3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
metalisfun 2007. jan.. 8.  11:07 520
Bp.-i szoprán hangú énekesnõ (25) 10 év tapasztalattal fõként saját dalokhoz zenészeket vagy zenekart keres. Irányvonal: melodic/power/gothic metal, Lacuna Coil, Ghost Orgy, Evanescence stb.
Rock is lehet: Avril Lavigne, stb.
Küldök Demót is hogyha kell!!!

metalisfun@freemail.hu
   
croe 2007. jan.. 6.  19:51 519
énekes+gitáros
Zeneileg és szövegileg is igényes saját számokkal rendelkezõ, képzett énekes+ritmusgitáros keres bandát, v tagokat.
Stílus: lendületes, dallamos fõként torzított gitáros rock. Ami lényeges, h nem 3 akkordos punk, senem üvöltözõs hc vagy elmebeteg zúzda.
Olyan zkr-ek ne írjanak, ahol már vannak számok, amiket énekelni kéne, + a feldolgozás zkr-ek sem érdekelnek.
Tagok: gondolom egyértelmû, szólógitár, bassz, dob.
Teljesen kezdõk kíméljenek, de nincs szükségem gépies, technikaorientált, magukat zenésznek nevezõ egyénekre sem.
Fontos lenne a minnél jobb zenei tudás, de nem ez az elsõdleges, hanem h szeresd amit csinálsz, és nem utolsó sorban legyél kreatív a saját hangszered témáinak megírásában.
Életkor olyan 18-20 környékén lenne az ideális.
Mail: croe@freemail.hu
   
cucu 2006. dec.. 31.  16:11 518
Keresek
Gitáros zenekart keres. Valami metálos(esetleg NU is) akármi jó lesz.Cucc, sokéves tapasztalat akad.
Írj emilt és visszaírok.
   
Hacklone 2006. dec.. 31.  02:23 517
Kéne banda
16 éves Szólógitáros vagyok, Guns n' Roses esetleg Metallica típusú bandát keresek, Budapesten.Hangom, nem túl sok, de azért nyikorgok valamit, ha lehet olyan bandát keresnék, akik komolyan veszik a dolgot. Punk zenekarok, illetve 2 akkordból álló számokat játszó zenekarok kíméljenek. Felszerelés: Epiphone les paul , korg ax1500g
toakak@freemail.hu
   
lovecraft 2006. dec.. 29.  14:57 516
Doom Forever!
Bp-i énekes beszállna/alakítana epikus Doom Metal bandát nagyjából a MY DYING BRIDE-féle vonalon.
Részben belefér még az alábbi zkarok stílusa is: Ahab, Bathory (viking-éra), Candlemass, Draconian, Fallen, Funeral, Mourning Beloveth, Pantheist, Skepticism, Theatre Of Tragedy, Thergothon, Tristania...

Elérhetõség: darkdeathdoom@freemail.hu
   
rzx 2006. dec.. 25.  21:18 515
Zenekaralapítás
Keresek 18-22 év közötti bp-i zenésztársakat zenekaralapítás céljából.
Stílus: hard rock, punkrock, és ami jön.
Én egy szövegírói vénával megáldott dalszerzõ énekes/gitáros vagyok. Ének kb 5 év, gitár kb fél év.
Kellene egy képzett gitáros, aki már min néhány éve játszik a hangszerén, és akinek nem jelent gondot a szólózás technikailag, ill. aki képes egy már meglévõ vázra írni témákat, szólókat. Egy fõgitárosi pozíciót betöltõ egyénre lenne szükségem, mivel ének mellett nem tudok nagyon durva dolgokat lejátszani + a tudásom sincs meg hozzá.
Egy basszeros, aki nem elégszik meg annyival, h az akkordok basszusát zúzza az egész számban.
Valamint egy pontos dobos.
Célok: lemeznyi anyag van kész (akkordok+énekdallam+jópár ötlet más hangszerekre), ezt kéne kibõvíteni, finomítani, stb. Mivel van bõven saját szám nem célom a feldolgozások játszása, max 1-2 az elsõ koncertekre. Én nagyon komolyan gondolom, nekem ez több mint hobbi, ezért hasonló hozzáállású embereket keresek.
Ezen kívül pedig célom egy zeneileg+szövegileg+elõadásmódilag különleges, egyedi zenekar létrehozása.
A számaimat sohasem valamely más zenekar mintájára írtam, és még azt sem mondhatnám, hogy xy "hatással" volt rám.
Végezetül akik kíméljenek: kezdõk, zenei mondanivaló nélküli technikás virtuózok, 3 akkordos zenét kedvelõk és mûvelõk, depressziós sátánimádók, alkoholisták, drogosok stb.
Kösz.
Mail: rzx109@freemail.hu
   
John Laslo 2006. dec.. 23.  00:59 514
Mindenkit keresünk!
Akinek van kedve külföldön zenélni, milliókat keresni, az jöjjön el hozzánk!
Csak bátran!
Sokszor, és sokakkal az a baj, hogy nem hisznek eléggé.
Sem magukban, sem az álmaikban.

Nem a törtetõ, önjelölt sztárokat hívom, azok úgyis megtalálnak, hanem azokat, akik úgy érzik többre képesek, és szeretnék megtalálni azt a képet, melynek õk a hiányzó darabkái.

Adj egy esélyt magadnak,..és nekünk.
Jelentkezz: www.basix.mentha.hu
   
suieasy 2006. dec.. 18.  15:37 513
cucc énekhez, gitárhoz
Monitor cucc gitárosoknak is! Eladó CASTONE CPA-500b (500w) végerõsítõ kitûnõen mûködõ állapotban. Iá: 45 000Ft. Valamint 2 db 100W-os Reflex HPMS-100 koncert monitor hangfal. Boltban 35e/db, tõlem 40e/pár! 06705278325
   
thunderbird 2006. dec.. 14.  12:06 512
Kedves ew999!

Minket érdekelne a dolog. Egyelõre éneksnõ-szintis vagyunk, és szedjük össze a bandát. irok néked
   
Jenny-r 2006. dec.. 9.  23:44 511
énekes keres zenekart
Dallamos rockzenét kedvelõ énekesnõ zenekart keres.
Nem árt, ha egy kicsit "Õrült" a banda! A szimpla, uncsi zenekarok lehet, hogy nem engem keresnek...:)
Ha a kor nem számít, de a kisugárzás, kreativitás igen, akkor keressetek! :D
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky