3422 zenekar 12339 letölthető zene
Rovatok
Hirdetés
Hazai

2014. január 20.

Vége a Majka - Curtis - BLR álomtriónak

Copyright:

Szakított egymással nagy sikerű raptrió; Majka és Curtis valamint BLR ezentúl nem készítenek közös zenéket. A rajongókat sokként érte az év eleji zenei bejelentés, de természetesen az előadók szóló karrierje tovább folytatódik.

A rajongókat sokként érte az év eleji zenei bejelentés: nem lesz több Majka – Curtis – BLR nóta. A Belehalok című dallal hatalmas sikert arató zenei társulat rövid idő alatt a közönség nagy kedvencévé vált, közös számaikat egy ország skandálta, és nem csupán egy-egy hajnali buliban. Idézeteik már amolyan szállóigeként terjednek a közösségi oldalak falain, sőt van olyan elvetemült fan, aki tetoválást is készítettet kedvenc soraiból. Joggal merül fel tehát a kérdés: mi áll a hirtelen szakítás hátterében?

Mindenkit megnyugtatunk, nem összeférhetetlenség vagy féltékenység okozta a trió végét, BLR döntött úgy, hogy szeretne a közeljövőben egyéni karrierjére koncentrálni, több időt szánni a készülő nagylemezére.

- Az előadói színpadon szétváltak az útjaink, de ez nem jelenti azt, hogy a jövőben nem dolgozom Majkáékkal, zene és szövegíróként ugyanis továbbra is együtt fogunk működni, úgy ahogy tettük azt eddig is. – mondja BLR, aki karácsonyra megajándékozta rajongóit a legújabb klipjével.

 

 

A Viszlát című klip már az első napokban beigazolta az elvárásokat, nem csak a legnagyobb videó megosztó oldalon, de a közösségi portálon is sorra pörögnek a lejátszások, ami nem csoda, hiszen BLR eddigi leg-fülbemászóbb számáról beszélünk.

- Nagyon élveztem a klipforgatást, még így is, hogy hullafáradt voltam aznap, mivel előző éjjel nagyon sokáig stúdióztunk. Bíztam benne, hogy ez a dal sokak tetszését elnyeri majd, ezért még az utolsó pillanatban is tökéletesítgettük a gitár hangzását. Azt kell, hogy mondjam: megérte! Rengeteg pozitív visszajelzést kaptam, olyan emberektől is, akikre álmomban sem gondoltam volna! – avatott be minket BLR a kulisszatitkokba.

BLR további új zenéire sem kell már sokat várni, hiszen gőzerővel készül nagylemeze, melyről hamarosan még több információt megtudhatnak majd a rajongók.

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

2025. február 17.

Rajongói tárgyakkal rendezik be a Vad Fruttik koncerthelyszíneit

Több tonnányi tárgyat ajánlottak fel a Vad Fruttiknak a rajongóik, miután az együttes felhívással fordult hozzájuk. Likó Marciék MÉLY címmel országszerte koncerteket adnak kulturális központokban, színháztermekben, és a fellépésekhez a rajongóktól kértek színpadi elemeket, kiegészítőket. A fotelek, szobanövények és lámpák mellett érkezett pár meglepő felajánlás is, például egy Pannónia motor és egy páncéltőkés zongora. Tovább

2025. január 23.

Elindult a jelentkezés a II. Carson Coma Palántaprogramra

A Carson Coma idén is elindítja Palántaprogramját, amellyel az együttes a pályakezdő zenészeket támogatja. A tavalyi sikeres évad után a pályázat idén is visszatér: a legígéretesebb anyagot beküldő zenekar egy stúdiólemeze felvételéhez használhatja fel a Palántaprogram nyereményét. Tovább

2025. január 6.

Megtekinthető az Azahriah Puskás koncertfilm

Azahriah 2024. május 24-25-26-án háromszor töltötte meg a Puskás Aréna nézőterét, ezzel ő volt az első hazai előadó, aki teltházas koncertet adott a stadionban, összesen 140.000 néző előtt. Az 'Azahriah - Puskás Aréna (Full Koncert 2024)' című koncertfilm ennek a történelmi pillanatnak az élményét foglalja össze 90 percben. A film már elérhető YouTube-on. Tovább

2024. november 27.

Megjelent a Szabó Balázs Bandája új nagylemeze

Hat év után új nagylemezzel jelentkezett a Szabó Balázs Bandája. A Keringés 12 dalt tartalmaz, köztük egy Grecsó Krisztián és egy Tóth Krisztina vers megzenésítését. Szabó Balázs szerint a korábbi albumokhoz képest bátrabb hangszerelésű és más hangulatú anyag született. A zenekar november végén 10 állomásos lemezbemutató turnéra indul, melynek kiemelt állomása Budapesten a Dürer Kert. Tovább

2024. november 25.

Azahriah, Platon Karataev és Fishing on Orfű is díjat kapott Veszprémben

November 18-20. között tizenkettedik alkalommal rendezték meg Veszprémben a Music Hungary Konferenciát & Showcase-t, amely idén minden eddigit felülmúló látogatottságot hozott. A konferenciat fő témája a „Hangnemváltás: alkalmazkodás és rock’n’roll” volt, amely azt vizsgálta, hogyan reagál a szakma az új kihívásokra, keresve - napjaink népszerű szavával - a reziliencia és a kihívásokkal való megküzdés útjait. Tovább

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky