3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Események

2017. február 23.

Dupla Fish! koncert az A38-on

Copyright:

Hazánk legjobb popmetal zenekara tavaly szintén az A38-on mutatta be diszkográfiája legfrissebb darabját, az Idő vant, amely már akkor minden várakozást felülmúlt. Megdöntötte a Deezer hazai albumhallgatási rekordját, elővételben elkelt az összes jegy a lemezbemutatóra, miközben a korong (és a popszakma) egyik ősslágerét, a Ne is figyelj rám című dalt toplisták élére repítve rotálták rongyosra a rádiók.

  • megosztás
  • kapcsolódó linkek

Idén pedig rádupláznak a jóra, hiszen március 25-i koncertjükre már most nem lehet jegyet kapni, így másnap is maradnak a Hajón, és pontosan egy évvel a lemezbemutató után még egy bulit tartanak. Az Idő van újrajátszó koncert megünnepli a hihetetlenül sikeres album első születésnapját, a zenekar faltól falig eltolja a lemezt, utána pedig a legnagyobb slágereket zúzzák el a második felvonásban, a besztof szekcióban.

“Lehet, hogy nem a legkerekebb lemezünk, de az biztos, hogy a legfontosabb. Szombaton egy igazán alapos FISH! koncert lesz pár ritkasággal, vasárnap pedig az Idő van megjelenését ünnepeljük, emellett kíméletlen slágerparádé is várható aznap, és a másnapra való tekintettel kicsit korábban is kezdünk. Szombaton NB barátunk lép fel előttünk, akivel egyébként egy közös dalon dolgozunk, amit hamarosan meg is mutatunk a közönségnek.” - mesélt a FISH!-hétvégéről és a várható újdonságról a banda frontembere, Kovács Krisztián.

Tavaly ilyenkor még csak sejthető volt, mostanra viszont 100%-ig biztossá vált, hogy a 2016-os év igazi diadalmenet volt a FISH! számára, és még magasabb szintre léptek. A márciusi koncert csak a kezdet volt: tavasztól télig bejárták az országot a klub- és fesztiválturnéjuk során, ahol hatalmas tömegek és rengetegszer teltház előtt játszottak a lelkes és hűséges közönségnek. November 11-én az Akvárium Klub NagyHallját töltötték csordultig rajongókkal, a koncert előtti bő hétben már keresve sem lehetett jegyet találni a USEME-vel és a SUNSET-tel kiegészült estére (ahová még egy nagyszabású lánykérés is becsúszott). Decemberben debütált klipjüket is itt forgatták a Kockás inges lányokra, ami a bandától megszokott módon elsöprő lendülettel mutatja be egy élő buli hangulatát:



Az új és régi rajongók lelkesedése mellett nem maradtak el a szakmai elismerések sem, Comet és Fonogram-díjra is esélyesekként pályázhattak legjobb videó, illetve legjobb dal kategóriákban, a Petőfi zenei díjátadóról pedig az év producerének járó kitüntetést vitték haza.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. április 16.

Papp Szabi és Fehér Balázs is Depeche Mode-ot énekel

Papp Szabi, Fehér Balázs, Lányi Lala, Szakos Krisztián és Késmárki Zsolt – új neveket lepleztek le a szervezők a grandiózus Depeche Mode Special Tribute koncert kapcsán, és további meglepetések várhatók még. Eközben az esemény szintet lépett és fesztivállá alakult, köszönhetően annak, hogy az MVM Dome mellett Budapest és több vidéki helyszín szórakozóhelyei, vendéglátóegységei is csatlakoztak a programhoz. Aznap mindenhol Depeche Mode szól majd. Az esemény már nemzetközi színtéren is komoly figyelmet kapott: megkezdődik a jegyek értékesítése Európa-szerte. Tovább

2025. április 11.

Újra a montreux-i színpadon: magyar tehetségek a jazz világában

Három fiatal magyar zongorista, akik tíz évvel ezelőtt bejutottak a Montreux Jazz Festival zongoraversenyének legjobb 10 helyezettje közé, amire azóta sem volt példa. 2025. május 5-én, a Budapesti Tavaszi Fesztivál keretein belül, az Eiffel Műhelyházban lehetőségünk lesz felidézni Gayer Mátyás, Oláh Krisztián és Tálas Áron zongorajátékát. A doboknál az amerikai Gregory Hutchinsont, nagybőgőn pedig az ír Conor Chaplint láthatjuk. Tovább

2025. március 4.

CAMPUS 2025 - Zene minden mennyiségben

A decemberben már bejelentett amerikai sztárok, Jason Derulo és a The Chainsmokers elektropop-duó mellett újabb külföldi zenei produkciók kerültek fel az idei Campus Fesztivál fellépőinek listájára. Megérkezett a napi bontás is, mától már azt is tudhatjuk, a hazai kedvencek mikor érkeznek Debrecenbe. Tovább

2025. február 28.

Egy nappal hosszabb lesz a STRAND Fesztivál

Nulladik nappal bővül, így egy nappal hosszabb lesz az idei STRAND Fesztivál. Augusztus 20-án igazi ünnepi eseménnyel várják Zamárdi Szabadstrandján a közönséget. A MOL Nagyszínpadon több korosztály elektronikus zenei ikonjai váltják egymást. Fellép Paul Kalkbrenner, a Purple Disco Machine és a Kruder & Dorfmeister páros is. Tovább

2025. február 19.

A Postmodern Jukebox is fellép a VeszprémFesten

Újabb világsztár előadót jelent be a VeszprémFest: 2025. július 11-én fellép a kétezres évek egyik legizgalmasabb formációja, a Postmodern Jukebox. Látványos koncertshow, izgalmas zenei időutazás: világslágerek jazz, swing, soul, blues és doo-wop stílusban a veszprémi História kertben. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky