses, Rage Againt The Machine , Audioslave, Metallica, Iron Maiden, de bármilyen igényes rock/metál zenét eljácchatok ha ugy akarják:P, még Jimi Hendrix is jöhet. 15 éves vok, 2 éve gityózok, ha érdekellek :P vegyél fel msn re : Kirk.Hbass@hotmail.com vagy írj emalit ugyanide vagy esetleg Tel : 06-20-981-55-82
Ja és plz oylan bandák irjanak ahol van dobos :P köszi
   
Basses 2007. jan.. 24.  17:44 529
Basszusgitáros zenekart keres
Hali, BP. III. keri. basszeros keres kezdõ zenekart. fõbb témák amiket jáccok Guns N Roses, Rage Againt The Machine , Audioslave, Metallica, Iron Maiden, de bármilyen igényes rock/metál zenét eljácchatok ha ugy akarják:P, még Jimi Hendrix is jöhet. 15 éves vok, 2 éve gityózok, ha érdekellek :P vegyél fel msn re : Kirk.Hbass@hotmail.com vagy írj emalit ugyanide vagy esetleg Tel : 06-20-981-55-82
Ja és plz oylan bandák irjanak ahol van dobos :P köszi
   
mr.smith 2007. jan.. 20.  18:36 528
Dobos zenekart keres!!!
Sziasztok!

Lájtos zenét játszó zenekart keresek.
17éve dobolok, 33éves vagyok, 4-5 zenekarom volt. Utolsó zenekarom egy angolszász pop-rock zenekar volt. Dunakeszin lakom.
E-mail: mr.smith@citromail.hu
   
Hacklone 2007. jan.. 20.  11:41 527
Zenekart keresek
Hello, Budapesti 16 éves szólógitáros vagyok, zeneileg képzett. Keresek egy bandát, körübelül, guns n' roses vagy esetleg metallica stílusban, de legalábbis igényes dallamos rockot szeretnék játszani, persze elõször mehet a tribute, de aztán saját számokat, amikhez vannak 5leteim. Halálmetálosok, és 3 akkordot játszó punkok, ha lehet ne nagyon írjanak, felszerelés van. Valami komolyabb bandát kéresek, akik tényleg szeretnének valamit elérni, a kor nem számít.

toakak@freemail.hu
   
przk 2007. jan.. 19.  15:17 526
énekes
Bp-i 18 éves képzett énekes keres hasonló korosztályban zkr-t, v egy normális, technikailag és zeneileg sem kezdõ szólógitárost, ill. basszert (dob lenne).
Stílus: lendületes, odabaszós, igényes punkrock. (nem 2 akkord, nem üvöltözés, és szövegileg nem "lázadjunk mer' suliba kell járni")
Saját dalok vannak.
Olyanok akiknek fogalmuk sincs arról, mi az h g-moll, vagy h hol van a gitáron a c hang, mondván "én érzésbõl játszom", ill. semmi kreativitás nincs bennük, azok ne fáradjanak a levélírással, biztos, h nem egymást keressük.
Többit mailban: przk@freemail.hu
   
bass_bp 2007. jan.. 17.  23:05 525
Bass
Basszer vagyok, tapasztalat stb. van. Nem teljesen kezdõ bandát keresek Bp-n. Afféle húzósabb zenére gondoltam, de nem hc, vagy ilyesmi. Motorhead + Bloodhound Gang (:P) + Aerosmith + korai Metallica, Megadeth, stb. stb. Elõnyben részesítem a kétgitáros felállást (gitár + bass), mert az az igazi, és ha kell, torzítóval is nyomom :D Ja és óvodások kíméljenek, 20 múltam :D De bármilyen ötletre nyitott vagyok amúgy, szóval ha csak bármilyen hasonló elképzelésed van, keress meg nyugodtan!

Üdv! menatworkbp@gmail.com
   
betti_ 2007. jan.. 17.  15:36 524
gitárost keresünk
Kreatív gitárost keresünk punk- rock zenekarba. Jó ha tudsz angolul, illetve vokálozni, de abszolut nem baj ha nem.
Amit játszunk: Juliette and the licks, Clash, Hole Rage stb. . + saját.
Próbaterem van, próbák általában szombaton.
ha érdekel irj, kérdezz!! bettush@freemail.hu
   
bassbrain 2007. jan.. 15.  18:16 523
Üdv!

Basszsgitárosként zenekart keresek. 7 éve nyomom, zenekari rutin, cucc, stbstb természetesen van. Mûfaj : na ez jó kérdés. Talán ha annyit írok, hogy metálosok, hardrockosok, mitjátszunk-bluest-mástúgysemtudunkosok kíméljenek. Helyileg : Budapest. Mail : bassbrain@freemail.hu
   
basszer20 2007. jan.. 13.  21:37 522
basszeros
hy!
5 éve basszerozok komolyan van egy johnson jj 850 öthúros basszusgitárom. szeretnék komolyan beszálni egy BAZ megyi ghotic bandába
v bmien metál v rock bandába. sok technikát ismerek szeretm is csinálni :) .
napi min 4 órát gyakorlok különbözõ számokat ha vkit érdekelne ide írhat nyugodtan : zolikapasi@freemail.hu
   
zenekar2007 2007. jan.. 10.  12:51 521
ÉNEKESEK FIGYELEM! ! ! Jól énekelsz? Jelentkezz! ! ! Srácok Figyelem! Szeretnél egy sikeres POPcsapathoz tartozni? ? ? Profi manager- i háttér, profi hangstudió, és egy jól megtervezett stratégia vár! ! ! Ha jó fej vagy jelentkezz és meghallgatunk! ! Legyél TE 2007 zenekarának a csapattagja. Fényképes jelentkezéseket és demót mp-3 ban((lehetõleg magyar dallal ))kizárólag a zenekar2007@yahoo. com e- mail címre várjuk! !
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky